ברוכים הבאים אל "וואלי טאטו"! אנו מזמינים גם אתכם, גברים יקרים, להגיע אל סטודיו הקעקועים שלנו ולהתחדש בקעקוע חדש שינציח את המסר שאתם רוצים לקעקע

ישנם קעקועים שמטרתם היא להוסיף טאץ' עיצובי-אופנתי לגוף, אך גם ישנם קעקועים לגברים בעלי משמעות עמוקה יותר הכוללים שמות של בני משפחה, ציטוט משיר או מנטרה מסוימת. צוות המקעקעים שלנו הינו צוות מנוסה ומקצועי, ששם את הדגש גם על פן המקצועי, אך גם על הפן השירותי. אנו ממקומים בעיר תל אביב, מה שמאפשר לכם גישה נוחה אל לוקיישן בעל יתרון גיאוגרפי מובהק. 

לכל אחד יש את הסיפור שלו, ואת הקעקוע הוא שרוצה לקעקע על גופו. מהו הסיפור שלכם? בתור מקעקעים, אנחנו לא רק מבצעים את הקעקוע בפועל, אלא מעניקים גם מעטפת שירותית נדרשת הכוללת את בחירת הקעקוע, בחירת האזור בגוף ומתן טיפים חשובים באשר לתקופת החלמת הקעקוע. איתנו, אתם בידיים טובות!

שוברים את המיתוס: קעקועים לא מיועדים רק לגברים

בסטודיו שלנו אנחנו מקעקעים קעקועים לגברים, אך לא רק. שנים רבות הקעקועים מותגו ככאלו המתאימים לגברים בלבד, ואילו נשים שהתעניינו באפשרות של קעקועים לנשים, נתפשו כנועזות. אנו רואים בקעקועים כאומנות לכל דבר ועניין, וכידוע – אומנות אינה שייכת לגברים או לנשים, אלא פשוט לכולם. מאחר ואנו מאמינים כי הקעקועים שייכים לכולם, אנו גם מאמינים כי קעקועים לגברים מתאימים גם לנשים וליהפך. הקעקוע הוא ייצוג של משהו פנימי, רעיון שרוצים להעביר או רגע שרוצים להנציח. בדיוק מהסיבה הזו, קשה לחשוב על קעקועים מסוימים ככאלו המתאימים רק לנשים או רק לגברים.

מדוע גברים נוטים לקעקועים גדולים יותר?

הניסיון שלנו לימד אותנו כי קעקועים לגברים כמעט תמיד יהיו קעקועים גדולים יותר. הסיבה? המבנה הפיסי הגברי שהוא קצת יותר גדול. בעוד נשים יכולות להסתפק בקעקוע קטן יותר בגלל מבנה גופן שמבחינה ביולוגית צר וקטן יותר, גברים בעלי מבנה גדול יותר ובהתאם גם הקעקוע גדל. מעבר לכך, קעקועים גדולים גם בעלי נוכחות גדולה יותר, כך שהם מתקשרים עם מונחים של עוצמה, כוח וגבריות.

למרות שהמון גברים מעוניינים בקעקועים גדולים, אי אפשר לקבוע בצורה חד משמעית כי קעקועים לגברים יהיו בהכרח קעקועים גדולים. אנו מתאימים את עצמנו לבקשות הלקוח, ולעתים קעקוע קטן, מייצר את המשמעות הגדולה, העוצמתית והחזקה ביותר. מקעקעים מומלצים כמו המקעקעים של "וואלי טאטו", ממליצים לכל גבר ברמה האישית מהו הקעקוע המתאים לו ביותר.

האזורים בהם גברים נוטים לקעקע את הקעקוע

אל חנות קעקועים מגיעים גם גברים וגם נשים. מטבע הדברים, נשים נוטות לאזורים מסוימים בהם הן רוצות לקעקע את הקעקוע החדש שלהן, וכך גם גברים שבוחרים באזורים שונים. בתור סטודיו קעקועים שראה לא מעט וקיעקע לא מעט, אנו יכולים להמליץ לגברים באשר למיקום הקעקוע האידיאלי ביותר. כן חשוב לנו לציין, כי ההמלצות שלנו מבוססות על ניסיון ועל חוות דעת אישית בלבד. אנו מאמינים כי הבחירה הטובה והמדויקת ביותר היא הבחירה שיעשה כל גבר באופן עצמאי. אז היכן כדאי לקעקע קעקועים לגברים?
- אזור הגב מסמתן כאחד האזורים הפופולארים ביותר בקרב גברים. נמליץ על אזור זה עבור גברים המעוניינים בקעקוע סמוי וכזה שלא ניתן לראות עם כל מפגש במראה.
- הזרועות – מדובר כנראה על האזור הפופולארי ביותר. גברים בעלי מבנה גוף שרירי וחטוב בוחרים המון פעמעים באזור זה. קעקועים לגברים על זרועות הינם קעקועים גלויים ולכן כדאי לבחור בקעקוע שאכן גאים בו ושלמים איתו
- אזור החזה – מדובר על אזור שעד לפני כמה שנים כמעט ולא נדרש על ידי גברים. לאחרונה, יותר ויותר גברים מעוניינים לבצע קעקועים לגברים באזור זה. קעקועים מומלצים? מכפות הידיים של הילדים, דרך אות בסינית ועד ציטוט של שיר או פסוק.

גברים, זה בסדר לחשוש מהמחט, אבל...

בתור מכון קעקועים, אפשר לומר שאין עוד משהו שלא ראינו. המון גברים רוצים להגיע עם פאסון מסוים אל מכוני קעקועים, זאת למרות שהם קצת חוששים ממחט. מדובר על חשש מובן, בעיקר מאחר וגברים שעתידים לעשות קעקוע לראשונה, צעודים אל עבר הלא נודע. עם זאת, חשוב לנו להרגיע ולומר: החשש אינו תמיד תואם את המציאות. אמנם המחט אכן מגיעה במגע ישיר עם העור וישנה תחושה של צריבה וכאב, אך לרוב התגובה מסתכמת ב:"זהו? על זה כולם דיברו?".

קעקועים לגברים וגם לנשים, לא כואבים כמו שרבים נוטים לחשוב. בנוסף, כל עוד הקעקוע מקועקע על ידי מקעקע מומלץ, אתם בכלל יכולים להיות שקטים. ככל שהקעקוע יהיה גדול יותר, כך ידרש יותר זמן עבודה עליו. לאורך כל הדרך, המקעקע נשאר קשוב אליכם, ואם אתם חשים בכל שלב בדרך בחוסר נוחות, המקעקע יעצור עד שתאשרו לו להמשיך. 

קעקוע שחור-לבן או צבעוני – מה כדאי?

קעקועים לגברים יכולים להיות קעקועים צבעוניים או כאלו שפשוט בשחור-לבן. לכל גבר העדפות אחרות, וישנם גברים שאכן מתלבטים איתנו בשאלה במה כדאי לבחור. כל עוד מדובר על ציור מסוים (מדמות מצוירת ועד ייצוג חזותי שמאופיין בצבע), אנו נמליץ ללכת על קעקועים לגברים בצבע. עם זאת, במידה ומדובר על שם, ציטוט, צורה גיאומטרית או אות, הרי שיהיה אפשר לבחור בשחור-לבן. קעקועים לגברים בצבע, מטבע הדברים מושכים תשומת לב גדולה יותר והנראות האסתטית-חזותית שלהם מרשימה יותר. חשוב לדעת כי קעקועים בצבע אינם נחשבים לקעקועים נשיים יותר. בהתאם לקעקוע הנבחר, נשמח להמליץ באשר לצבעים המתאימים לו ביותר.

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

קעקוע סטיירלי בסביבה נקייה ומזמינה

קעקועים לגברים ולנשים בסטודיו שלנו, מתבצעים על בסיס הסטנדרט המחמיר ביותר של ניקיון וסטייריליות. עוד הרבה לפני שחשוב לנו לראות את החיוך שלכם לאחר שאתם צופים בקעקוע החדש שלכם, חשוב לנו להבטיח סביבה הולמת וראויה לביצוע הקעקועים. כבר מהכניסה שלכם אל הסטודיו שלנו בתל אביב, תוכלו להתרשם מתשומת הלב שהשקענו בפרטים הקטנים, באווירה המזמינה ובסביבה הנקייה שרק בה ניתן לקעקע קעקועים לגברים.

אין כל הבדל בין מקעקע גבר למקעקעת אישה

צוות המקעקעים שלנו מורכב מחוד החנית של המקעקעים! אנו מאמינים בלב שלם, כי הדרך אל קעקוע מושלם עוברת אצל מקעקעים מושלמים. חשוב לנו לציין כי אין כל הבדל בין מקעקע גבר ובין מקעקעת אישה. מקצועיות המקעקע היא מה שחשוב לנו, ולא המין שלו. איתנו, אתם מפקידים את גופכם בידיים המקצועיות והמנוסות ביותר. קעקועים לגברים ולנשים ב"וואלי טאטו" מתבצעים על ידי גברים ונשים כאחד.

כמה זמן לוקח לעשות קעקוע?

קעקועים לגברים כמעט תמיד יהיו קעקועים שנחשבים גדולים יחסית. בסופו של דבר, ככל שהקעקוע גדול יותר, כך זמן העבודה עליו ארוך יותר. מיד עם בחירת הקעקוע, נוכל לתת הערכה באשר לפרק הזמן הנדרש. קעקועים קטנים יכולים להסתיים בתוך דקות ועד עשרות דקות בודדות, בעוד קעקועים גדולים יותר נוטים לקחת יותר זמן. מקעקע מקצועי שם את הדגש על איכות הקעקוע ואיכות הטיפול, מבלי שהשעון מנהל אותו. 

אנו מזמינים גם אתכם לתאם איתנו פגישת היכרות ולהתחדש בקעקוע חדש!