אומנות הקעקועים איננה שייכת למין מסוים, למגזר מסוים או לתרבות מסוימת. אולם בעבר לא היה נהוג בקרב נשים להתקעקע, אך כיום הדבר כבר אינו כך.

אולי בעבר נשים עוד הביעו חשש לקעקע את גופן, אך כיום, יותר ויותר נשים מתעניינות באפשרות לקעקע קעקועים לנשים – במגוון רחב של גדלים, באזורים שונים בגוף ובצבעים שונים. אנחנו ב"וואלי טאטו" שמחים להזמין גם אתכן, נשים יקרות, להתרשם מהסטודיו שלנו בתל אביב. יחד, נעבוד על הקעקוע הבא שלכן, או אולי אפילו על זה הראשון והמרגש.

קעקועים לנשים, ממש כמו קעקועים לגברים, מנציחים על גופכן ייצוג גרפי, מנטרה שהשפיעה על חייכן או כל רעיון אחר. בשונה מאלמנטים קישוטיים אחרים (כדוגמת תכשיטים), הקעקוע נשאר על גופכן ומהווה בעבורכן תזכורת לרגע יפה, לעוצמה ולחופש. רגע לפני שניפגש ונעבוד יחד על הקעקוע שלכן, לפניכן כמה דברים שחשוב לדעת על קעקועים לנשים ובכלל:

אז כמה זמן באמת לוקח לבחור קעקוע?

במרבית המקרים, את הקעקוע הראשון לוקח לא מעט זמן לבחור. מאחר ומדובר על הקעקוע הראשון, מושקעת מחשבה רבה, תוך שישנו היסוס טבעי וחשש טבעי עוד יותר. הידיעה כי מדובר על קעקוע שעתיד לקשט את הגוף לנצח, ישנו רצון מובן לעשות בחירה טובה, מדויקת ושלמה. אנחנו בסטודיו שמחים מאד לייעץ לקהל הנשים, ובאמצעות שאלות מנחות לכוון כל אישה ולמקד אותה על הקעקוע המתאים לה ביותר. 

ישנן נשים ספונטניות יותר שבוחרות קעקוע כבר בפגישה הראשונה ובתוך מספר דקות, אך גם ישנן נשים שרוצות לעבור תהליך שלאורכו הן מגבשות את הרעיון. 

השראה לקעקוע – מאיפה מקבלים אותה?

כמו כן, אנו ממליצים לכל אישה לעשות מעין עבודה מקדימה, ולבחון אפשרויות של קעקועים לנשים גם ברשת. השראה שכזו פותחת, מרחיבה ונותנת המון רעיונות אפשריים. רעיונות עבור קעקועים לנשים אפשר לקבל באינסטגרם לדוגמא. אפשרות אחת היא להיכנס אל פרופילים של מובילות דעת קהל – משחקניות ועד דוגמניות, אך אפשרות נוספת היא לחפש קעקועים על פי האשטגים מתאימים.

בנוסף, ניתן לגלוש באתר שלנו (ממש כאן), ולראות סוגים שונים של קעקועים לנשים שאנו מקעקעים: מצורות גיאומטריות ועד קעקועי ריאליזם. אנו לא מאמינים בתחימה שבין קעקועים לנשים ואלו המתאימים לגברים. עבורנו, כל אדם הוא עולם ומלואו ובעת שמדובר על קעקועים מומלצים, אין באמת חשיבות למין המקועקע – אלא לרצונותיו ותשוקותיו.

"אני רוצה קעקוע מקורי שלי, זה אפשרי?"

בהחלט. קעקועים לנשים לא חייבים להיות כאלו הנבחרים מתוך קטלוג קיים או מתוך רעיונות שאנו מציעים. אם ישנו משהו שאתן צריכות להיות שלמות איתו במאת האחוזים – הרי שהוא הקעקוע שלכן. לכן, במידה ויש לכן רעיון או קעקוע מסוים שאתן רוצות לקעקע, נוכל לקעקע אותו בעבורכן. התפקיד של מקעקעים הוא בין היתר לאתר צורך ולהגיע אל הקעקוע המושלם ביותר בעבור המקועקע הספציפי. כידוע, קעקוע המתאים למקועקע אחד, לא בהכרח יתאים לאחר.

לכן, אנו מקפידים על שיחת היכרות ראשונית, כאשר מטרתה היא להכיר אתכן. להבין לאן לבכן פועם, מהם עולמות התוכן שלכן, האם מטרת הקעקוע היא עיצובית-קישוטית או שאתן רוצות להדגיש דרך הקעקוע משמעות חשובה וכן הלאה. איתנו, "וואלי טאטו", תוכלו בקרוב מאד להביט על הקעקוע ופשוט לחייך חיוך גדול של סיפוק ועוצמה.

עם מי כדאי להגיע אל חנות הקעקועים?

הרגע שבו תגיעו אל חנות קעקועים, הוא ללא כל ספק רגע מרגש. עבור המון נשים קעקוע הוא ייצוג לחופש ולכוח נשי, כך שמדובר לא רק על קעקוע – אלא על משמעות עמוקה יותר. זו הסיבה כי המון נשים רוצות לחוות את החוויה המיוחדת עם אדם קרוב. קעקועים לנשים בהחלט ניתן לבצע בנוכחות אדם נוסף – מחברה, דרך אם או בת או כל מלווה אחר. סטודיו קעקועים כמו הסטודיו שלנו, מקבל בברכה כל אחד ואחת. עם זאת, אנו ממליצים על מלווה אחד על מנת שיהיה ניתן לשמור על סביבת עבודה כמה שיותר מרווחת, שקטה ונוחה.

תתפלאו, אך חנות הקעקועים חשובה ממש כמו הקעקוע

המון נשים משקיעות את זמנן בחיפוש אחר קעקועים קטנים לנשים. ומה באשר לסטודיו הקעקועים? לא כולן משקיעות את אותן המאמצים בחיפוש אחר מכון קעקועים מנוסה ומומלץ. בלי מכון מומלץ ובלי מקעקעים מומלצים, הסבירות כי תהיו שבעות רצון בשיאו של תהליך, אינה גבוהה. אנחנו ב"וואלי טאטו" מתחייבים על שירות בסטנדרט הגבוה ביותר – זה שבא לידי ביטוי ביחס אדיב ואישי, וכמובן במקצועיות חסרת פשרות. 

אנו לא רק מקעקעים, אלא גם מעניקים את מעטפת השירות הנדרשת. איך יראה התהליך?
- מקעקע מומלץ יפגוש אתכן ויבצע אתכן שיחת היכרות
- במידה ולא בחרתן עוד קעקוע, יתבצע איתור צורך וחיפוש אחר קעקוע מתאים
- ביצוע הקעקוע במקום, או תיאום תור
- לאחר שהמקעקע יסיים את עבודתו, יינתנו המלצות באשר לטיפול הנדרש בקעקוע החדש

קעקועים זוגיים וקעקועים של בני המשפחה

אין באמת הבדל בין קעקועים של גברים ובין קעקועים לנשים, אך כן אפשר לומר שנשים נוטות יותר לקעקועים בעלי משמעות עמוקה יותר. כך לדוגמא, ישנן נשים שמעוניינות לקעקע את שמות הילדים, שם בן הזוג, שמות ההורים ולעתים אפילו ציטוטים משירים, פסוקים ומנטרות. אנו מקעקעים את כל סוגי הקעקועים לנשים, כאשר אנו מקפידים על רמות גבוהות של  דיוק, סטייריליות ואסתטיקה. 

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

איך תדעו גם אתן (ודי בקלות) כי חנות הקעקועים אמינה?

זה לא שקשה למצוא מכוני קעקועים, אלא שמאד קשה למצוא מכונים אמינים ומומלצים. בכדי שאכן תוכלו לחייך אל מול הקעקוע שלכן ולהציגו בגאווה לעולם, אתן חייבות להבטיח כי מכון הקעקועים הוא מכון שאותו מובילים מקעקעים מנוסים. לכן, ישנן כמה בדיקות מקדימות שכדאי שגם אתן תבצעו:
- ראשית, מי הם המקעקעים? לא באמת משנה אם מדובר על קעקועים לנשים או גברים, הרי שהמקעקע חייב לדעת את עבודתו. יש להבטיח כי המקעקע עבר הכשרות מתאימות וכי הוא מודע לכל השלבים והדגשים בדרך לקעקוע איכותי.
- כמו כן, אנו ממליצים לשאול כמה שיותר שאלות את המקעקעים. מדוע? משום שדרך התשובות אפשר ללמוד המון על מקצועיות המכון והמקעקעים. אנו מקפידים למסור מידע מלא גם בשיחת טלפון, לרבות מחירים, כמה זמן לוקח לעשות קעקוע, איך יש לנהוג בתקופת הטיפול בקעקוע וכן הלאה. 

המקעקע קשוב לכן, מכיל אתכן ועובד בעבורכן

אנו מאמינים כי שירות טוב מעצב את החוויה בכללותה. קעקוע איכותי ויפה אינו מספיק בכדי לייצר אצלכן חוויה טובה, וזוהי בדיוק הסיבה שבגללה אנו מעניקים שירות בסטנדרט הגבוה ביותר. מהו שירות טוב עבורנו עם קעקועים לנשים?
- זמינות גבוהה לנשים המעוניינות בקעקוע חדש
- מסירת מידע אינפורמטיבי-מקצועי בטלפון
- מתן יחס אדיב ואישי – כאילו ואת הלקוחה היחידה שלנו
- הכלה והקשבה מלאה לאורך כל התהליך
- מתן הנחיות רלוונטיות לתקופת החלמת הקעקוע

כבר זמן רב שאת מתעניינת באפשרות של קעקועים לנשים? תאמי איתנו פגישה עוד היום! נוכל להמליץ לך מנסיוננו באשר לקעקוע המתאים לך ביותר ובאזור המתאים ביותר לקעקוע החדש בגופך. כל מקעקע שלנו בעל ניסיון ותיק עבודות מפואר, וכל מקעקע מנוסה בקעקועים קטנים וגם בביצוע קעקועים גדולים. אמרת קעקועים לנשים? אמרת "וואלי טאטו"!