אנו מודעים לכך שלוקח לא מעט זמן לבחור מכון קעקועים, אבל כן חשוב לנו לציין: שוב ושוב עולה השאלה והיא מה חשוב יותר – הקעקוע או המקעקע ?

כבר זמן רב שגם אתם רוצים לקעקע את גופכם? אנחנו, ב"וואלי טאטו", מזמינים אתכם אלינו לעשות משהו למען עצמכם. מכון קעקועים כמו המכון שלנו מעניק לכם את כל שתוכלו לבקש: 

- מקעקעים מנוסים, מומלצים ומקצועים
- מיומנות בטכניקות שונות וביצוע שלל קעקועים קטנים
- מכון קעקועים נקי וסטיירילי
- שירות אדיב ויחסי אישי לכל לקוח

כל עוד אתם מגיעים אל מכון קעקועים מומלץ כמו המכון שלנו, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים כי אתם נמצאים בידיים טובות. אך ורק מקעקעים מומלצים יקעקעו את גופכם, תוך שאנו נצמדים לסטנדרט השירות והאיכות הגבוה ביותר. הדרך אל קעקוע איכותי עוברת במכון מומלץ, תמיד.

עד כמה כואב לעשות קעקוע?

אפשר לומר בזהירות כי השאלה ששומע מקעקע יותר מכל השאלות האחרות, היא האם כואב לעשות קעקוע. והתשובה? ראשית, צאו מנקודת הנחה שכאב הוא אינדיבידואלי, וכל אחד מרגיש כאב בעוצמות שונות בהתאם לסף הכאב שלו. שנית, רבים סבורים כי מדובר על הדבר הכואב ביותר שהם יוכלו לחוש, אך לאחר סיום עבודתו של המקעקע, הם לא באמת מבינים על מה כולם דיברו. כשאתם עושים את הקעקוע עם מכון קעקועים כמו "וואלי טאטו", מראש אתם יכולים לדעת כי יהיה פחות כואב לעשות את הקעקוע. מדוע?
- ראשית, ניסיון המקעקעים שלנו והגישה המקצועית שלהם
- שנית, הציוד המתקדם והמיכשור הנפלא שאנו עושים בו שימוש

לא היינו אומרים כי כואב לעשות קעקוע, אלא שישנה תחושה של חוסר נוחות. ככל שהקעקוע קטן יותר, כך נדרשת פחות עבודה של המקעקע. לכן, אם אתם מעוניינים לקעקע קעקועים גדולים, צאו מנקודת הנחה כי מצופה מכם להתמסר לתהליך ארוך יותר.

"ציירתי ציור מדהים. יש אפשרות לקעקע אותו?"

קעקועים לגברים או לנשים מוצעים לכם דרך ספר הקעקועים הנמצא אצלנו במכון. מדובר על ספר המאגד לתוכו שלל דוגמאות של סוגים שונים של קעקועים. אנחנו לא באמת צריכים לספר לכם שקעקוע עתיד להישאר על גופכם לנצח, כך שחשוב מאד לקעקע אך ורק לאחר שאתם בטוחים ושלמים עם הקעקוע שלכם. מדוע אנו מציינים זאת? משום שאתם לא צריכים בהכרח לבחור קעקוע מתוך הקטלוג שאנו מציעים.

ציירתם ציור נפלא או שמצאתם סקיצה מסוימת שעוררה בכם השראה? לא משנה כלל אם מדובר על קעקוע קטן או גדול, אם הוא ציור או ציטוט – נוכל לקעקע אותו בעבורכם. ישנם מכוני קעקועים שלא מעניקים שירות שכזה, אך אנו רוצים להוציא אתכם מרוצים ולגרום לכם להרגיש הכי שלמים שאפשר.

"צריך לחתום חופש מהעבודה לטובת טיפול בקעקוע?"

שאלה נוספת המופנית אל מקעקע מומלץ היא באשר לטיפול בקעקוע החדש. אז לא, קעקוע הוא לא עקירת שן או טיפול רפואי, כך שאתם לא צריכים לחתום על ימי חופשה או לטפח שגרת מחלה בבית. ליהפך, היום בו אתם עושים קעקוע הוא יום חג של חופש, ביטוי עצמי ומשהו שעשיתם למען עצמכם! עם זאת, כן חשוב להישאר קשובים לכל ההוראות שנותן לכם המקעקע של חנות קעקועים. ככל שתיצמדו יותר להוראות הרלוונטיות לטיפול בקעקוע החדש, כך עולה הסבירות כי תהיו שבעי רצון ממנו. אילו הנחיות כלליות ניתנות?

- הסרת הניילון מהקעקוע כעבור מספר שעות
- איסור על חשיפה לשמש עד להודעה חדשה
- שטיפת הקעקוע עם מים נקיים
- אין לרחוץ בבריכה, בים, בג'קוזי או במעיינות

בתור מכון קעקועים, יש לנו אחריות מלאה להדריך אתכם ולהנחות אתכם באשר לטיפול הנדרש בקעקוע החדש. לכל שאלה או התייעצות, אתם יכולים לדבר איתנו בכל שלב – לפני עשיית הקעקוע וכמובן שגם לאחר מכן.

"ממש קשה לי לבחור קעקוע, על מה אתם ממליצים?"

כשאתם מגיעים אל מכון קעקועים, אתם נחשפים אל עושר רב של קעקועים, סגנונות, צבעים, צורות וציורים. לבחור קעקוע? זו לא בהכרח המשימה הקלה ביותר. ישנם אלו המגיעים עם קעקוע ספציפי שהם רוצים לקעקע, אך גם ישנם אלו שרוצים להתייעץ עם הצוות המקצועי באשר לאפשרויות של קעקועים מומלצים. על מנת לסייע לכם לבחור קעקוע, נשאל אתכם מספר שאלות מנחות שאמורות לשלול אפשרויות לא רלוונטיות:

- האם אתם מעוניינים בקעקוע קטן או גדול
- האם יש לכם כיוון באשר לסוג הקעקוע (ציטוט, פסוק, מנטרה, ציור, צורה גיאומטרית)
- האם ישנו קעקוע שראיתם שמעורר בכם השראה
- האם אתם נוטים לקעקוע צבעוני או שחור לבן
- מה הקעקוע אמור לסמל בעבורכם

ישנם מכוני קעקועים שלא ממש משקיעים זמן בניסיון לאתר את הצורך של המקועקע, אך אנו מאמינים בשירות אדיב וישיר. אנו מזמינים אתכם אלינו לפגישה, לאורכה נציע לכם אפשרויות, נבחן סוגים שונים של קעקועים ונקעקע אתכם בקעקוע שיביא אתכם לידי ביטוי. אנו מקעקעים קעקועים לנשים ולגברים.

קעקועים של מובילי דעת קהל? לא תמיד הבחירה הנכונה

בתור סטודיו קעקועים יש לנו המון ניסיון, שמאפשר לנו להמליץ לכם בדבר מגמות מסוימות. מנגד, גם ישנם דברים שאנו ממליצים שקצת פחות לעשות. לדוגמא? לקעקע קעקוע שיש למוביל דעת, מבלי לחשוב באמת האם הקעקוע מתאים לכם. לעתים, ישנו רצון להידמות לשחקן או דוגמן, ולעשות את הקעקוע שהוא עשה. בפועל, לא מה שמתאים לאחרים גם בהכרח מתאים לכם. האתגר הגדול שלנו בתור מכון קעקועים, הוא לנסות להבין מי אתם ומהו הקעקוע הנכון ביותר בעבורכם. 

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

"איך אוכל להבטיח שהקעקוע שלי הכי מקורי?"

במידה ואתם רוצים לקעקע קעקוע מקורי עם מכון קעקועים, כזה שאין לאף אחד, הרי שלא נמליץ לכם לבחור קעקוע מתוך אלבום הקעקועים שלנו. אנו מבינים מדוע אנשים רוצים קעקוע מקורי – פשוט מאחר והם רוצים לשמור על ייחוד ועל אימרה אישית השייכת רק להם. במקרה שכזה, נמליץ לכם לעצב את הקעקוע לבד (או בסיוע של אמן מקצועי), ואנו נקעקע אתכם. כך, מדובר על יצירה השייכת רק לכם שאין כל סיכוי שתיראו אדם נוסף עם קעקוע זה. אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו באשר לקעקועים מקוריים. 

איך בוחרים אזור בגוף לקעקע בו?

שאלה נוספת המופנית אלינו ואל מכוני קעקועים נוספים, היא באשר לאזור בגוף המומלץ ביותר לקעקוע. לא באמת ניתן לקבוע בצורה חד משמעית היכן כדאי לקעקע, פשוט מאחר ולכל אחד ישנן העדפות שונות. נשים לדוגמא, אוהבות מאד לקעקע מאחורי הרגל או בצוואר. גברים לעומת זאת, המון פעמים מעדיפים את הזרועות או הגב. אז היכן אתם תרצו לקעקע?

כשאתם מגיעים אלינו, אל מכון קעקועים, נבצע אתכם שיחת היכרות שלאורכה נוכל להשיב על המון שאלות פתוחות. כשבוחרים את האזור בגוף, צריכים לקחת בחשבון את הדברים הבאים: האם אתם מעוניינים שהקעקוע יהיה חשוף דרך קבע או סמוי, עד כמה קל לקעקע את הקעקוע באזור המיועד, מהי מידת הכאב הצפויה באזור ספציפי זה וכן הלאה. אנחנו, "וואלי טאטו" - מכון קעקועים, מזמינים גם אתכם להנציח את רגעים יפים על גופכם – כאלו שישארו אתכם לנצח...