כל עוד חגגתם את יום ההולדת ה-18 שלכם, הרי שתוכלו להגיע אל סטודיו הקעקועים, להתייעץ עם המקעקע ולעבוד בשיתוף פעולה על הקעקוע הבא שלכם.

מכוני הקעקועים שמחים להגשים חלומות לכל דורש, אך ישנם מקרים חריגים שהינם קו אדום. מתי מכוני הקעקועים יסרבו לבקשתכם לקעקוע? שימו לב:

1.הגעתם שיכורים? לא יקעקעו אתכם

כידוע, שתיית אלכוהול משבשבת את ההיגיון ואת קו המחשבה "הבריא", כך שלא תמיד מתקבלות החלטות שקולות. הרצון לעשות קעקוע תחת השפעת אלכוהול עוד נחשב לצרה קלה יחסית, זאת מאחר וכולם יודעים אילו השפעות הרסניות יכולות להיות בעקבות שתייה מופרזת. בעת שהמקעקע יזהה כי אכן מדובר על אדם שתוי שאינו צלול, הוא יסורב.

2.ילדים צעירים שלא מציגים תעודת זהות

מרבית מכוני הקעקועים יקבלו אך ורק אנשים בוגרים שגילם לפחות 18. עם זאת, ישנם מקרים בהם מוכנים לקעקע נערים מעל גיל 16, וזאת רק בליווי הורה ומסמך חתום המאשר את המהלך. למרות שהחוקים די ברורים, לא אחת ישנם נסיונות של נערים לעגל פינות, ולעשות את הקעקוע מאחורי גבם של ההורים. מקעקעים לא משתפים פעולה עם נערים אלו, כך שללא הצגת תעודת זהות – פשוט לא יהיה ניתן לתאם תור לקעקוע.

3.עישנתם? סטודיו הקעקועים מחוץ לתחום

לא משנה כלל אם אתם מעוניינים לעשות קעקועים לגברים או לנשים: סטודיו הקעקועים מוכן לקבל אך ורק לקוחות צלולים. החשש כמובן הוא שאנשים יקבלו החלטה שלאחר מכן הם יביעו חרטה עליה. היו מקרים מעולם, בהם חבר'ה צעירים עישנו יחד, הגיעו "מסטולים" ועשו קעקועים. למחרת, הם נדהמו ממעשיהם, הביעו חרטה ועוד דרשו הסברים ממכון הקעקועים. יש לכבד את המקצוע של המקעקעים, ולהגיע כאנשים בוגרים ומכובדים אל הסטודיו.

4."קעקוע התערבות"

וכן, לא אחת ישנם אלו המגיעים אל מכון הקעקועים על מנת לשלם את חובם לאחר שהם הפסידו בהתערבות. כל עוד לא תשתפו את המקעקע כי זוהי הסיבה, הרי שהוא לא יוכל לדעת זאת לעולם. עם זאת, במידה ואכן תעלה בשיחה הסיבה שבגללה אתם עושים קעקוע, סביר כי תסורבו. מקעקעים לא לוקחים על עצמם את האחריות ואינם משתפים פעולה עם משחקים שכאלו.

5.כשאתם לא סגורים מה אתם רוצים

כשאתם רוצים לעשות קעקוע, חשוב מאד שתהיו בטוחים כי זה מה שאתם רוצים. בעת שהמקעקע יזהה כי אינכם בטוחים וכי אתם נוטים יותר ל"לא" מאשר ל"כן", הוא ימליץ לכם לחשוב על הרעיון עוד קצת.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?