לא מעט אנשים מעידים כי הם רוצים מאד לקעקע את גופם, אך הם חשים סטרס גדול רק עצם המחשבה על מחט ועל הכאב שהם יחושו. אז איך בכל זאת תוכלו להתגבר על הכאב ?

סביר מאד להניח כי אם הקעקוע שאתם כל כך רוצים לעשות לא היה מלווה בכאב, הייתם עושים אותו כבר מזמן. על מנת שגם אתם תוכלו להתחדש בקעקוע, הכירו גם אתם 5 טכניקות מעולות להפחתת לחץ לפני הגעתכם אל סטודיו הקעקועים:

1.דמיון מודרך ותרגול של נשימות

שיטת הדמיון המודרך נמצאת יעילה מאד בהפחתת לחצים ומתחים. מדובר על שיטה שיכולה להשפיע לטובה בשלל סיטואציות, גם לקראת הגעתם אל מכון קעקועים. הרעיון הוא ליצור לעצמכם מציאות מדומה, שאתם שולטים בעלילה שאתם מספרים לעצמכם. עצמו עיניים, ודמיינו לעצמכם נוף מרגיע שימלא אתכם ויסדיר את קצב פעימות לבכם. 

2.האיזנו למוסיקה שאתם אוהבים

וגם המוסיקה יעילה מאד בהפחתת לחצים. כל אדם אוהב סגנון מוסיקה שונה, וכל אדם גם נרגע ממוסיקה אחרת. בדרך אל סטודיו הקעקועים, האזינו לאמן שאתם אוהבים או לפלייליסט שעושה לכם מצב רוח טוב. תוך כדי, נסו לדמיין את עצמכם בעוד כמה שעות – כשתשמעו את אותה המוסיקה אך עם קעקוע חדש המקשט את גופכם.

3.הגיעו אל הסטודיו עם חבר או בן משפחה

אם ישנו דבר שמרגיע רבים הוא חברה טובה. בחרו באדם אחד שמרגיע אתכם, מצחיק אתכם ומעורר בכם תחושות נעימות. האדם הזה יכול להיות חבר טוב, אמא או אבא, אח או אפילו קולגה למקום העבודה. לאורך השהות שלכם בסטודיו הקעקועים, הוא יתמוך בכם עצם נוכחותו, ולעתים זה כל מה שאתם צריכים בכדי להתגבר על אותו סטרס רגעי.

4.עשו שיחה מקדימה עם המקעקע

המון הורים שמגלים כי ילדיהם חוששים מרופא השיניים, קובעים פגישה עם רופא השיניים כחצי שעה לפני הטיפול. בזמן הזה, הרופא מסביר לילד על התהליך, מציג לו את הציוד ואפילו מראה לו סרטונים המדמים את הטיפול הצפוי. כך, הילד יודע לקראת מה הוא הולך וכל אי הוודאות אינה רלוונטית עוד. עשו זאת גם אתם: שוחחו עם המקעקע לפני, תנו לו להסביר לכם על התהליך והוא גם ידאג להרגיע אתכם.

5.טיפות מרגיעות טבעיות

כיום מוכרים לא מעט תכשירים טבעיים שמפחיתים סטרס. ישנם אלו שמעידים על שביעות רצון גבוהה מאד מאותם תכשירים טבעיים, כאשר המון פעמים האלמנט הפסיכולוגי הוא זה שעושה את העבודה. העיקר הוא שתהיו רגועים!

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?