עוד לפני שאתם בוחרים בקעקוע שישתלב על גופכם ויהפוך לעוד איבר נוסף, חשוב מאד לבחור במכון קעקועים מומלץ ובמקעקע מנוסה ומקצועי.

סביר להניח כי גם בעיר המגורים שלכם, ישנם כמה מכונים של קעקועים. לפניכם, 5 דברים חשובים בהחלט שכדאי לבדוק לפני שאתם מתאמים את התור שלכם לקעקוע החדש:

1.האם המקעקעים עברו הכשרות רלוונטיות?

האם המקעקע שמציג עצמו כמקעקע, אכן מקעקע? עם כניסתם אל סטודיו קעקועים מומלץ, תוכלו להבחין בתעודות התלויות על הקיר, ובהכשרות מקצועיות שהמקעקע מתגאה בהן. במידה ואותן תעודות לא חשופות, בקשו מהמקעקע לראות אותן. זיכרו כי אתם עתידים להפקיד את גופכם בידי המקעקע, כך שחשוב להבטיח לפני הכל כי אתם אכן נמצאים בידיים טובות. הבטיחו מעל לכל ספק כי המקעקע עבר הכשרות מקצועיות רלוונטיות.

2.זמינות הסטודיו וזמינות המקעקעים

כשאתם בוחרים לקעקע את גופכם, אתם רוצים לעשות זאת באופן מיידי. מדובר על להבת תשוקה שבוערת בכם, כך שאתם לא בהכרח רוצים להמתין זמן רב. ישנם מכוני קעקועים שיוכלו לקבל אתכם בהתראה קצרה – תוך מספר ימים, אך גם ישנם מכונים שצריך להמתין לתור פנוי אצלכם כחודש. טיפ אליכם? בחרו במכון עם זמינות נוחה.

3.לא רק מקצועיות חסרת פשרות, אלא גם שירות!

נכון שהמקצועיות היא הדבר החשוב ביותר, אך היא לא הדבר היחיד שחשוב. כשאתם בוחרים במכון קעקועים, חשוב שתכירו גם את המקעקעים. שירות טוב הוא משהו שלא כדאי להתפשר עליו בשום מקרה, בטח שלא בסיטואציה שבה מקעקע אתכם אדם שאינכם מכירים. מקעקע שירותי יהיה מקעקע סבלני, מחוייך, מכיל וקשוב לבקשותיכם.

4.ומה הביקורות אומרות על המקעקעים?

למה שתהמרו על טיב מכון הקעקועים והמקעקעים אם אתם יכולים לדעת עליהם לא מעט? בעידן האינטרנט, אתם יכולים בתוך שניות להיחשף לשלל המלצות, ביקורות וחוות דעת של אנשים שכבר קועקעו בסטודיו בו אתם מתעניינים. אם אתם מתלבטים בין כמה מכונים, תנו עדיפות לאלו שזכו לביקורות הטובות ביותר.

5.ביקורת כעבור חודש – עד כמה היא חשובה?

מכון הקעקועים אמור לזמן אתכם כחודש לאחר הקעקוע, לביקורת. המטרה היא כמובן להבטיח כי התוצר הסופי עומד בציפיות שלכם ושל המקעקע, כי צבע הקעקוע תקין וכי אין סימפטומים מחשידים. חשוב מאד להבטיח כי הסטודיו בו אתם בוחרים, אכן רואה חשיבות גדולה בביקורת שכזו. שימו לב כי ביקורת אינה אמורה לעלות לכם בתשלום נוסף, אלא שמדובר על סטנדרט שירות בסיסי.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?