רגע לפני שאתם בוחרים קעקוע, כדאי שתתייעצו עם מקעקעים מומלצים לגבי קעקוע שיתאים לכם ויהיה בעל משמעות רבה עבורכם.

אפשר לומר על קעקועים המון דברים, אך אם צריך לייחס להם משהו אחד בולט הרי שהוא העובדה כי הם מאד אישיים. קעקוע שמתאים לאדם אחד, לא יתאים בהכרח לאדם אחר. כל אדם, כדרך הטבע, מאופיין בתכונות שונות, אופי שונה ותשוקות שונות. בהתאם, גם הקעקועים הנבחרים שונים כאשר הקטלוגים מציעים אלפי קעקועים שונים בשלל גדלים וצבעים.

עם זאת, ישנם 5 קעקועים שיכולים להתאים פשוט לכל אחד! אל תשכחו לרגע: כל קעקוע מוצלח מתחיל עם מקעקעים מומלצים שיודעים מה הם עושים!

1.תאריך הלידה שלכם

אמנם לכל אדם תאריך לידה שונה, אך עבור כל אדם תאריך הלידה הוא תאריך מרגש ומשמעותי. בתאריך זה, הפכתם את ההורים שלכם למאושרים בעולם, הולדתכם השפיעה לטובה על הסביבה שלכם ובתאריך זה התחלתם ביצירת פס קול חייכם. קעקוע תאריך הלידה מסמל התחלה ומסע מרתק ומרגש שרק הולך ומפתיע אתכם יותר ויותר.

2.המזל שלכם

אם ישנו קעקוע נפוץ, הרי שהוא קעקוע של המזלות. כשם שלכל אדם ישנו תאריך לידה, כך גם לכל אדם ישנו מזל שהוא משוייך אליו. את קעקוע המזל אפשר לקעקע על שלל אזורים בגוף, כאשר הוא מתקשר במידה רבה גם את תאריך הלידה שלכם, וגם את התכונות המאפיינות אתכם. 

3.האות הראשונה של השם שלכם

אתם רוצים להנציח חלק מכם על גופכם? תוכלו לעשות זאת עם קעקוע של האות הראשונה של השם. כידוע, ישנן נשים שעונדות שרשרת עם תליון של האות הראשונה של שמן. עם זאת, גם גברים וגם נשים בוחרים לקחת את העניין צעד אחד קדימה, ולקעקע את האות הראשונה של השם הפרטי. השם שלכם הוא אתם – הוא כרטיס הביקור ותעודת הזהות שלכם. הנצחתם על גופכם היא תזכורת למי שאתם, מה שאתם והאמונה שלכם בעצמכם – לא חשוב מה.

4.שמות של אבא/אמא/ילד/ילדה

כמו כן, ישנו ז'אנר נוסף של קעקועים שיכולים להתאים לכולם והוא קעקוע של בני המשפחה. ישנם אלו המקעקעים את המילים "אבא" או "אמא", כמו גם הורים לילדים שבוחרים לקעקע את שמם. בסופו של דבר, אין כמו המשפחה, ואם גם בכם בוערת האהבה הגדולה לשבט שלכם, תוכלו לקעקע את שמותיהם.

5.אהבה

אין כוח חזק יותר מאשר האהבה, וזו הסיבה שרבים בוחרים לקעקע אותה. את המילה היפה אפשר לקעקע בעברית, אנגלית, ספרדית ואפילו בסינית. אהבה היא נצחית והיא זורמת בכל מקום – מגופכם החוצה ובחזרה.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?