כל מה שידוע לכם בשלב זה הוא שאתם רוצים לעשות קעקועים בתל אביב! מה פחות ידוע לכם? כמעט כל השאר!

המון פעמים אנשים מתחברים לרעיון של קעקוע, אך לא באמת יודעים איזה קעקועים בתל אביב לבחור. איתנו, אתם לרגע לא לבד! ברוכים הבאים אל "וואלי טאטו" – המקום בו הקעקועים שתמיד חלמתם עליהם מקבלים חיים על גופכם. אנו מתמחים בקיעקוע קעקועים לגברים בתל אביב וגם קעקועים לנשים, כאשר אנו מקעקעים גם קעקועים גדולים בתל אביב וגם קעקועים קטנים!

"אני צריך לעשות הכנות מיוחדות לפני הקעקוע?"

אין כל צורך לבצע הכנות פיסיות לפני שאתם מגיעים אל סטודיו קעקועים בתל אביב, אלא שההכנות המקדימות הן דווקא מנטליות יותר. אנו ממליצים להגיע אלינו בעת שיש לכם פנאי ומשבצת זמן מרווחת. כלומר, אנו לא ממליצים להגיע אלינו לפני העבודה או פגישה חשובה. כמו כן, במידה ואתם מכירים את עצמכם ככאלו שקצת חוששים ממחטים, אנו ממליצים על תרגול נשימות, האזנה למוסיקה שאתם אוהבים או פשוט להגיע אל מכון קעקועים בתל אביב עם אדם קרוב – הכל על מנת להפיג את תחושות הלחץ.

"זה נכון שאי אפשר לעשות קעקוע בקיץ?"

זה לא נכון. קעקוע בתל אביב ניתן לעשות בכל ימות השנה, כל עוד אתם נצמדים להוראות הטיפול בקעקוע הניתנות על ידינו. מקעקעים בתל אביב כמו המקעקעים שלנו, רוצים בסיומו של תהליך לראות חיוך על פניכם. לכן, חשוב מאד שתבינו כי הקעקוע לא מתחיל ונגמר בתוך חנות קעקועים בתל אביב, אלא שיש לכם אחריות באשר לטיפול בקעקוע. לכן, דעו כבר כעת כי אין לחשוף את הקעקוע לשמש בימים הראשונים. בחורף כאמור אין כל בעיה מאחר והבגדים מכסים את כל הגוף, אך בקיץ יהיה חשוב להקפיד על הוראה זו.

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

מדוע אנו לא מקעקעים אנשים תחת השפעת אלכוהול?

לכל מקעקע בתל אביב יש קו אדום: לא לקעקע אנשים תחת השפעות של סמים או אלכוהול. ראשית, חשוב לנהוג בכבוד כלפי מכוני קעקועים בתל אביב וכלפי מקעקעים מומלצים בתל אביב. שנית, בעת שאדם אינו צלול, הרי שהוא לא תמיד אחראי למעשיו ולכן לא נקעקע אותו. קעקועים בתל אביב אמורים לשמח ולהפוך כל אדם לשלם יותר. בעת שניצב מולנו אדם שאינו צלול, הרי שלא נוכל להבטיח כי הוא אכן רוצה לקעקע את גופו. לכן, אנו מקעקעים אך ורק אנשים שמבינים את משמעות הקעקוע ואנשים ששלמים עם הקעקוע שהם בחרו. 

"אני ממש פוחד לעשות קעקוע. זה כואב?"

כל מקעקע מומלץ בתל אביב מכיר את השאלה אודות הכאב המלווה את הקעקוע, וכך גם המקעקעים שלנו. קעקועים בתל אביב דרך "וואלי טאטו" לא כואבים, או לפחות לא כואבים כמו שאתם יכולים לדמיין לעצמכם. לא מדובר על כאב עז ובלתי נסבל, אלא על כאב שטחי הנובע ממגע המחט על עורכם. שמענו לא אחת מנשים שהגיעו לעשות קעקועים לנשים בתל אביב, כי להסיר שיער באמצעות שעווה – כואב יותר.

הקעקועים הפופולארים ביותר – מה בעיקר מקעקעים?

כשאתם רוצים לעשות קעקוע בתל אביב, אתם רוצים להנציח רעיון רגשי שמדבר אליכם ומעורר אתכם. לכן, אנו לא באמת מאמינים בהגדרות של קעקועים מומלצים יותר או פחות. אנו נמליץ לכם על קעקוע בתל אביב בהתאם לאיפיון הצורך שנעשה מולכם באשר לפרמטרים הבאים:

- גודל הקעקוע החביב עליכם
- סוג הקעקוע (ציטוט, אות, ריאליזם וכן הלאה)
- האזור בגוף בו תרצו לקעקע

קעקועים מומלצים בתל אביב הם הקעקועים המתאימים לכם! אנו נציע לכם מספר אפשרויות בהתאם לתנאי הסף שתציבו לנו, כמו גם הקווים המנחים באשר לקעקוע האידיאלי בעבורכם.

יש הבדל בין קעקועים לנשים וגברים?

קעקוע בתל אביב הוא קעקוע – כך שאין באמת הבדל בין קעקועים המיועדים לנשים ואלו המותאמים לגברים. אפשר לומר בזהירות כי גברים לרוב ירצו לקעקע קעקועים גדולים יותר, בעוד נשים כמעט תמיד (אך לא תמיד), יחפשו אחר קעקועים קטנים בתל אביב. בכל הקשור לשיטת העבודה – הרי שהיא זהה. המקעקעים שלנו מיומנים, מקצועיים וניגשים לכל אדם בצורה מכבדת ומכילה. 

מתעניינים לגבי קעקוע בתל אביב? דברו איתנו עוד היום! "וואלי טאטו" - קעקועים בתל אביב!