ניתן לבקש ייעוץ על קעקועים קטנים בתל אביב מכל מקעקע. ייתכן ששהקעקוע שרציתם יהיה ההפך המוחלט מייעוץ המקעקע אך לבסוף ההחלטה היא שלכם.

אולי ההחלטה החשובה ביותר שמקבלים לפני שעושים קעקועים בתל אביב, היא באשר לגדול הקעקוע: האם ללכת על קעקוע קטן או דווקא על קעקועים גדולים בתל אביב. אנחנו, ב"וואלי טאטו", מקעקעים גם קעקועים קטנים בתל אביב וגם קעקועים גדולים יותר. הבחירה? היא אך ורק שלכם! לרוב, כשמגיעים אלינו אל מכון קעקועים בתל אביב על מנת לקעקע את הקעקוע הראשון, בוחרים כמעט תמיד בקעקוע קטן. אנו נשמח לייעץ לכם, לכוון אתכם ולמקד אתכם על סוגי הקעקועים המתאימים לכם ביותר!

קעקוע בתל אביב יכול להיות קטן או גדול, אך מה שחשוב לזכור הוא כי הגודל אינו קובע. המשמעות של הקעקוע שלכם היא המשמעות שאתם יוצקים אליו. ישנן אינספור דוגמאות לקעקועים גדולים נטולי כל משמעות, ודוגמאות לקעקועים קטנים מאד שמצליחים לרגש ולזכות בתואר של מקעקעים מומלצים בתל אביב.

"למה קטן? אם כבר אעשה קעקוע גדול"

מקעקע בתל אביב לא יקעקע אתכם בקעקוע גדול רק בגלל שאתם כבר "מתקעקעים". המטרה שלנו אינה לקעקע אתכם ולהמשיך הלאה אל הלקוח הבא, אלא באמת לנסות ולהבין מהו הקעקוע בעבורכם. לא אחת נתקלנו בלקוחות שרצו לקעקע קעקוע גדול, רק מאחר והם כבר מתמסרים לתהליך – "אם כבר, אז כבר". חשוב לזכור כי קעקוע עתיד להישאר על גופכם לכל החיים, כך שאתם צריכים להיות שלמים עם המסר שלו, הצורה שלו וגודלו. 

קעקועים קטנים בתל אביב מעבירים מסר ויוצרים משמעות ממש כמו קעקועים גדולים. אל תתפתו לקעקוע גדול מבלי שיש לכם באמת סיבה מוצדקת (אסתטית או סימבולית) לקעקע אותו. אנחנו ב"וואלי טאטו" מלווים אתכם עם מקעקעים בתל אביב ונשמח לבחור יחד אתכם את הקעקוע הבא שלכם! 

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

קעקועים קטנים – לא לנשים בלבד!

המון פעמים ישנה נטייה לחשוב כי קעקועים קטנים מוצעים לנשים שמחפשות קעקועים לנשים בתל אביב. קעקוע קטן אינו תלוי מגדר, ולכן הוא מוצע לגברים ולנשים כאחד. האם נציע לגבר שמגיע אלינו אוטומטית קעקוע גדול רק מאחר והוא גבר? מובן שלא. לכל אדם ישנם רצונות שונים, ולכל אחד ציפיות שונות לחלוטין מהקעקוע שלו. אנו לא מאמינים בתחימה שבין קעקועים לגברים בתל אביב ובין אלו של הנשים. כל לקוח אצלנו הוא עולם ומלואו ואנו מתייחסים אל כל לקוח כאל אדם-אינדיבידואל – ולא כאל אדם המשוייך למין מסוים שצריך להתאים לו קעקועים ספציפיים.

המשמעות של הקעקוע לא נוצרת מגודלו

מקעקע מומלץ בתל אביב הוא מקעקע שידע להעביר לכם את כל האמת על הקעקוע הבא שלכם. האם ככל שתקעקעו קעקוע גדול יותר, כך תהיה לו משמעות גדולה יותר? חד משמעית, לא. אפשר לקחת לדוגמא לקוח שירצה לקעקע דמות של חיה על כל הגב, כאשר אין לו כל זיקה רגשית אליה. לעומת זאת, ניתן לקחת דוגמא של אישה שרוצה לקעקע את תאריך הלידה של בנה על הזרוע – בתור קעקוע קטן. מובן כי המשמעות הגדולה במקרה זה מיוחסת לקעקוע הקטן.

אין כל קשר בין גדלי הקעקועים ובין המשמעות והאפקט המרגש שהם יוצרים. מתעניינים לגבי קעקועים קטנים בתל אביב? הגיעו אלינו אל "וואלי טאטו" - סטודיו קעקועים בתל אביב!

כמה זמן לוקח לקעקע קעקוע קטן?

כשאתם מגיעים אל חנות קעקועים בתל אביב, הרי שאתם רוצים לצאת ממנה כמה שיותר מהר עם קעקוע חדש על גופכם. בעת שמדברים על קעקועים קטנים בתל אביב, מדברים גם על יתרון מובהק שיש להם: הם לא דורשים בהרבה עבודה. כל עוד מדובר על קעקוע בגודל קטן, הרי שניתן לסיים לקעקע אותו בתוך 30 דקות בלבד, ולפעמים אפילו פחות. המקעקע שלכם ימסור לכם זמנים משוערים מיד עם בחירת הקעקוע, כך שתוכלו לצפות את אורך התהליך.

"קעקוע קטן דורש גם הוא בטיפול?"

לכל מכוני קעקועים בתל אביב ישנה אחריות: להדריך אתכם באשר לדרך הטיפול הנכונה בקעקוע החדש. אין כל חשיבות לגודל הקעקוע – הרי שיש לטפל בו בכל מקרה באמצעות מריחת משחה ושטיפה סטיירלית. לפני יציאתכם מהחנות, המקעקע שלנו ידריך אתכם מה מותר לעשות ומה ממש אסור לעשות – עד להודעה חדשה. טפחו את שגרת הטיפול בקעקוע, רק כך תוכלו להפוך את הקעקועים שלכם להיות קעקועים מומלצים בתל אביב.