מכוני קעקועים בתל אביב פזורים ברחובות העיר – מצפון ועד דרום. עליכם רק לבחור את המקעקע המועדף עליכם על פי עבודותיו.

במידה ותרצו להתחדש בקעקוע, הרי שתוכלו למצוא מכון קעקועים בתל אביב די בקלות. עם זאת, מכון כמו המכון שלנו נדיר באיכויות המקצועיות והשירותיות שלו! ברוכים הבאים אל "וואלי טאטו" בתל אביב! מה מייחד אותנו? בעיקר העובדה שאצלנו עובדים אך ורק מקעקעים מומלצים בתל אביב! אנו לא מאמינים בקיצורי דרך ובעיגולי פינות, וכל לקוח אצלנו מקבל את תשומת הלב המלאה מתחילת התהליך ועד לרגע בו מסתיים הטיפול בקעקוע החדש.

נוכל לספר על עצמנו לא מעט ולהשוות אותנו להמון מכוני קעקועים בתל אביב. עם זאת, הדרך הטובה שלכם ביותר להכיר אותנו היא פשוט להגיע אלינו! אנו נמצאים בעיר תל אביב, כך שתוכלו להגיע אלינו בקלות מכל מקום בארץ. 

מ-1 ועד 10: כמה כואב לעשות קעקוע?

אם ישנה שאלה שמופנית אלינו על בסיס יומי בתור מכון קעקועים בתל אביב, היא עד כמה כואב לעשות קעקוע. התשובה שלנו? לא כואב בכלל. עם זאת, אנו מבינים כי המון פעמים הכאב הינו תוצר של חשש ממחטים, ולא בהכרח מהמגע של המחט על העור. אנשים המעוניינים לעשות קעקועים בתל אביב, לוקחים בחשבון את חוסר הנוחות ואת הכאב האפשרי – הכל למען התוצר הסופי. הניסיון שלנו לימד אותנו כי המון לקוחות מופתעים לגלות כי לעשות קעקוע בתל אביב זה לא ממש כואב.

אנו מבינים כי כל אדם חווה כאב בעוצמות שונות, כך שלא נוכל לדרג את עוצמת הכאב בין 1 ל-10. נוכל לומר כי ישנם דברים כואבים יותר כמו הסרת שיער בשעווה לדוגמא. המחט איננה חודרת אל תוך העור, ומדובר על מעין עט ציור שבאמצעותה מקעקע מומלץ בתל אביב מנציח את הקעקוע.

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

אז מאיזה גיל אפשר להגיע אל מכון הקעקועים?

כל מקעקע בתל אביב, ישמח לקעקע קעקועים לגברים בתל אביב או לנשים מעל לגיל 18. עם זאת, ישנם היום המון חבר'ה צעירים שרוצים לקעקע את גופם בגילאים צעירים יותר. מכון קעקועים בתל אביב כמו המכון שלנו מאפשר גם לחבר'ה מעל לגיל 16 לקעקע את גופם, זאת בתנאי להצגת אישור מההורים בצירוף תעודת הזהות שלהם. בתור מקעקעים שמנציחים קעקועים מומלצים בתל אביב, חשוב לנו גם להעניק את השירות הבטוח והאחראי ביותר – גם כלפי נערים.

קעקועים קטנים דורשים בדיוק רב!

רבים סבורים כי מקעקעים בתל אביב מתקשים יותר לקעקע קעקועים גדולים בתל אביב בהשוואה לקעקועים הקטנים. כל קעקוע, ללא יוצא מן הכלל, דורש ברמות דיוק גבוהות. לכן, כשאתם מגיעים אל מכון קעקועים בתל אביב, חשוב לבדוק היטב מיהם המקעקעים ועד כמה הם מנוסים. כן חשוב לדעת, כי דווקא קעקועים קטנים בתל אביב הם קעקועים מתאגרים יותר בעבור המקעקעים. מדוע? מאחר והם קטנים, כל יותר לזהות בהם אי-דיוקים שונים, ולכן נדרשת עבודה יסודית וקפדנית.

קעקוע גדול – מתי נמליץ ומתי לא?

שמענו לא אחת על מכוני קעקועים בתל אביב שממליצים ללקוחות על קעקועים כמה שיותר גדולים, זאת על מנת ליהנות מתגמול כספי גבוה יותר. אנו לא רואים בלקוחות שלנו כיעדים כלכליים-אסטרטגיים, אלא שאנו רואים בלקוחות שלנו כאלו המאפשרים לנו לעשות את מה שאנו אוהבים. ההחלטה בדבר גודל הקעקוע שמורה ללקוח בלבד – אנו לא מתערבים בהחלטת אף לקוח שלנו.

לפני שנקעקע קעקוע גדול, נשקף בפני הלקוח שלנו את הדברים הבאים:

- מדובר על קעקוע בעל נוכחות גבוהה מאד
- נדרשת עבודה רבה על קעקועים גדולים (לעתים, גם מספר פגישות שונות)
- תהליך הטיפול בקעקוע גדול ארוך יותר ודורש מסירות רבה יותר

קעקועים גדולים מוצעים אצלנו - סטודיו קעקועים בתל אביב, גם לגברים, אך גם בתור קעקועים לנשים בתל אביב.

"מקעקע או מקעקעת – מה באמת כדאי?"

חנות קעקועים בתל אביב שמכבדת את עצמה, מעסיקה גם נשים וגם גברים בתור מקעקעים. מכון קעקועים בתל אביב כמו שלנו לא מאמין בתחימה המגדרית, והדבר היחיד שאנו לוקחים בחשבון הוא את איכות העבודה, הניסיון והגישה השירותית. כשאתם בוחרים בנו – "וואלי טאטו" מכון קעקועים בתל אביב, אתם יכולים להיות רגועים ושקטים כי בחרתם פשוט בטוב ביותר! אז שנתאם לנו פגישה?