המון פעמים המוטיבציה לעשות קעקוע, היא הרצון להנציח אהבה גדולה על גופכם. בני המשפחה שלכם אמנם יודעים כמה אתם אוהבים אותם, אך אתם רוצים להזכיר לעצמכם – בכל יום, עד כמה אתם ברי מזל.

בעוד ישנם אלו שבוחרים לקעקע אלמנטים אסתטיים על גופם, ישנם אלו שבוחרים באלמנטים בעלי המשמעות הגדולה ביותר.

קעקועים של בני משפחה הפכו פופלארים מאד בקרב קהל הישראלים, וניתן לבצע אותם כמעט בכל סטודיו קעקועים. מדוע קעקועים אלו נחשבים לקלאסיקה על זמנית ומה הישראלים נוטים בעיקר לקעקע? 

באילו אזורים כדאי לקעקע את שמות בני המשפחה?

כידוע, אחת השאלות הרלוונטיות ביותר היא באשר למיקום הקעקוע על הגוף. לא באמת ניתן לקבוע באופן חד משמעי היכן כדאי לקעקע את הקעקוע – זאת מאחר ולכל אדם העדפות שונות ורצונות שונים. לרוב, האיברים שנמצאים פופולארים ביותר הם לאורך היד, הצוואר או הגב, ואצל גברים המון פעמים גם על החזה. תוכלו להתייעץ עם המקעקע באשר למיקום האידיאלי ביותר לקעקוע.

1.קעקוע של שמות הילדים

קעקוע המשפחה הקלאסי ביותר הוא הקעקוע של שמות הילדים. גם נשים וגם גברים מוצאים בקעקוע הזה כקעקוע הראוי ביותר. לעתים, מדובר על הקעקוע הראשון וגם היחיד שאותם אנשים בוחרים לקעקע, כאשר הם מוצאים בו מימד של על זמניות. קעקועים שכאלו מטבע הדברים, יהיו תמיד רלוונטים כך שלא תהיה מגולמת בהם חרטה. ניתן לקעקע את שמות הילדים במלואם, או לבחור אך ורק באותיות הראשונות המייצגות כל שם.

2.קעקוע "אבא" או "אמא"

כשם שהורים מקעקעים את שמות ילדיהם, גם ישנם הורים שבוחרים לקעקע את שמות הוריהם. קעקוע של "אבא" או "אמא" נחשב פופולארי מאד בקרב הישראלים. לעתים, קעקוע מסוג זה נבחר לאחר שילד איבד את אחד מהוריו, והדרך שלו להנציח אותם היא באמצעות הקעקוע שיהיה על גופו לנצח. 

3.קעקוע של האחים

ואי אפשר לדבר על קעקועים משפחתיים מבלי לדבר גם על אחים. ישנם המון אחים שבוחרים להנציח את אחוות האחים ואת ערך המשפחה באמצעות קעקוע. איך זה עובד? לרוב, בוחרים האחים לקעקע את האות הראשונה המייצגת את שם המשפחה. לעתים, נבחר אלמנט חזותי אחר המייצג את המשפחה. מדובר על מחווה יפה שעושים האחים, כאשר לרוב הם גם בוחרים באותו אזור בגוף עליו יקועקע הקעקוע.

כמו כן, ישנם אלו הבוחרים לקעקע גם את דמותו של בעל החיים שלהם שעבורם הוא כבן משפחה: מחתול ועד כלב. הבחירה כמובן, היא רק שלכם!

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?