אנו מאמינים כי עוד הרבה לפני שבוחרים בקעקוע, צריך לבחור מקעקעים. המקעקע הוא זה שמביא את הניסיון, את הגישה השירותית והמקצועית והוא זה שיבטיח כי הקעקוע שתמיד ראיתם בדמיונכם, ישתקף על גופכם בדיוק כפי שרציתם. 

בלי שף יצירתי, לא תוכלו ליהנות ממטעמים מענגים. ובלי מקעקעים מומלצים? לא תוכלו ליהנות מקעקוע איכותי, מרשים וכזה שתואם לציפיות שלכם.
אצלנו, תוכלו ליהנות משירות הניתן על ידי מקעקעים מומלצים ומנוסים. איך נראית חווית השירות אצלנו בסטודיו?
- היכרות אישית אתכם ותיאום ציפיות
- יחד, נבחר בעבורכם קעקוע שמתאים לכם
- בשלב הבא: מקעקע יתחיל בעבודתו
- בתום התהליך, ינתנו לכם הוראות רלוונטיות לתקופת החלמת הקעקוע

גם אתם מתרגשים לקראת הגעתכם אל סטודיו קעקועים? אנחנו מודים, אנחנו קצת יותר. אנו רואים בעבודה שלנו כסוג של הגשמת חלום. אנו עתידים להנציח על גופכם רעיון מסוים שאתם רוצים שילווה אתכם מעתה והלאה. אנו מתחייבים על שירות מקצועי, על קעקועים איכותיים ועל תהליך מפרה, מעצים וחוויתי. 

מקעקע מקצועי ואמין – מה חשוב לדעת?

לא כל אדם שמחזיק מחט ביד יכול לקרוא לעצמו מקעקע. חשוב להבין כי מקעקעים צריכים לרכוש את השכלתם ממש כמו כל איש מקצוע אחר. לא אחת נחשפנו ל"מקעקעים" שעל דעת עצמם, ומבלי שהם עברו כל הכשרה, קיעקעו אנשים. התוצאה כמצופה, לא הייתה התוצאה לה ציפו המקועקעים. אנו רואים בעבודה שלנו אחריות רבה – אחריות לשמור על בריאותכם ולהגשים את חלום הקעקוע האישי שלכם.

מקעקעים שעובדים אצלנו בסטודיו הם מקעקעים שעברו את ההכשרות הנדרשות, מקעקעים עם ניסיון ועם גישה שירותית וכאלו שיכולים להנחות אתכם באשר למה ניתן לעשות ולא לעשות לטובת החלמת הקעקוע כנדרש. אם יש משהו שאנו מאמינים בו הוא שקיצורי דרך לא מובילים לשום תוצאה טובה, ובטח שלא לקעקוע איכותי שיעלה חיוך על פניכם. 

עוד הרבה לפני המקצועיות: רגישות, סבלנות והכלה

בתור חנות קעקועים, לא אחת מגיעים אלינו לקוחות שמספרים לנו כי הם רוצים מאד לעשות קעקועים גדולים או קטנים, אך הם מאד חוששים. גם אם אתם חוששים ממחטים וגם אם שמעתם אגדות אורבניות על כמה כואב לעשות קעקוע, דעו כי אין זה כך. אמנם לעשות קעקוע זה לא מדגד או מלטף, אך תהיו בטוחים כי חוויתם בעבר דברים קצת יותר כואבים. המגע של המחט מבוקר, עדין ונעשה בתיאום מלא מולכם. בתור מקעקעים, האחריות שלנו היא ליידע אתכם בכל שלב בדרך – עד לרגע בו תיהנו מהתוצר השלם והמושלם בעבורכם.

בתור מקעקעים מומלצים, אנו מקפידים אל מול כל מקועקע שלנו לנהוג ברגישות, בסבלנות, בהכלה ותמיד בחיוך. אנו לא מאמינים בלקעקע "לקוח אחר לקוח", אלא שאנו מקפידים על יחס אישי ואדיב שנותן לכל אחד מכם, את התחושה כאילו והוא הלקוח היחיד שלנו. לאלו מכם שקצת יותר חוששים ועדיין רוצים לעשות קעקועים מומלצים, אנו מציעים להגיע ולהכיר את מכון קעקועים שלנו כמה דקות לפני, כמו גם את המקעקע שלכם. כך, ענן אי הוודאות הולך ונעלם, ואתם גולשים אל תוך חוויה מעצימה ומרגשת שבסופה קעקוע חדש.

עוד לפני שאתם בוחרים קעקוע, מי עתיד לקעקע אתכם?

מאחר והתוצר הסופי הוא בעצם קעקוע, רבים אלו שמשקיעים המון זמן בחיפוש אחר הקעקוע המושלם. ובדרך? הם שוכחים לחפש גם מקעקע אמין ומקצועי שיגשים את חלום הקעקוע שלהם. לצערנו, נחשפנו לא אחת לסיפורים על אנשים שכל חלומם היה קעקוע, אך בפועל נדהמו לגלות כי איכות הקעקוע אינה זו שהובטחה להם. לכן, אנו ממליצים בחום להעניק חשיבות ולשים את הדגש על מקעקע מקצועי שיודע את עבודתו.

אמנם חשוב מאד לעשות דרך משמעותית בדרך לחיפוש הקעקוע המושלם בעבורכם, אך אל תשכחו לרגע כי ללא מקעקע מומלץ, לא באמת תוכלו להתגאות בקעקוע החדש שלכם. ישנם לא מעט מכוני קעקועים, אך מכונים מומלצים עם מוניטין קצת קשה יותר למצוא. כשם שאתם משקיעים בחיפוש הקעקוע האידיאלי בעבורכם, השקיעו גם בחיפוש המקעקע הראוי ביותר להנציח על גופכם את הקעקוע החדש שלכם.

אז איך מוצאים בכלל מקעקע מומלץ ואמין?

בקשו המלצות מחברים שלכם שכבר התנסו בשירותיו של המקעקע. לא מעט מהלקוחות שלנו הגיעו בעקבות המלצות של חברים טובים. בעת שאתם מקבלים המלצות, אתם בעצם חוסכים לעצמכם את החיפוש העצמאי, תוך שאתם מקבלים חוות דעת ממקור ראשון ומאנשים שאוהבים אתכם ורוצים עבורכם את הטוב ביותר. על כל פנים ועם כל המלצה, כדאי להתעניין אודות מקעקע בעצמכם ולעשות איתו שיח טלפוני שמטרתו היכרות. אנו זמינים לכם בכל שאלה או התייעצות!

מי יסייע לכם לבחור קעקוע מומלץ? המקעקע

אחרי שמצאתם מקעקע מומלץ שיבטיח לכם תוצר איכותי, אתם צריכים לבחור קעקוע. אנו מאמינים כי הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות, היא הבחירה האישית שלכם. אנו כאן לצידכם ונשמח לייעץ לכם, אך בסופו של דבר, הבחירה צריכה לבוא מבפנים – מתוך התשוקות, הרצונות והחלומות שלכם. אמנם ישנם מקעקעים מומלצים, אך אנו לא מאמינים שיש כזה באמת דבר קעקועים מומלצים. אצל כל אדם פועם לב אחר עם רצונות שונים לגמרי. ישנם אלו שעבורם קעקוע קטן של פרח הוא קעקוע מומלץ, בעוד ישנם אלו שרוצים לקעקע על כל גבם דמות של חיה. בתור מקעקעים, לא נוכל להחליט בעבורכם מהו הקעקוע הנכון ביותר בעבורכם, אלא שנוכל לשקף בפניכם נתונים טכניים יותר:
- כמה זמן לוקח לעשות קעקוע בגודל שאתם רוצים
- עד כמה כואב לעשות את הקעקוע באזור הספציפי
- מהי תקופת ההחלמה הנדרשת לקעקוע שלכם וכן הלאה...

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

סטודיו הקעקועים יכול לספר לכם המון על המקעקע בעצמו

אנחנו ב"וואלי טאטו" מאמינים שהדרך הטובה ביותר ללמוד על איכות המקעקעים, היא פשוט להסתכל על הסטודיו בעצמו. הסטודיו שלנו הוא סטודיו נקי, מזמין וסטיירלי, וכזה שבו אנו עושים שימוש במיכשור חדש ומתקדם, תוך הקפדה על הכללים המחמירים והקפדנים ביותר. ישנם מקעקעים שעובדים בתנאים קצת פחות מחמירים, אך לנו חשוב לשים את הדגש על כל פרמטר המשפיע על החוויה בכללותה. 

כל מקעקע אצלנו הוא אמן קעקועים של ממש שיודע להתאים קעקועים לנשים ולגברים!

הקעקוע מספר את הסיפור שלכם ומעביר מסר בשמכם

אם ישנו טיפ שאנחנו שמחים לחלוק עם הלקוחות שלנו, הוא באשר לחשיבותו של הקעקוע. המון פעמים ישנה נטייה לעשות את הקעקוע "על הדרך", מבלי להשקיע מדי מחשבה בו. אמנם ספונטניות אינה דבר רע, אך זיכרו כי קעקוע עתיד להישאר על גופכם ובמידה רבה לייצג אתכם. ישנם קעקועים צבעוניים וקעקועים בשחור לבן, קעקועים קטנים וגדולים וכן הלאה. מקעקע מומלץ ידע לכוון אתכם באמצעות שאלות מנחות שיאפשרו גם לכם להבין בבהירות מהו הקעקוע הנכון ביותר שיעביר את המסר שתרצו להדגיש על גופכם.

קעקוע בשפה זרה? הבטיחו כי אתם יודעים מהו פירוש המילה

קעקועים לגברים וגם קעקועים המיועדים לנשים, הם המון פעמים קעקועים של מילים בשפות זרות. יחד אתכם, נוודא מעל לכל ספק כי המילה שאתם רוצים לקעקע, היא אכן המילה שאתם רוצים לקעקע. בתור מקעקעים חשוב לנו להבטיח כי אכן מדובר על מילה שפירושה הולם את רצונכם.