לא באמת משנה אם אתם מעוניינים לקעקע את גופכם בקעקועים גדולים או קעקועים קטנים – מקעקע מנוסה ומומלץ רלוונטי כך או כך!

ברוכים הבאים אל "וואלי טאטו" בתל אביב! התשוקה הגדולה שלנו לאנשים ואל קעקועים, הולידה את מכון הקעקועים שלנו שתוכלו לצאת ממנו עם גוף מעוטר בקעקוע חדש. נדמה כי לנצח בערה השאלה והיא האם ללכת על קעקועים גדולים או קטנים, אך התשובה עדיין נותרה פתוחה: לכל אחד, מתאים קעקוע שונה לחלוטין.

אין זה מפתיע כלל שלקעקועים קטנים יותר, ישנם יתרונות ברורים על פני אלו הגדולים: נדרש זמן מועט יחסית על מנת לקעקע אותם, הם מייצרים נראות אלגנטית ועדינה יותר והם מתאימים לנשים ולגברים כאחד. אנו נשמח לייעץ לכם באשר לקעקוע הקטן המתאים לכם ביותר – זה שיגרוף מחמאות ויהפוך אתכם שלמים יותר. אנו מקעקעים כל סוג של קעקועים קטנים (ריאליזם, אוריינטלים, כתובות, ציטוטים, אותיות ועוד...).

קעקוע קטן – לא רק לנשים

אנחנו לא באמת מאמינים בתחימה שבין קעקועים לנשים וגברים, אך לא אחת משתמשים בה על מנת להעביר רעיונות מסוימים. ישנה הנחה כי קעקוע קטן, מתאים יותר לנשים ופחות לגברים שכביכול נוטים לקעקועים גדולים. אם יש משהו שהניסיון שלנו לימד אותנו, הוא כי אין באמת כזה דבר קעקוע לגבר או לאישה – אלא שיש קעקוע המתאים אינדיבידואלית לכל אחד. 

בתור מקעקעים מומלצים, לא נרצה להגביל אתכם או למקד אתכם על גדלי קעקועים מסוימים. כל אדם, לא קשר למינו הוא אינדיבידואל עם צרכים, רצונות וציפיות שונות מהקעקוע. בהתאם לקווים המנחים שתציבו בפנינו, נדע להוביל אתכם במתוך מסע מרתק שלאורכו נבחן רעיונות, נעלה אפשרויות ואולי אפילו נעצב בעבורכם קעקוע מקורי לחלוטין המותאם אליכם ברמה האישית.

לפני הכל: שיחת היכרות אישית מולכם

בפגישת ההיכרות שלנו, נרצה פשוט להכיר אתכם! דרך שיחה שכזו, אנו יכולים ללמוד על התשוקות שלכם, עולמות התוכן והאג'נדות שאתם רוצים להדגיש דרך הקעקוע החדש. בעוד ישנם קעקועים מומלצים שנחשבים גדולים מאד, לעתים נבין יחד כי דווקא קעקוע קטן יותר, יעביר מסר או ידגיש משמעו בצורה טובה יותר. לכן, ההמלצה שלנו היא להגיע עם ראש פתוח אל חנות קעקועים, זאת במטרה לעבור תהליך מעצים והרמוני שבסופו תוכלו גם אתם לבחור את הקעקוע הנכון לכם ללא כל תלות בגודלו.

קעקוע קטן הוא לא קעקוע פחות בולט

שאלה אחת ספציפית שמופנית שוב ושוב אל מקעקע שעובד בסטודיו לקעקועים, היא האם קעקוע קטן נחשב לפחות בולט. אנו שמחים להודיע כי אם ישנו עולם שבו הגודל אינו קובע, הוא עולם הקעקועים. אז נכון, קעקוע גדול בשניה הראשונה יוצר את האפקט הגדול ביותר, אך חשוב לזכור כי לכל קעקוע ישנו סיפור. דווקא בגלל שקעקועים קטנים פחות בולטים, הם מושכים תשומת לב וניסיון של הסובבים אתכם להבין את משמעותם. קעקוע גדול לעומת זאת, המון פעמים מקבל את תשומת הלב ממבטים בלבד, ומעטים אלו המתעמקים בשאלות אודותיו.

קעקועים קטנים הם כמעט תמיד הקעקועים עם המסרים החזקים והעמוקים ביותר, כאלו המגלמים בתוכם משמעות רגשית גדולה. קעקועים קטנים יכולים לייצג תקופה בחיים, אדם אהוב או מנטרה שרוצים להיצמד אליה כאורח חיים. חשוב לציין זאת, מאחר והמון פעמים אנשים שרוצים להתחדש בקעקוע, מנסים להיצמד כמה שיותר אל הקעקועים הגדולים, זאת מתוך אמונה כי רק קעקוע גדול אכן יצליח לבסס משמעות.

"קעקוע קטן יהיה קעקוע פחות כואב?"

אם ישנו משהו שמתמודדים איתו המון מכוני קעקועים, הרי שהוא שאלת הכאב בכל הקשור לקעקועים. אז ראשית, דעו כי לעשות קעקוע זה לא כל כך כואב – בטח לא ברמה כזו שאמורה למנוע מכם לעשות קעקוע. מדובר על מגע של מחט על העור, כאשר המקעקע מצייר את הקעקוע שלכם באמצעותה. בשום שלב, המחט לא נכנסת תחת העור (כך שאין כאן שום אפקט של "בדיקות" באמצעות מחט ממנה רבים חוששים). מטבע הדברים, קעקועים קטנים יהיו פחות כואבים משום שנדרשת פחות עבודה עליהם. כתוצאה מכך, המקעקע עובד פחות על הקעקוע, כך שחוסר הנוחות השטחי מורגש פחות זמן.

קעקועים קטנים יכולים להסתיים בתוך כמה דקות ועד חצי שעה, בעוד הקעקועים הגדולים ביותר דורשים בעבודה ארוכה של שעות, ולעתים גם של כמה סטים שונים. מקעקע מומלץ יציג בפניכם את הזמנים הצפויים לפני תחילת העבודה על הקעקוע, כך שתוכלו להכין את עצמכם מנטלית ולהתמסר לתהליך כשבראשכם כמה שפחות סימני שאלה ויותר סימני קריאה.

"אני רוצה קעקוע קטן, אפשר להגיע כבר היום?"

אנו ממליצים בחום לתאם איתנו פגישה מראש. למרות שמדובר על קעקועים קטנים שאינם דורשים בזמן עבודה רב, אנו רוצים להעניק את השירות הטוב ביותר לכל לקוח שלנו. אפשר תמיד לנסות ולהגיע אלינו באופן ספונטני, אך בהחלט שכדאי יותר לתאם איתנו מראש. אנו עובדים בזמינות גבוהה, כך שניתן לתאם איתנו מעכשיו לעוד כמה ימים. במידה ואתם יודעים מראש איזה קעקוע תרצו לעשות, הרי שכל הנדרש מכם הוא להגיע אל סטודיו קעקועים ולקעקע את הקעקוע החדש שלכם. במידה ואתם רוצים להתייעץ עם המקעקעים שלנו, הרי שמדובר על תהליך הדרגתי וקצת ארוך יותר. כך או כך – אנו כאן עבורכם ובשבילכם עם קעקועים קטנים או גדולים.

גם לאנשים החוששים ממחטים – קעקוע!

גם אם יש לכם חשש ממחטים (וגם אם אתם רק חושבים שיש לכם חשש שכזה), דעו כי גם אתם תוכלו לקעקע על גופכם קעקועים קטנים או גדולים! אין באמת סיבה לחשוש מקעקוע גופכם, מכמה סיבות:

- מגע המחט חיצוני לגוף – המקעקע מצייר את הקעקוע על העור ולא מתחת לעור
- מדובר על כאב שטחי שרבים מופתעים בעת שהם חשים אותו (פשוט כי הם מצפים לכאב עז)
- המקעקעים שלנו סבלניים וקשובים לכם לאורך כל התהליך

הגשימו גם אתם את חלוםהקעקוע שלכם עם קעקועים קטנים או גדולים ב"וואלי טאטו"! אנו זמינים לשירותכם ונשמח להשיב לכם על שאלות, לחלוק אתכם טיפים מעולים ולייעץ לכם באשר לשאיבת השראה לקעקוע החדש שלכם!

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

כמה מילים על הטיפול בקעקוע החדש שלכם

בתור מקעקעים, האחריות שלנו היא לא רק לקעקע את גופכם ברמות דיוק מושלמות. על מנת שאכן תוכלו ליהנות מהקעקוע שלכם, עליכם לקבל בחום את ההמלצות שלנו באשר לטיפול בקעקוע לאחר יציאתכם מהסטודיו. כל עוד תיצמדו להמלצות שלנו, אין כל סיבה שלא תיהנו מקעקוע איכותי. עם זאת, בעת שחורגים מאותן המלצות, הפתח לצרות גדול מאד. מה חשוב לדעת כבר בשלב זה?

- אין לחשוף את הקעקוע לשמש בימים הראשונים
- יש למרוח משחה ייעודית בהתאם להוראות המקעקע
- אין לרחץ בבריכה, ים, מעיינות או מקווה
- אין לגרד את הקעקוע 

קעקועים לגברים או לנשים, צבעוני או שחור לבן, גדול או קטן – כל קעקוע זקוק לטיפול קפדני ולתשומת לבכם המלאה. בתור מכון קעקועים, לנו יש את האחריות להעביר לכם תדרוך מקיף ויסודי – הכל למען שביעות רצונכם מהקעקוע החדש! אז למה אתם מחכים? הצוות המקצועי והמיומן שלנו מחכה רק לכם ב"וואלי טאטו"!