אמנם בעבר הדרישה הייתה אך ורק לקעקועים קטנים יותר, אך כיום יותר ויותר אנשים רוצים דווקא קעקועים גדולים. אנו ב"וואלי טאטו" נשמח להיות אלו שיקעקעו את גופכם באומנות שלנו!

ב"וואלי טאטו" בתל אביב, תוכלו לקעקע את גופכם עם מקעקעים מומלצים המתמחים גם בקיעקוע של קעקועים גדולים! אנו מזמינים אתכם אלינו אל חנות קעקועים, יחד נצא למסע שבסופו קעקוע מרשים על גופכם! תוכלו להגיע עם רעיון מוגמר של קעקוע שאתם רוצים, אך גם נוכל לשאול אתכם מספר שאלות מנחות ויחד לבסס בעבורכם את הקעקוע הנכון והמתאים לכם ביותר. עבור המון אנשים, קעקועים מתקשרים עם מונחים של עוצמה, של חופש ושל רוח צעירה. אנו נשמח להיות אלו שיקעקעו את גופכם בקעקועים שישארו לכם מזכרת מרשימה לנצח!

מהו קעקוע גדול? אי אפשר באמת לנקוב בגודל מסוים, אלא ש"הגדול" הוא תמיד ביחס לקטן יותר. הקעקועים הגדולים לא מתאימים רק עבור קעקועים לגברים, אלא שישנן גם המון נשים שרוצות לקעקע את גופן בקעקוע גדול. 

קעקוע גדול – עוצמה וכוח

אז מה מייחד כל כך קעקועים גדולים? אם לוקחים לדוגמא קעקועים קטנים יותר, הרי שהם מתכתבים עם מונחים של אלמנטים פשוטים, צנועים וסולידים יותר. קעקועים גדולים לעומת זאת הם קעקועים מרשימים יותר, שמתכתבים עם מונחים של עוצמה וכוח. אפשר לומר כי בהקשר של קעקועים הגודל קובע, אך לצד הגודל של הקעקוע חשובה גם המשמעות השזורה בו. אנו לא ממליצים על קעקוע גדול בכל מחיר, אלא אך ורק במידה והוא מייצג רעיון או תשוקה שיש לכם.

ישנם המון אנשים שרוצים פשוט קעקועים גדולים, מבלי שהם באמת מצליחים להתחבר לרעיון מסוים של קעקוע. לכו אחרי לבכם, התחברו לתשוקה הפנימת שלכם ומצאו את האש – רק כך תהיו שלמים עם הקעקוע ותוכלו ליהנות מאפשרות של קעקועים גדולים.

התרשמות מתיק עבודות – מדוע היא חשובה כל כך?

אולי הדבר הבסיסי ביותר שתוכלו לצפות לראות כשאתם מגיעים אל סטודיו קעקועים, הוא תיק עבודות. אנו מתגאים בתיק העבודות שלנו, ומזמינים גם אתכם להתרשם ממנו. המטרה של תיק עבודות היא לאפשר לכם להכיר אותנו עוד לפני שנתחיל לעבוד יחד. מה תיק העבודות יכול ללמד אתכם?

- רמות הדיוק והיסודיות שלנו
- סגנון העבודה שלו
- עד כמה אנחנו מנוסים

מעבר לכך, מכון קעקועים כמו שלנו שחולק אתכם את תיק העבודות, גם מאפשר לכם לקבל השראה לקעקוע. תיק העבודות מתפקד גם כמעין קטלוג שתוכלו לבחור מתוכו את הקעקוע הבא שלכם! השראה לקעקוע לעתים נמצאת דווקא במקומות הכי פחות צפויים. כך, מעיון בתיק העבודות, תוכלו לזהות אלמנט מסוים שתרצו שנפתח יחד לקעקוע חדש לגמרי! קעקועים מומלצים הם קעקועים שבראש ובראשונה מרגשים אתכם ומתאימים לכם!

מאיתנו אליכם: טיפים לפני הגעתכם אל סטודיו הקעקועים

אז איך נערכים לקראת הגעתכם אל מכוני קעקועים לטובת קיעקוע הקעקוע הגדול החדש שלכם? כל עוד מדובר על קעקוע ראשון, הרי שאתם לבטח מרגישים חוסר ודאות שיוצר גם התרגשות וגם חשש קל, וזה בסדר. מנגד, אם זהו עתיד להיות הקעקוע השני או השלישי שלכם, אתם לבטח כבר יודעים לקראת מה אתם באים. כך או כך, אלו הטיפים שלנו אליכם:

- יש להגיע צלולים ורעננים – לאחר שעות שינה מלאות 
- אין לשתות אלכוהול לפני עשיית קעקועים גדולים או קטנים
- קעקוע גדול דורש קצת יותר זמן עבודה, ולכן כדאי להגיע על בטן מלאה
- בהחלט תוכלו להגיע עם מלווה – חבר טוב או בן משפחה
- מעט לחוצים? האזינו למוסיקה שאתם אוהבים

כמו כן, אנו ממליצים מאד להגיע אל הסטודיו שלנו כחצי שעה לפני השעה אותה תיאמנו אתכם. מדוע? משום שזהו מעין חלון זמן שבו ניתן "להסתגל" לאווירה. הטיפ הזה ניתן לאלו שעתידים לעשות קעקוע בפעם הראשונה וחוששים קצת מהתהליך. כך, תוכלו להכיר את הסטודיו שלנו, את הצוות, להיכנס לאווירה המרגשת ובעיקר לקחת אוויר. אנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך, וכל קעקוע שלנו מבוצע על ידי מקעקע מומלץ.

קעקוע בספונטניות – כדאי או לא?

יש משהו מאד יפה בלעשות קעקוע בספונטניות, פשוט מאחר והנטייה הטבעית של אותו הרגע מייצרת את הדברים האותנטים והנכונים ביותר. עם זאת, חשוב לזכור כי מדובר על קעקוע – על משהו שעתיד להישאר על גופכם לנצח. בעת שמדובר על קעקועים גדולים כדאי לשקול זאת אפילו יותר. אנו ממליצים בחום לתאם איתנו מראש את הגעתכם, כך שנוכל להיות לכם זמינים ולהעניק לכם את השירות הראוי ביותר. 

"מה אוכל לעשות אם יש לי פחד ממחטים?"

בתור מקעקעים, למדנו לאורך השנים עד כמה הפחד ממחטים שכיח. עם זאת, חשוב לנו לציין כי גם אנשים שחוששים ממחטים, עושים קעקוע ולעתים יותר מקעקוע אחד. מדובר על פחד שלא ממש מתממש, ויש לכך סיבה: אנשים שפוחדים ממחטים, לא פוחדים מהמגע של המחט, אלא מהכנסת המחט אל תוך הגוף. במקרה הזה של קעקועים, מדובר על מגע חיצוני לעור ולא על כזה שחודר פנימה. נסו לחשוב על המחט כעל מעין עט שמציירת עליכם. הכאב הינו כאב שטחי ולא עז כפי שמתארים אותו, כך שתוכלו גם אתם, למרות החשש הטבעי – ליהנות מקעקוע חדש על גופכם.

קעקוע צבעוני – יצירת אומנות מרשימה

ישנם קעקועים גדולים בשחור לבן, אך גם קעקועים בצבע. על מה אנו ממליצים? על מה שנכון ומתאים לכם! קעקוע צבעוני הוא מראש קעקוע מרשים וחי יותר, בעוד קעקועים בשחור לבן מייצרים נראות קצת יותר דרמטית ומסתורית. כיום, הודות למיכשור המתקדם ולטכניקות המתקדמות, ניתן לקעקע תוצרים סופר-מרשימים, שיסובבו ראשים ויעניקו לכם מחמאות. ישנו פער אדיר בנראותם של קעקועים גדולים בצבע או בשחור לבן.

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

מדוע אין באמת הבדל בין מקעקע למקעקעת?

אנחנו בסטודיו לא מעניקים חשיבות למין המקעקע, אלא אך ורק לניסיון ולמקצועיות. ישנם לקוחות ששואלים אותנו בטלפון האם מי שעתיד לקבל אותם הוא מקעקע או מקעקעת, אך אין באמת חשיבות. אנו יכולים להתחייב על כך שכל קעקוע המקועקע אצלנו, עובר בידייו של מקעקע מקצועי, אמין, מנוסה ויצירתי. 

"לא מורח משחה, הכל כבר יהיה בסדר"

לא משנה כלל אם אתם עתידים לעשות קעקועים גדולים או קטנים – עליכם להיצמד להוראות הטיפול בקעקוע כפי שהן ניתנות על ידי המקעקע. היו מקרים מעולם בהם אנשים הרסו לעצמם את הקעקוע, רק בגלל שהם לא לקחו ברצינות את ההוראות. מריחת משחה היא הדבר הבסיסי ביותר שיש לעשות עם קעקוע חדש, כאשר להוראות הטיפול מצטרף גם האיסור לחשיפה בשמש ורחצה בים ובבריכה.

עם סיום העבודה שלנו, נתדרך אתכם באשר להוראות הנדרשות. חשוב להבין כי לא מדובר על המלצות שתוכלו לאמץ או לא, אלא על מעין חובה שיש למלא כל עוד אתם רוצים קעקוע איכותי. קעקועים גדולים דורשים מטבע הדברים בהתייחסות רצינית יותר, זאת בעקבות גודלם. 

דיברנו מספיק, עכשיו זהו זמן קעקועים! המקעקעים שלנו מתמחים בקיעקוע קעקועים לנשים ולגברים, מכל הסוגים, ובכל הצבעים ובכל האזורים הגוף. הגשימו גם אתם את חלום הקעקוע שלכם – איתנו, בסטודיו מקצועי, סטיירלי ומזמין. קעקועים גדולים ניתן לקעקע אצלנו, תאמו איתנו פגישה!