בעבר, לרוב האנשים לא היו קעקועים. וכיום? גם גברים וגם נשים מעוניינים להתחדש בקעקוע שיביא לידי ביטוי רעיון, אג'נדה או פשוט אלמנט קישוטי

בעבר, היה ניתן לבחור קעקועים מתוך קטלוג קיים שהיה נמצא בסטודיו הקעקועים, אך כיום יכול כל אדם המעוניין להתחדש בקעקוע, לעצב לעצמו קעקועים שמבטאים אותו על הצד הטוב ביותר. 

עוד אפשר להיזכר בקלות בימים בהם קעקוע היה נתפש כצעד נועז שעשו רק מעטים. ככל שעברו השנים, קעקועים קיבלו מעמד לגיטימי, עד לכדי מצב בו ישנם אלו המכנים אותם אומנות של ממש. מובילי דעת קהל, פוליטקאים ונבחרי ציבור שעל גופם קעקועים הינם כבר חלק מהשגרה. רגע לפני שגם אתם עושים את הקעקוע הבא שלכם, לפניכם תשובות לכמה שאלות חמות במיוחד מאיתנו, "וואלי טאטו":

מדוע המון אנשים רוצים לעשות קעקועים?

עבור מרבית האנשים, קעקועים הם מעין תוספת עיצובית להופעה שלהם. אמנם ישנם אלו שעבורם קעקועים מסמלים תקופה בחיים, אהבה לאדם או אמונה באג'נדה מסוימת, אך גם ישנם אלו שבוחרים לקעקע קעקועים בכדי ליהנות מאלמנט קישוטי על הגוף. המון פעמים נשאלת השאלה האם כדאי לבחור בקעקוע קטן או גדול, והתשובה המון פעמים ניתנת בהתאם לרעיון שעומד מאחורי הקעקוע.

כל עוד מדובר על קעקועים שמטרתם "קישוטית", הרי שהמון פעמים קעקוע קטן עושה את העבודה ואכן נותן את "התוספת" הנדרשת. מנגד, בעת שהקעקוע אמור לייצג רעיון, תפישה או אמונה, בהחלט ניתן לקעקע קעקועים גדולים יותר. חשוב לציין כי גודל הקעקוע הנבחר שמור לאדם המקועקע בלבד, כאשר מקעקע יכול רק להמליץ בהתאם לניסיונו המקצועי וחוות הדעת האישית שלו.

הקעקוע כתעודת הזהות שלכם

לקראת הגעתכם אל מכון קעקועים, סביר מאד כי אתם נרגשים מאד! מי שמגיע לראשונה אל חנות קעקועים מתרגש בעיקר מאחר והוא צועד אל עבר הלא נודע, אך גם אנשים שגופם כבר מקועקע נרגשים. מדובר על התרגשות שונה, אך מדובר על התרגשות חיונית. ללא להבת התשוקה הזו, הרי שלא היה טעם לקעקוע החדש שעל גופכם. כשאנו נשאלים: "איזה קעקוע כדאי לי לעשות הפעם?", אנחנו משיבים בדרך הבאה: "הקעקוע עתיד לייצג אתכם. איך תרצו להיות מיוצגים?"

בתור מקעקעים יש לנו אחריות לא רק בדבר איכות הקעקוע והנראות שלו, אלא גם להתאמתו אליכם. הבחירה בקעקוע היא אמנם אך ורק שלכם, אך אנו שמחים דרך קבע להביע את דעתנו ולהמליץ מהניסיון שלנו. לא משנה כלל באיזה קעקוע תבחרו, הרי שהוא עתיד להפוך לתעודת הזהות וכרטיס הביקור שלכם. לאן שלא תלכו, הקעקוע ילך אתכם.

איך בוחרים מיקום אידיאלי בגוף לקעקוע?

בתור מקעקעים מומלצים, חשוב לנו להמליץ לכם גם בכל הקשור למיקום הקעקוע בגוף. השאלה היכן כדאי לקעקע את הקעקוע החדש, דומה לשאלה היכן כדאי לעשות פיריסינג או באיזה צבע כדאי לצבוע את השיער. מובן כי מדובר על שאלה כללית וגדולה, כאשר התשובה משתנה בין אדם לאדם. לכל גבר ולכל לאישה ציפיות שונות מהקעקוע, תוך שלכל אדם ישנו חזון ומשאלה אחרת שהקעקוע אמור להגשים.

השאלה הראשונה שנשאל על מנת לכוון אתכם באשר למיקום הקעקוע, היא האם אתם מעוניינים לקעקע קעקוע סמוי או גלוי. ישנם אנשים שרוצים להחצין את הקעקוע, ולהבטיח כי יראו אותו בעת שהם ילבשו חולצה או גופייה. עם זאת, ישנם אלו שעושים קעקוע למען עצמם בלבד, ולכן הם בוחרים מראש במקום סמוי בגוף. 

קעקועים ניתן לקעקע בכל אזור בגוף, לבחירתכם. ללא כל תלות באזור בגוף, אנו מכבדים את גופו של המקועקע, ונשארים קשובים לבקשותיו של כל לקוח לאורך כל התהליך. הנוסחה לשביעות רצונכם המלאה? קעקועים מומלצים המקועקעים על ידי מקעקעים מומלצים. 

קעקוע גדול וקטן, קעקועים לנשים ולגברים

אצלנו בסטודיו תוכלו ליהנות פשוט מכל העולמות! קעקוע קטן הוא משאלתכם? אתם מתעניינים לאחרונה ברעיו של קעקועים גדולים? אצלנו יהיה ניתן לקעקע כל קעקוע שרק תרצו. רבים סבורים כי קל יותר לקעקע קעקועים קטנים, אך זוהי טעות. ככל שהקעקוע קטן יותר, כך רמות הדיוק צריכות להיות גבוהות יותר. הסטנדרט המחמיר והקפדני שלנו הוא סטנדרט שאנו לא חורגים ממנו, וכל קעקוע שיבחר על ידכם יקועקע בדיוק ובאיכות חסרת פשרות.

אנו לא מבצעים תחימה בין קעקועים לגברים ונשים, פשוט מאחר ואנו מאמינים כי בסופו של דבר מי שמעוניין בקעקוע הוא האדם, ולא מין האדם. ישנן נשים שמעוניינות לקעקע קעקועים "גבריים" יותר על פי ההגדרה השטוחה, וגם גברים שבוחרים בקעקועים קטנים יותר, סולידים יותר ואלגנטים יותר. בסטודיו שלנו ניתן להתרשם מקטלוג קעקועים עשיר ומגוון, כך שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה והשלמה ביותר בעבורכם.

מקעקע או מקעקעת – במי כדאי לבחור?

אין כל חשיבות מהו מין המקעקע שלכם. אנחנו מאמינים כי בסופו של דבר מה שחשוב הוא המקצועיות. מקעקע מומלץ הוא מקעקע שעבר את ההכשרות הנדרשות, מקעקע שקצר הצלחות בקרב מקועקעים ובעיקר – מקעקע שמבין שהמקצוע שלו הוא לא רק לעשות קעקועים, אלא להיות איש שירות סבלני, חייכן וקשוב. המטרה שלנו היא לא לקעקע קעקועים ולהמשיך הלאה אל הלקוח הבא, אלא שאנו רוצים להעביר אתכם בחוויה. לא בכל יום מתחדשים בקעקוע, כך שאנו מאמינים כי חווית השירות כולה תשפיע על שביעות הרצון שלכם. 

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

הקעקוע המומלץ ביותר, הוא הקעקוע החביב עליכם ביותר

בתור סטודיו קעקועים, שוב ושוב מפנים אלינו את השאלה: "איזה קעקוע כדאי לי לעשות, על מה אתם ממליצים?". והתשובה שלנו? אולי תפתיע אתכם: קעקוע הוא דבר מאד אישי. לכל אדם יש סיפור שהוא רוצה לספר וסיפור שהוא רוצה להנציח על גופו. אנחנו לא יכולים לקבוע מהו הקעקוע המומלץ ביותר, ובטח שלא נוכל להכתיר קעקוע מסוים ככזה שכדאי לקעקע. ההחלטה היא אך ורק שלכם! ההמלצה שלנו היא לשאוב השראה לפני שאתם מגיעים אל הסטודיו. השראה תוכלו לקבל מהאינסטגרם, פייסבוק וגם מהאתר שלנו.

"אני מפחד ממחטים, מה אפשר לעשות?"

אנו מודעים לכך שישנם אנשים שפוחדים ממחטים. הניסיון שלנו מלמד אותנו כי גם אנשים שחוששים ממחטים, יכולים ומצליחים לעשות קעקועים. מדוע? משום שאותם אנשים מצפים לכאב בלתי נסבל ולתחושה לא נעימה. בפועל, מגע המחט אינו כואב (בטח לא כפי שניתן לדמיין), ובטח שמגע המחט הופך פחות ופחות משמעותי בעת שחושבים על התוצר הסופי הצפוי.

קעקועים ניתן לקעקע גם בקרב אנשים החוששים ממחטים, כל עוד הקעקוע מקועקע על ידי מקעקע מקצועי, מנוסה ושירותי. אנו מתחייבים להיות קשובים, מכילים וסבלניים לאורך כל הדרך. כמקעקעים, התפקיד שלנו הוא בין היתר להרגיע, להצחיק ולבסס סביבה נעימה, מרימה ומאד מחוייכת.

עוד הרבה לפני הקעקוע: סטודיו הקעקועים וסביבה סטיירילית

קעקועים לנשים או גברים, קעקועים גדולים או קטנים – הרי שהדבר החשוב ביותר הוא סטייריליות מכון הקעקועים! כבר מהכניסה אל הסטודיו שלנו, תוכלו להבחין בסביבה נקייה ומזמינה, והיא יכולה לספר לכם המון עלינו, על הסטנדרט שאנו נצמדים אליו ועל איכות העבודה עם קעקועים. אנו עושים שימוש במיכשור מתקדם - כזה שמבטיח מינימום כאב ומקסימום תוצאה. אז שנתאם אתכם פגישה להתחדש עם קעקוע?