אמנם קעקוע לוקח לעשות בין כמה דקות לכמה שעות, אך בסופו של דבר – הוא נשאר על גופכם לכל החיים. לכן, כדאי שתבררו אודות מקעקעים מומלצים לפני שתקבלו החלטה היכן להתקעקע.

רבים מחפשים במשך זמן רב מקעקעים מומלצים – כאלו שיהיה אפשר לסמוך עליהם ולהיות בטוחים כי הם יקעקעו בסטנדרט המקצועי והיסודי ביותר. אצלנו ב"וואלי טאטו", אתם יכולים להיות רגועים: התשוקה הגדולה שלנו לאנשים ולקעקועים יצרה מכון קעקועים בתל אביב, שבראשו עומדים מקעקעים מומלצים!

הסטודיו שלנו מזמין וסטיירלי, והתהליך שאנו עוברים עם כל מקועקע שלנו הוא תהליך אישי, מפרה ומעצים! כשאתם מחפשים מקעקעים מומלצים, אתם מחפשים אותנו! מה הופך אותנו למומלצים כל כך? הדיוק חסר הפשרות בכל הנוגע למקצועיות, כמו גם הגישה השירותית שלנו ששמה את הדגש על סבלנות והקשבה מלאה לכל לקוח. כשאתם בוחרים בנו, גם אתם בוחרים לקעקע עם מקעקע מומלץ!

טיפ מאיתנו: שאבו השראה לקעקוע שלכם!

בתור מקעקעים מומלצים שמקבלים בכל יום לקוחות אל סטודיו קעקועים, אנו גם יכולים לחלוק אתכם המון טיפים קטנים שיש לנו. והטיפ הראשון? שאבו השראה לקעקוע שלכם! בעת שהקעקוע שאתם בוחרים נבחר מתוך תהליך עצמי-השראתי שעשיתם עם עצמכם, אתם אוטומטית תהיו מחוברים אליו יותר. כמובן שאפשר להגיע אלינו לסטודיו, ויחד נחפש בעבורכם את הקעקוע הנכון לכם ביותר. עם זאת, הניסיון שלנו לימד אותנו כי בעת שהמקועקע בוחן אפשרויות, שואב השראה ואפילו יוצר בעצמו את הקעקוע שלו – ישנה זיקה רגשית גדולה יותר לקעקוע.

להיות מקעקעים מומלצים זה לא רק לקעקע באיכות הגבוהה ביותר, אלא גם להעניק לכם את הטיפים החשובים ביותר שישפיעו על שביעות רצונכם בסופו של דבר. כידוע, אנו מציעים קעקועים לגברים ולנשים, ומקעקעים קעקועים בכל הגדלים. כל קעקוע שלנו, ללא יוצא מן הכלל, מקועקע על ידי מקעקע מומלץ!

גלישה באינסטגרם ובחשבונות יצירתיים

אז היכן תוכלו לשאוב את ההשראה שלכם? בתור מקעקעים מומלצים, אנו משתפים המון מהעבודות שלנו ברשת – בפייסבוק ובאינסטגרם. לכן, אחת ההמלצות שלנו אליכם היא להיכנס אל הרשתות ולשאוב מהן השראה. תוכלו מצד אחד לגלוש בחשבונות של מכוני קעקועים, אך גם תוכלו לחפש על פי האשטגים מסוימים וכך להגיע אל קעקועים הרלוונטים אליכם יותר. המטרה שלנו בסופו של דבר היא להבטיח שתהיו מרוצים – לנו לא באמת משנה באיזה קעקוע בחרתם. להיות מקעקעים מומלצים זה לדעת להשיב לכם על כל השאלות, ולכוון אתכם אל הקעקועים המתאימים והנכונים לכם ביותר!

בקרו באתר שלנו והציצו בתיק העבודות

רוצים לדעת מה הופך אותנו להיות מקעקעים מומלצים? הישארו כאן – באתר הבית שלנו! אנו שמחים לחלוק דרך קבע את תיק העבודות שלנו, וכך לאפשר לכם לקבל הצצה למה שאנחנו עושים. בחרנו בעולם הקעקועים מתוך תשוקה בלבד, מהרצון ליצור ומהתפישה כי קעקוע הוא אומנות לכל דבר ועניין. מי שיקעקע אתכם אצלנו הוא אך ורק מקעקע מומלץ, כאשר אנו מתמחים בכל סוגי הקעקועים – מצורות גיאומטריות ועד ריאליזם. הבחירה שלכם בנו היא הבחירה בטוב ביותר! נשמח לשתף אתכם בקטלוג של קעקועים מומלצים, כמו גם ליצור אתכם קעקוע מאפס עבורכם ובשבילכם.

הקלידו ביטויים מתאימים במנועי החיפוש ומצאו קעקועים מומלצים!

היכן עוד תוכלו להתרשם מעבודות של קעקועים קטנים מומלצים? במנועי החיפוש. הודות לאינטרנט, אתם יכולים לקבל השראה אדירה מהמקעקעים הגדולים בעולם, ומהמקועקעים הנועזים ביותר בעולם. לעתים, השראה נמצאת בדברים הקטנים ביותר, והיא זו שמעוררת אתכם וגורמת לכם לרצות להתחדש בקעקוע. אנו שמחים להיות מקעקעים מומלצים, כאשר מה שהופך אותנו לכאלה הוא בין היתר הראש הפתוח, היצירתיות והחשיבה מחוץ לקופסא – הכל למען שביעות הרצון הגבוהה שלכם.

קעקוע מומלץ? הקעקוע המתאים לכם ביותר!

אחת השאלות שמופנות יותר ויותר אל מקעקע מומלץ, היא לא אחרת מאשר מהו הקעקוע המומלץ ביותר. השאלה הזו דומה לשאלה מהי העיר המומלצת ביותר לגור בה או מהו הג'וב המומלץ ביותר עבוד בו. לא נוכל להשיב על השאלה הזאת, פשוט מאחר ואנחנו מאמינים כי אין כזה דבר "קעקוע מומלץ", אלא שיש "קעקוע מתאים". מה שהופך את הקעקוע למומלץ הוא התאמתו האידיאלית לאדם שמקעקע אותו. בעוד ישנם אלו שירצו קעקוע קטן, בעוד ישנם אלו שלבם פועם אל עבר קעקועים גדולים וכן הלאה.

"איך אוכל לדעת האם הקעקוע יהיה על זמני?"

המון אנשים רוצים להתגבר על המחסום או החשש המגולם בכך שהקעקוע הוא לנצח. לכן, הם רוצים לקעקע קעקוע שיהיה רלוונטי פשוט לתמיד. מקעקעים מומלצים כמונו, ימליצו לכם לבחור בקעקועים שיש בהם משמעות עמוקה וזיקה רגשית אליכם. לדוגמא: שמות הילדים, תאריך לידה, המזל שלכם, מנטרה שאתם מתחברים אליה וכדומה. בשונה מקעקועים שמטרתם עיצובית בלבד, קעקועים עם משמעות נותרים כאלו גם כעבור מספר שנים. כמעט כל מקעקע ימליץ לכם על כיוון שכזה, כל עוד אתם מעוניינים בקעקוע שיהיה על זמני ורלוונטי גם בעוד מספר שנים.

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

עשו עם עצמכם מבחן: הסתובבו עם ציור של הקעקוע שבוע

אחד הטיפים שאנו נותנים בתור מקעקעים מומלצים לאנשים שלא סגורים על הקעקוע שלהם, הוא להסתובב איתו שבוע. מה זה אומר? נסו לצייר את הקעקוע (אתם לא חייבים להיות מדוייקים) על האזור בגוף בו תרצו לקעקע אותו. המטרה היא לנסות ולדמות את הקעקוע על הגוף, תוך ניתוח התחושה הרגשית שלכם ביחס אליו. לעתים, מה שנראה נכון ומתאים בדמיון, פחות מתכתב עם המציאות וגם ליהפך. אל חנות קעקועים תוכלו להגיע בכל שלב, ולהחליט כי אתם רוצים להפוך את הציור הזמני שעל גופכם למסר שיקועקע עליכם לנצח.

חוות דעת של חברים לפני הקעקוע: מומלצת או מיותרת?

כל מקעקע מומלץ מכיר את השאלה הבאה: האם כדאי להתייעץ עם חברים לגבי הקעקוע שרוצים לעשות? אנו מאמינים כי מדובר על משהו מיותר למדי, פשוט מאחר והקעקוע עתיד להיות על גופכם, ולא על גופם של החברים. תוכלו תמיד להתייעץ עם חברים ולקבל מהם חיזוקים, אך בסופו של דבר מה שחשוב הוא החיבור שלכם לקעקוע ולמסר שהוא מעביר. בתור מקעקעים מומלצים, אנו ממליצים דרך קבע למקועקעים שלנו לנסות ולנטרל את קולות הרקע, ולהתחבר לרגש הפנימי – הוא זה שיוכל לקבוע האם הקעקוע נכון או לא.

מתי כדאי לעשות קעקוע – בבוקר, בצהריים או בערב?

אתם רוצים להגיע אל מקעקעים בבוקר אך כולם ממליצים לכם בערב? דעו כי אין באמת חשיבות לשעת הקעקוע. החשיבות היחידה היא באשר למידת היכולת שלכם להתמסר במשבצת זמן מסוימת ביום. כלומר, במידה ואתם אנשים של בוקר, בואו לעשות את הקעקוע בבוקר. אתם מעדיפים לעשות קעקועים מומלצים בסוף יום העבודה כשיש לכם פנאי מנטלי? זה יהיה הזמן הנכון ביותר בעבורכם!

אנחנו ב"וואלי טאטו" מזמינים גם אתכם להתרשם מקטלוג של קעקועים לנשים וגברים, ובעיקר להתרשם מאיתנו! מקעקעים מומלצים ממתינים לכם עם תשוקה, ניסיון ומקצועיות שבאה לידי ביטוי בכל שלבי התהליך! אתם מוזמנים להתייעץ איתנו גם טלפונית באשר לקעקוע מסוים, האזור בגוף בו אתם רוצים לקעקע, כמה זמן לוקח לעשות קעקוע ומהי תקופת הטיפול הנדרשת בקעקוע החדש. אנו כאן בעבורכם!