קעקועים מומלצים הם הקעקועים שמתאימים לכם באופן אישי! בתוך כל אדם פועם לב ופועמת נפש, ולכל אדם ישנן אהבות אחרות, תשוקות שונות ורצונות שונים המשפיעים על בחירת הקעקוע.

ברכישת פריט לבוש חדש אתם מודעים לכך שמדובר אך ורק על פריט לבוש – כזה שתוכלו בסופו של דבר לבחור האם ללבוש או לא, או פשוט שתוכלו גם לאחר ביצוע העסקה, להחזירו לחנות. עם זאת, מה קורה בעת שאתם בוחרים לקעקע את גופכם? ברור לכם כשמש כי הקעקוע שעל גופכם, ילווה אתכם ברגעים היפים ביותר בחייכם, ואפילו יהיה כמעין תעודת זהות שלכם. 

אנו ממליצים בחום לכל מקועקע שלנו – לצאת למסע קצרצר עם עצמו, בשיאו הוא יבחר קעקוע נכון, מדויק וכזה שהוא מרגיש איתו שלם. 

אנחנו ב"וואלי טאטו", נשמח לייעץ לכם, למקד אתכם ולהציג לכם שלל אפשרויות שונות של קעקועים. בעוד ישנם אנשים שבוחרים קעקועים מומלצים בתוך כמה דקות ובאקט ספונטני יותר, גם ישנם אלו שרוצים לצאת למסע הדרגתי המבוסס על שאיבת השראה ובחינת אפשרויות. ואנחנו? נקעקע אתכם בסופו של תהליך עם קעקועים מומלצים!

בלי מקעקע מומלץ, אין חשיבות לקעקוע

בואו נניח רגע בצד קעקועים מומלצים, ונדבר על הדבר החשוב באמת: מקעקעים מומלצים. אם גם אתם בטוחים כי הדבר החשוב ביותר הוא הקעקוע ורק הוא חשוב, כדאי לעצור לרגע. אפשר לדמות לרגע את הקעקוע לחומר גלם, ואת המקעקע לשף. חומר גלם בעצמו לא שווה דבר, והוא זקוק לידיים מקצועיות ויצירתיות בכדי להפוך למטעמים. דומה הדבר עם סטודיו קעקועים, קעקועים וגם מקעקעים: מקעקע יצירתי, מנוסה ומקצועי – יוכל להפיק מהקעקוע שלכם יותר וכך לספק אתכם עם תוצאה טובה יותר בהשוואה למקעקעים פחות מנוסים.

אצלנו, עובדים אך ורק מקעקעים מנוסים שעומדים בסטנדרט המקצועי המחמיר ביותר, כמו גם בסטנדרט השירותי. אנחנו לא מאמינים בקיצורי דרך, בעיגולי פינות ובעבודה של "על הדרך". אצלנו, כל לקוח מקבל יחסי אישי ואדיב, ומשבצת זמן מרווחת וראויה שלאורכה ניתן גם לגבש את הבחירה בדבר הקעקוע, וגם לקעקע את הקעקוע בפועל. אנחנו לא יודעים איך עובדים מכוני קעקועים אחרים, אך לנו יש את הסטנדרט המחמיר שלנו שאנו לא חורגים ממנו.

מה הופך את המקעקע למומלץ?

כשאתם בוחרים חנות קעקועים אתם גם במידה רבה בוחרים את המקעקע. אם כן, מה הופך מקעקע מומלץ לכזה שהוא אכן מומלץ? שאלה מצוינת! אפשר לומר שלמקעקע המומלץ ישנן כמה תכונות המאפיינות אותו והופכות אותו לכזה:

- סבלנות. בסופו של דבר, מקעקע הוא איש שירות לכל דבר. המקעקע עובד אל מול אנשים (ולא אל מול מחשב לדוגמא), ולכן יחסי האנוש שלו מאד חשובים. אנו מאמינים כי הדרך אל קעקועים מומלצים עוברת אצל מקעקעים איכותיים ואדיבים. המקעקעים שלנו ינהגו בכבוד, סבלנות והקשבה מלאה אליכם לאורך כל שלבי התהליך.
- היכולת להרגיע. ישנם המון אנשים שרוצים קעקועים מומלצים, אך לא כולם תמיד מצליחים לעשות את הצעד אל עבר הקעקוע. מדוע? משום שיש להם חשש ממחטים או שהם פוחדים מהכאב, ולכן הם גם מוותרים. המקעקעים שלנו מרגיעים בחיוך, בגישה מקצועית ייחודית, בהסבר מלא של מה זה קעקוע ואיך זה עובד, ותוך הבטחה כי התהליך יתבצע בשיתוף מלא אל מול המקועקע. אין כזה דבר קעקועים מומלצים בלי מקעקעים מומלצים.
- ודבר נוסף וחשוב: המקצועיות. בסופו של דבר, מה שישאר לכם מכל התהליך הוא הקעקוע על גופכם. אצלנו עובדים מקעקעים מנוסים ומיומנים, המתמחים בסוגים שונים של קעקועים. בתור מכון קעקועים, יש לנו אחריות גדולה כלפיכם, ואנו עושים הכל מנת שתצאו מרוצים, מסופקים ועם קעקוע באיכות החופפת לזו שאתם מצפים.

המלצות מחברים, ביקורות טובות באינטרנט

אז איך תוכלו להגיע אל מקעקעים מומלצים שמקעקעים קעקועים מומלצים? סביר מאד להניח שאם אתם קוראים את השורות האלו, הגעתם אלינו דרך המלצה וכעת אתם רוצים לדעת עלינו קצת יותר. קהל הלקוחות שלנו הוא השגריר הטוב ביותר שלנו. אנו מאמינים כי ברגע שיש לנו לקוחות מרוצים, הם יפיצו את הבשורה וירצו שגם החברים והמשפחה יקבלו את השירות שהם קיבלו. המלצות על מקעקעים ועל קעקועים מומלצים ניתן לקרוא באינטרנט ובשלל המדיות – כך שאתם יכולים להגיע ישירות אל מכון קעקועים מומלץ, ולא להמר על טיב השירות והקעקוע.

מקעקע מומלץ ישים אתכם בראש סדר העדיפויות

כשמדובר על קעקועים מומלצים, מדובר בעיקר על התאמת הקעקוע ללקוח. כלומר, ישנם קעקועים שיתאימו לאדם אחד, אך ממש לא בטוח שהם יתאימו לאדם אחר. מה הופך את המקעקעים שלנו למומלצים כל כך? העובדה כי הם שמים אתכם בראש סדר העדיפויות, ורק אתכם. למה הכוונה? היו מקרים מעולם בהם מקעקעים חשבו רק על האינטרס הכלכלי שלהם, ולכן המליצו לאנשים על קעקועים גדולים רק על מנת לגבות יותר כסף.

אנו רואים בגישה זו פסולה! קעקוע הוא אלמנט קישוטי על הגוף שנשאר עליו לכל החיים. אנו לא נקעקע אתכם לפני שנהיה בטוחים כי אתם שלמים עם הקעקוע, עם הרעיון העומד מאחוריו ועם גודלו. האינטרס היחיד לפיו אנו מבססים את עבודתנו הוא אתם! כשאתם מרוצים ומסופקים, אנחנו הרבה יותר...

מיתוס: קעקועים מקשים בראיונות עבודה

המון אנשים שמגיעים אלינו להתעניין אודות קעקועים מומלצים, שואלים אותנו שאלה ששמענו לא אחת: האם קעקועים מומלצים בכל גודל, יכולים לפגוע בסיכויי קבלה לראיונות עבודה? מדובר על הנחה שגויה, ובעיקר על מיתוסים שונים שנבנו על קעקועים לאורך השנים. אנחנו לא יכולים לשלוט במה המראיין יחשוב על הקעקועים, אך אנחנו בהחלט יכולים להסתכל סביבנו: ישנם עובדי ציבור, מובילי דעת קהל ואנשים במשרות חשובות שגופם מקועקע. 

העולם כיום הוא עולם חופשי, פתוח, מקבל, מודרני וליברלי! במידה ואתם מעוניינים לקעקע את גופכם עם קעקועים מומלצים, דבר לא אמור להסיט אתכם מכוונתכם וממה שעושה לכם טוב. מקעקע שלנו יעשה אתכם תהליך מפרה ומעצים, שבסופו תוכלו להתגאות בקעקוע שלכם.

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

אחת ולתמיד: קעקוע קטן או גדול – מה באמת כדאי?

רבים מאמינים כי קעקועים לגברים הם בהכרח גדולים יותר. בפועל, כשמדובר על קעקועים אין באמת משמעות למין האדם, אלא פשוט לרצונותיו. אנו לא נוכל להחליט בעבורכם מה עדיף – קעקוע גדול או קטן, אך בהחלט נוכל לציין כמה עובדות:

- קעקועים מומלצים יכולים להיות קטנים או גדולים
קעקועים קטנים דורשים בפחות עבודה, בעוד קעקועים גדולים יותר 
- קעקוע קטן יהיה זול יותר מקעקוע גדול
- בניגוד למה שחושבים: קעקוע קטן דורש ברמות דיוק גבוהות יותר
- קעקוע גדול מושך תשומת לב גדולה יותר

אמרתם קעקועים לנשים או לגברים? אמרתם "וואלי טאטו"! דיברנו מספיק, כעת הגיע הזמן לפגוש אתכם ולחפש אתכם יחד את הקעקוע הבא שלכם. מגוון האפשרויות הוא באמת אינסופי, ואנו ממליצים לכם ללכת אחר לבכם ולמצוא את נקודת התשוקה והלהבה שתבוא לידי ביטוי בקעקוע החדש שלכם. יחד, נמצא קעקועים מומלצים המתאימים לכל אחד ואחת ברמה האישית.