סטודיו קעקועים ב"וואלי טאטו" הוא סטודיו סטרילי העומד בסטנדרט הגבוה ביותר של שירות ומקצועיות. הניסיון שלנו, התשוקה שלנו והציוד המתקדם שלנו הם כל מה שאתם יכולים לקוות לו.

כבר זמן רב שאתם רוצים לעשות קעקוע? הגיע הזמן! ברוכים הבאים אל "וואלי טאטו" בתל אביב. לא משנה אם עבורכם הקעקוע הוא תזכרות לדברים החשובים באמת בחיים, תוספת עיצובית לגוף או רגע שאתם רוצים להנציח – אצלנו ניתן לקעקע את כל הקעקועים, בכל הגדלים ובכל הצבעים. אנו מקעקעים קעקועים לגברים ולנשים, ומזמינים גם אתכם לעשות משהו בשביל עצמכם.

קעקועים לנשים או לגברים, צבעוני או שחור לבן, קעקועים קטנים או גדולים – אנחנו הכתובת בעבורכם! 

3 דברים שאסור לעשות במהלך טיפול בקעקוע החדש

בתור סטודיו קעקועים, האחריות שלנו לא מתחילה ונגמרת עם ביצוע הקעקוע על גופכם. כל לקוח שלנו, ללא יוצא מן הכלל, הוא עולם ומלואו בעבורנו. החיוך והסיפוק שלכם שווים לנו הכל, ואנו נעשה הכל בכדי שאכן תוכלו לחייך חיוך גדול אל מול הקעקוע. לטובת העניין, אנו זקוקים לשיתוף פעולה מלא שלכם באשר להוראות הטיפול בקעקוע החדש. ישנו עולם שלם של מיתוסים באשר למה שאפשר או לא לעשות, והגיע הזמן להבין אחת ולתמיד: מה אסור לעשות עם טיפול בקעקוע חדש? אנחנו, "וואלי טאטו", שמחים להציג זאת בפניכם:

1. אל תגרדו את הקעקוע. סביר מאד כי תחושו מעין גירוי שיגרום לכם לרצות ולגרד את האזור. איך שלא יהיה, אין לגעת בקעקוע בצורה שאינה מבוקרת או בגרד. בתור סטודיו קעקועים, אנו לא יכולים לשלוט בכל שלב בדרך, וכל מה שנוכל לעשות הוא פשוט להדריך אתכם באשר למה לא כדאי לעשות. האחריות? גם שלכם.
2. אין להיחשף לשמש. במדינה שמשית כמו ישראל, נדמה כי זוהי ההנחיה שקשה יותר מכל ליישם. כל עוד אתם עושים את הקעקוע בחורף, הרי שאתם פחות מוגבלים. עם זאת, במידה והגעתם אל סטודיו קעקועים בקיץ, הקפידו על הנחיה הזאת.
3. לוותר על מריחת המשחה. רגע לפני שתצאו מתוך סטודיו קעקועים, תקבלו המלצה למשחה שיש למרוח על הקעקוע. חשוב להבין כי לא מדובר על המלצה שאתם יכולים להחליט אם להיצמד אליה או לא, אלא שמדובר על חובתכם: יש למרוח משחה על הקעקוע, זאת מאחר והיא תורמת לתהליך גיבושו והפיכתו לקעקוע שאתם רוצים בסופו של דבר להתגאות בו.

"רגע, אז אסור לי להתקלח עם הקעקוע החדש?"

מה פתאום, ברור שמותר! ההנחיה שלא לגרד את הקעקוע היא הנחיה מאד ספציפית. מותר ורצוי להתקלח, גם לאחר שאתם יוצאים מהסטודיו כשעל גופכם קעקוע חדש. שימו לב כי יש להתרחץ במקלחת סטיירלית, תוך שישנו איסור מוחלט בימים הראשונים (ועד להנחיה חדשה) לרחוץ בים או בבריכה.

האם יש כזה דבר "קעקועים מומלצים?"

אחת השאלות הפופולאריות ביותר שמופנות אלינו בתור סטודיו קעקועים, היא מהם הקעקועים המומלצים ביותר. השאלה הזו דומה לשאלה איזו מנה היא הכי טעימה בעולם ואיזה רכב הוא הכי מומלץ. לכל אדם, ללא יוצא מן הכלל, ישנן ציפיות שונות מהקעקוע, רצונות אחרים ותשוקות אחרות. לכן, לא באמת ניתן להכתיר קעקועים מומלצים וכאלו שמומלצים פחות. הקעקוע המומלץ ביותר הוא הקעקוע המתאים לכם באופן אישי! כידוע, הקעקוע הוא סוג של סיפור – כזה שמתעד רגע מרגש, מנציח רעיון או מביע תקווה. כל אדם מסתובב בעולם עם סיפור שונה ועם סט שונה של אמונות, ולכן לא נכתיר קעקועים שיותר או פחות מומלצים.

אילו הכנות נדרשות לפני קעקוע?

שאלה נוספת שמפנים אלינו לא מעט היא באשר להכנות הנדרשות לפני הגעה אל סטודיו קעקועים. ההמלצה שלנו? פשוט תיהנו לכם מהרגעים שלפני ההגעה אל הסטודיו. חנות קעקועים כמו החנות שלנו מספקת לכם את כל שאפשר לבקש: אווירה טובה ומזמינה, סביבה סטיירילית וצוות מקצועי של מקעקעים מומלצים. במידה ומציף אתכם חשש טבעי לפני ההגעה אל מכון קעקועים (במידהו אתם חוששים ממחטים או מכאב), נמליץ לכם על הדברים הבאים:

- האזינו למוסיקה שאתם אוהבים – היא מרגיעה ומעלה את מצב הרוח
- תרגלו נשימות והזכירו לעצמכם: אתם עתידים לעשות משהו שאתם רוצים כבר המון זמן – להגיע אל מקעקע
- במקום לבוא לבד, הגיעו אל סטודיו קעקועים עם אדם קרוב שמרגיע אתכם

"כמה זמן מראש צריך לתאם תור לסטודיו קעקועים?"

כמעט תמיד, לא מגיעים אל סטודיו קעקועים בספונטניות ומחליטים ברגע "בא לי לעשות קעקוע חדש!". לרוב, מדובר על תהליך הדרגתי שנבנה תוך גיבוש הקעקוע הנבחר. לכן, מאחר ומדובר על משהו שבהחלט צריך לתכנן, אנו ממליצים לתאם איתנו כמה שיותר מוקדם. כך, אנו שומרים לכם תור השמור רק לכם, תוך שאתם תוכלו לתכנן את לוחות הזמנים שלכם בהתאם. כמו עוד מכוני קעקועים, אנו עושים כל שאנו יכולים על מנת לשרת אתכם בזמינות הגבוהה ביותר, אך חשוב לנו להעניק יחס אישי ולהקדיש משבצת זמן ראויה, מרווחת ונוחה לכל לקוח.

ככל שתתאמו איתנו מוקדם יותר, כך טוב יותר. למרות זאת, לעתים נוכל לקבל אתכם בהתראה קצרה יותר. אתם מוזמנים לדבר איתנו עוד היום ולקבוע עם סטודיו קעקועים מומלץ כמו שלנו!

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

"המקעקע יוכל להמליץ לי על המקום המתאים לקעקוע?"

בהחלט! בתור סטודיו קעקועים, יש לנו את כל הידע הנדרש שיוכל להבטיח בעבורכם את הקעקוע עליו אתם חולמים זמן רב. אנו לא נמליץ לכם רק על הקעקוע הספציפי (בהתאם לשאלות מנחות ושלב איתור צורך מעמיק), אלא שנוכל להמליץ לכם גם באשר לאזור בגוף בו תקעקעו את הקעקוע החדש. המון פעמים, ישנם אלו שיודעים היכן הם רוצים לקעקע, אך לעתים דווקא רוצים להתייעץ איתנו ובשביל זה אנחנו כאן. מה נשאל אתכם על מנת לכוון אתכם באשר לאזור המומלץ ביותר בגוף?

- מקעקע מומלץ ישאל אתכם בראש ובראשונה האם אתם מעוניינים בקעקוע סמוי או גלוי. לדוגמא: קעקוע גלוי – על הזרוע. קעקוע סמוי: בבטן או בגב המכוסים בחולצה.
- מידת הכאב: ישנם אזורים שבהם פחות כואב לקעקע, ואזורים המאופיינים בחוסר נוחות לאורך ביצוע הקעקוע. חשוב לציין זאת מאחר והמון פעמים ישנה דרישה מצד אנשים: "קעקע אותי במקום הכי פחות כואב". 
- כמו כן, מקעקעים ישאלו אתכם האם אתם מעוניינים לפגוש בקעקוע במראה, או לא. ישנם אלו שלא רוצים להבחין בקעקוע עם כל מפגש שלהם אל מול המראה, ולכן הם בוחרים בקעקוע בגב, מאחורי הרגל וכן הלאה.

  • והדבר האחרון: אתם רוצים לקעקע קעקועים גדולים או קטנים? ישנם אזורים בגוף שבהם מתאים יותר לקעקע קעקועים גדולים, בעוד ישנם אזורים שלא. 

איך מתמודדים עם פחד ממחטים?

אחד האתגרים הגדולים ביותר שלנו בתור סטודיו קעקועים, הוא לקעקע אנשים שמרגישים שלא בנוח אל מול נוכחות של מחטים. חשוב לציין כי לא מדובר על המחט הקלאסית שכולם מכירים וחוששים ממנה במהלך בדיקות, אלא שמדובר על כמה מחטים עם דיו שבזכותן ניתן לקעקע. מדוע לא באמת צריך לפחד? משום שבשונה מהשימוש הקלאסי של מחטים החודרות אל תוך הגוף, במקרה הזה מדובר על מגע חיצוני שהוא כמו עט ציור. קחו אוויר, הגיעו אל סטודיו קעקועים ועשו את הצעד בדרך אל הקעקוע החדש שלכם!