העולם הוא עולם של גברים? מעטים אלו שיסכימו עם האימרה הזו שעבור לא מעט תרבויות הייתה רלוונטית בעבר. כך גם עם קעקועים לנשים בתל אביב שאינם מיועדים רק לגברים.

כשם שהעולם אינו עולם השייך לגברים או לצעירים, כך גם הקעקועים אינם מיועדים אך ורק לגברים. העולם המודרני-ליברלי בו חיים כיום, הוא עולם המאופיין בכמה שפחות גבולות ובכמה שיותר קבלה ולגיטימציה של כל אדם לעשות את מה שעושה לו טוב. קעקועים לנשים בתל אביב מוצעים לקהל הנשים אצלנו ב"וואלי טאטו", זאת לצד קעקועים לגברים בתל אביב. אנו מאמינים כי מקעקעים בתל אביב אינם מקעקעים מינים, אלא בני אדם! אנו מזמינים גם אתכן נשים יקרות, להגשים את חלום הקעקוע שלכן איתנו.

הקווים לדמותו של הקעקוע הנשי

קעקועים בתל אביב יכולים כאמור להתאים גם לנשים וגם לגברים. האם הקעקוע הנשי שונה מהקעקוע הגברים? אפשר לומר שלא, אך בכל זאת ישנם כמה מאפיינים ספציפים שלרוב נשים נוטות אליהם יותר:

- כמעט תמיד, קעקועים לנשים בתל אביב יהיה קטנים יותר
- הקעקוע המיועד לנשים יהיה עדין יותר
- הרצון לעשות קעקוע: אסתטיקה או אלמנט קישוטי
- נשים מקעקעות המון פעמים שמות של ילדים או בני משפחה

חשוב לציין: אמנם ישנן נשים שהקעקוע שלהן הוא קעקוע שרוול על כל היד, או קעקוע גדול על הגב. עם זאת, בעת שמנסים לאפיין מאפיינים מסוימים של קבוצה, הרי שכמעט תמיד קעקועים לנשים בתל אביב יהיו קטנים יותר ועדינים יותר. דבר מעניין נוסף: נשים לא תמיד מסתפקות בקעקוע אחד בלבד, אלא שהקעקוע הראשון מוליד עוד קעקועים מומלצים בתל אביב.

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

קעקוע שמות בני המשפחה – קלאסיקה!

קעקוע בתל אביב לאישה יכול להיות כל קעקוע שעולה על דעתה. עם זאת, הניסיון של מקעקעים מומלצים בתל אביב שעובדים אצלנו כחלק מצוות של סטודיו קעקועים בתל אביב, מלמד כי נשים אוהבות מאד לקעקע את שמות בני המשפחה. סביר להניח כי גם אתן ראיתן על קולגות למקום העבודה, חברות או שכנות, קעקוע של שמות הילדים, תאריכי לידה, שמות ההורים, שם משפחה וכן הלאה. מדובר על קעקוע שהוא במידה רבה קלאסי ועל זמני, פשוט מאחר ולא משנה מהי הנקודה בחיים – הוא רלוונטי.

האם נשים חוששות יותר מגברים מקעקועים?

"וואלי טאטו" הוא מכון קעקועים בתל אביב שראה כמעט הכל. מאחר ויש לנו ולמקעקעים שלנו ניסיון רב, הרי שגם שמנו לב לתופעה מעניינת: בהשוואה לגברים, נשים קצת יותר חוששות לעשות קעקועים. הסיבה היא כמובן החשש מהמחט ומהכאב הצפוי בעקבות הקעקוע, אך מהר מאד מבינות מרבית הנשים כי סיפורים לחוד ומציאות לחוד. חנות קעקועים בתל אביב כמו החנות שלנו, מתחייבת על קעקועים איכותיים, במינימום כאב ובמקסימום תוצאה! 

קעקועים לנשים בתל אביב יהיו קטנים יותר (שוב, לא ניתן להכליל), וזוהי בדיוק הסיבה שלעשות את הקעקוע קצת פחות כואב. ככל שהקעקוע קטן יותר, כך נדרשת פחות עבודה עליו. תוך 30 דקות לערך וכל עוד נבחרו קעקועים קטנים בתל אביב, יכולה האישה לעזוב מכוני קעקועים בתל אביב ולהתגאות בקעקוע החדש שלה!

"איזה אזור נחשב כנשי ביותר לקעקוע?"

מקעקע בתל אביב שמח לייעץ ולהמליץ לקהל הנשים בכל מה שקשור לעולם של קעקועים לנשים בתל אביב. אחת השאלות הנפוצות ביותר היא באשר לאזור בו מומלץ לקעקע. אין באמת אזור ספציפי המומלץ לקהל הנשים, אך אפשר לסמן מספר אזורים שבהם נוטות הנשים לקעקע את גופן:

- אזור היד, בעיקר ביד העליונה
- מעל החזה
- קעקוע קטן באזור הרגל

קעקועים לנשים בתל אביב, ממש כמו הקעקועים לגברים, יכולים להיות מקועקעים בכל מקום בגוף! מקעקע מומלץ בתל אביב יעבור עם כל אישה תהליך משמעותי, לאורכו יבחנו קעקועים שונים, יקבע גודל הקעקוע והאזור האידיאלי ביותר בגוף.

טיפול בקעקוע – רק כך תוכלי להתגאות בתוצר הסופי

קעקועים לנשים בתל אביב דורשים גם בטיפול יסודי לאחר שהמקעקע מסיים את עבודתו. אין כל חשיבות לגודל הקעקוע, וכל ההמלצות הניתנות רלוונטיות גם עבור קעקועים גדולים בתל אביב, וגם עבור אלו הקטנים. בעת שהקעקוע לא מטופל כנדרש, הרי שהתוצר הסופי ככל הנראה לא ישביע את רצון האישה המקועקעת. אנו ב"וואלי טאטו", נדריך כל אישה לאחר קעקועים גדולים בתל אביב באשר לתדירות מריחת המשחה, מתי יש להסיר את הניילון ומה אפשר או אסור לעשות עד להודעה חדשה.