אתם מחפשים מקעקעים בתל אביב? אתם נמצאים במקום הנכון! בין אם כבר גיבשתם רעיון לקעקוע ובין אם לא, אנחנו כאן על מנת לעזור ולייעץ.

ברוכים הנמצאים ב"וואלי טאטו"  - סטודיו קעקועים בתל אביב שהופך את הקעקוע שבדמיונכם לקעקוע שעל גופכם! אנו מתגאים בצוות מקצועי ומנוסה של מקעקעים בתל אביב, המאופיין בגישה שירותית ויסודית – הכל למען שביעות רצונכם ולטובת תהליך מעצים, נעים וחוויתי. אנו מקעקעים את כל סוגי הקעקועים, ומעניקים שירות אישי ושווה גם עבור קעקועים לנשים בתל אביב וגם בעבור הקהל הגברי.

לפני שאתם בוחרים את הקעקוע שיקועקע על גופכם, אנו ממליצים בחום לתת דגש על מקעקע בתל אביב. המקעקע הוא זה שאחראי על נראות הקעקוע, על האיכות שלו וגם על המחמאות שתקבלו. כשאתם בוחרים בנו, אתם בוחרים פשוט בטוב ביותר עם מקעקעים מומלצים בתל אביב!

"איך אתכונן לקעקוע הראשון שלי?"

מקעקעים בתל אביב משיבים על המון שאלות של לקוחות על בסיס יומי. אחת השאלות הנפוצות ביותר? באשר להכנות הנדרשות לקראת הקעקוע הראשון. תופתעו או לא, אך לא נדרשת כל הכנה מוקדמת לקראת הקעקוע – בטח לא בכל הקשור להכנות גופניות. כל שאתם צריכים הוא להגיע אל מכון קעקועים בתל אביב עם מצב רוח טוב, עם רעיון מגובש ועם חיוך. ואנחנו? נדאג כבר לכל השאר עם קעקועים לגברים בתל אביב וגם קעקועים לנשים! 

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

במידה ואתם מעט חוששים לקראת הקעקוע הראשון שלכם, מקעקעים בתל אביב ממליצים על מספר דברים:

- ראשית, שתפו אותנו בחששות שלכם כך שנוכל להרגיע אתכם
- הגיעו אל חנות קעקועים בתל אביב עם אדם קרוב אליכם
- נשמח לעשות לכם סיור קצרצר בסטודיו כך שנטשטש את אי הוודאות

המון פעמים אותו "חשש" הוא פשוט התרגשות גדולה לקראת קעקוע בתל אביב. כשאתם איתנו, אתם בידיים טובות! אנו לא מאמינים רק במקצועיות של מקעקעים בתל אביב, אלא גם בחווית השירות העוטפת את החוויה כולה.

"אני רוצה קעקוע מקורי! מה תוכלו להציע לי?"

קעקועים מומלצים בתל אביב יכולים להיות גם קעקועים מקוריים! מקעקעים בתל אביב כמו המקעקעים שלנו, יכולים להציע לכם שלל קעקועים מתוך קטלוגים ותיקי עבודות שונים. במידה ולא תתחברו לשום רעיון שהוצג לכם, הרי שיהיה ניתן לעצב בעבורכם קעקוע אישי. איך זה עובד? אתם תנחו אותנו באשר לרעיון מסוים, כאשר נשמח לראות רפרנס של קעקוע שדומה למה שאתם רוצים.

יחד, נבנה סקיצה שאמורה לדמות את הקעקוע הסופי שיקועקע על ידי מקעקע בתל אביב. כך, אתם זוכים בקעקוע שאתם שלמים איתו, מחוברים אליו וכזה שיש לו ערך מיוחד בעבורכם. קעקועים בתל אביב שמעוצבים אישית, הם קעקועים השייכים אך ורק לכם – כך שאתם אכן זוכים לעטר את גופכם באלמנט ייחודי שלא תראו על אנשים נוספים. ניתן להתאים לכם אישית קעקועים קטנים בתל אביב וגם קעקועים גדולים.

באילו אזורים כדאי לעשות קעקוע ראשון?

בתור מקעקעים בתל אביב אנו נקעקע את גופכם בהתאם לרצונותיכם. אנו לא יכולים לקבוע עבורכם היכן לקעקע את הקעקוע הראשון, כמו שלא נוכל לקבוע היכן תקעקעו את הקעקוע החמישי שלכם. מדובר על בחירה אישית, שהתשובה לה נמצאת רק אצלכם. כמו עוד מכוני קעקועים בתל אביב, אנו שמחים לייעץ על פי הניסיון שלנו ולהשיב על המון שאלות. ומה באשר לאזור הגוף? נסו לחשוב על אזור בגופכם שאתם אוהבים, אזור שהייתם רוצים לעטר אותו ולעתים הבחירה היא בין אזור סמוי או גלוי בגוף.

"האם ישנם קעקועים שמראש לא מתאימים לי?"

נשים עדינות שרוצות לקעקע את גופן בקעקוע קטן יותר, ככל הנראה לא יבחרו בקטלוג של קעקועים גדולים בתל אביב. אנו מנסים להתרחק כמה שרק ניתן ממונחים של מתאים או לא מתאים, פשוט מאחר ובחירת הקעקוע היא מסע רגשי שבסופו של דבר כל אחד בוחר ללכת בו בנתיב אחר. אנו כן מאמינים בשלב איתור צורך, שדרכו אנו יכולים לגלות יחד אתכם מה מתאים לכם יותר או פחות.

מקעקע מומלץ שם אתכם בראש סדר העדיפויות!

מקעקע מומלץ בתל אביב הוא מקעקע שמייעץ לכם כאשר האינטרס היחיד הוא טובתכם! שמענו לא אחת על מקעקעים שהמליצו ללקוחות על קעקועים גדולים יותר, רק על מנת ליהנות מתגמול כספי גבוה יותר. אנו לא מאמינים בדרך הזאת, ובוחרים להישאר ישרים ונאמנים לקהל הלקוחות שלנו. מקעקעים בתל אביב של "וואלי טאטו" – כל שתוכלו לבקש עבור הקעקוע שלכם!