איך תדעו גם אתם כי המקעקע שלכם הוא המומלץ ביותר? ישנן מספר תכונות עיקריות שחשובות מאוד בכל מקעקע.

אז נכון שלא מדובר על ניתוח לב פתוח, אך בעת שאתם מגיעים אל מכון קעקועים לעשות קעקוע חדש, אתם מפקידים את גופכם אצל אדם שאתם נותנים בו אמון מלא. כל מקעקע, ללא יוצא מן הכלל, צריך להיות מאופיין בחמשת התכונות הבאות:

1.מקצועיות

אין מה לומר – מקצועיות היא הדבר הבסיסי ואולי גם החשוב ביותר. להיות מקצועי זה לדעת איך לקעקע, לבצע עבודה יסודית וקפדנית, לדאוג שהקעקוע הסופי יהיה זהה לדוגמת הקעקוע וגם לתת לכם הוראות רלוונטיות לטובת החלמת הקעקוע. בעת שאתם בוחרים במקעקע שאינו מקצועי, הצרות לא יאחרו לבוא.

2.אמינות

אמינות של מקעקע באה לידי ביטוי בין היתר במחיר שהוא יציע לכם בעבור הקעקוע. מכון קעקועים שמכבד את עצמו, לא יזרוק מחירים לאוויר בצורה רנדומלית ולא מבוססת. מרבית מכוני הקעקועים יציגו מחירון קבוע המוצע לכל קהל הלקוחות. במידה ומוצעת לכם הנחה כמחווה שירותית, חבקו אותה באהבה. בנוסף, מקעקע אמין יהיה מקעקע שישיב לכם על השאלות שלכם כאשר התשובות נטולות אינטרס. המוטיבציה היחידה? טובתכם!

3.שקיפות

גם השקיפות חשובה. ישנם מקעקעים שלא מעניין אותם דבר מלבד להכניס עוד כסף לקופה. לעתים, ישנם מקעקעים שלא ממליצים על קעקוע מסוים, והם בוחרים לשקף את עמדתם בפני הלקוח. הסיבה יכולה להיות צפיפות הקעקועים שבגוף, קעקוע שאינו די טרנדי ולעתים אלו סיכונים בריאותיים. מקעקעים מומלצים לא חושבים על אינטרס כלכלי, אלא אך ורק על טובת הלקוח. כשהמקעקע פועל מולכם בשקיפות, אתם יכולים להיות שקטים כי אתם נמצאים בידיים טובות.

4.סבלנות

לא כולם מתיישבים בקלות על הכיסא ומתמסרים עם גופם למקעקע. לעתים, ישנם אלו שצריכים קצת זמן לקחת אוויר, לנשום ולהיות שלמים עם ההחלטה שלהם. המקעקע המומלץ והמקצועי לא ילחיץ ובטח שלא יהיה עצבני. על המקעקע להיות הדמות המרגיעה, המחייכת והחומלת. סבלנות היא אחד מהנכסים הנדירים ביותר בקרב אנשי מקצוע ושירות, ומקעקע חייב לנכס לעצמו את התכונה הזו.

5.זמינות

אמנם לא מדובר ממש על תכונה, אך המקעקעים צריכים להיות אחראיים מספיק ולהיות זמינים ללקוחות. לעתים, הסיבה שלקוח מתקשר שלוש פעמים היא מאחר והקעקוע מפריש נוזלים או כי הוא חש כאבים. המקעקע אמור לתת את המענה הראוי והמקצועי לכל לקוח, ולשוב אליו בשיחה חוזרת תוך זמן סביר. זמינות מלאה ללקוחות משפיעה על שביעות הרצון הכללית, ויש לטפח גם אותה.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?