ישבתם עם חברים והחלטתם יחד ללכת לעשות קעקוע בספונטניות. אם גם אתם חוששים מהתוצאה או מחרטה, כדאי שתקראו את המאמר הבא.

לא מעט אנשים בוחרים לחיות את הרגע: לחבק כמה שיותר את הרגע הנוכחי ולחשוב כמה שפחות על המחר. בעוד מרבית האנשים המעוניינים לקעקע את גופם יוצאים לתהליך חיפוש ארוך, גם ישנם אלו שבוחרים בהחלטה רגעית – מעכשיו לעכשיו, לקעקע את גופם. האם כדאי להגיע אל מכון הקעקועים ולצאת ממנו כעבור שעה עם קעקוע חדש? הגיע הזמן להבין.

קעקוע: הדרך שלכם לבטא את עצמכם

אם חושבים על זה, מטרת העל של הקעקועים היא לאפשר לכל אדם להביא את עצמו לידי ביטוי. לכן, אלו שמחליטים לקעקע את עצמם בצורה ספונטנית, במידה רבה מביאים את אותה הרוח לידי ביטוי עם הקעקוע. כמעט תמיד, ההחלטה להתקעקע מעכשיו לעכשיו איננה תוצר של החלטה רגעית, אלא שלרוב מדובר על מסע פנימי, איטי והדרגתי. מה שכן הופך את המהלך לספונטני הוא ההחלטה להגיע אל מכון קעקועים מבלי לקבוע מראש עם המקעקע.

"היי, באתי לעשות קעקוע. יש לכם תור פנוי?"

לצד קבוצה זו, גם ישנם אלו שמחליטים לקעקע את גופם בהחלטה ספונטנית לגמרי. ההשראה לקעקועים יכולה לבוא מגלישה באינסטגרם, ממובילי דעת קהל, משיר שהשאיר חותם, הרצאה מרתקת או מהרחוב. ישנם אנשים שחשים חיבור לרעיון מסוים באופן מיידי, ואת אותו הרעיון הם רוצים להנציח על גופם שישאר להם כזכר. קעקועים מומלצים יהיו תמיד הקעקועים הנכונים לכם ברמה האישית – ולא אלו שנחשבים לפופולארים או טרנדים. 

קעקוע קטן או גדול, שחור-לבן או צבעוני

לעשות קעקוע זה לעשות משהו למען עצמכם! כל אדם מאופיין בעולם רגשי אחר, סט שונה של אמונות וערכים ואג'נדות שונות בהן מאמינים. לכן, אין באמת "פורמט" אחיד ובסיסי לקעקוע הנעשה בספונטניות. קעקוע שכזה יכול להיות שם של ילד, אות סינית או ייצוג אחר שמסמל משמעויות נצחיות כמו אהבה או חיים. לכו אחרי לבכם – שם נמצאות התשובות האותנטיות ביותר!

החסרונות של קעקוע מעכשיו לעכשיו

כמעט תמיד, מי שבוחר בקעקוע ספונטני גם יהיה שבע רצון ממנו. מי שעושה קעקוע ללא הכנות מקדימות או תכנון של כמה ימים מראש, מראש מתחבר ברמה הרגשית לרעיון שהוא רוצה לקעקע. החיסרון היחיד שטמון בכל האטרקציה הזו, הוא דווקא מכון הקעקועים. שימו לב כי אין להתפשר על מכון קעקועים מומלץ, אמין ומוכר בשום מחיר! רוח החופש, הזרימה והדינאמיות מבורכת, אך לא כשזה בא על חשבון הבריאות שלכם, איכות הקעקוע ושביעות רצונכם הכללית.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?