גם אתם בדרך לטיול הגדול שלכם? נסיעה טובה! אם גם אתם מתעניינים במכון קעקועים עבור קעקועים גדולים ביעד שאליו אתם נוסעים ? כדאי תחשבו שוב.

אז רגע לפני שאתם מסיימים לתכנן את המסלול, לתת את המשמרות האחרונות בעבודה ולסגור את טיסות הפנים, דעו דבר חשוב: המון חבר'ה צעירים אחרי צבא שנוסעים לטייל, חוזרים לארץ עם המון געגועים מהטיול וגם עם קעקוע חדש שעל גופם. האם כדאי להתחדש בקעקוע בחו"ל? האמת היא שלא ממש. מדוע? כל הסיבות לפניכם:

1.מה אתם כבר יודעים על המקעקע?

הסיבה הראשונה ואולי גם זו שבגללה כדאי להמתין עם הקעקוע לארץ, היא זהות המקעקע. בחו"ל, אתם נמצאים באזורים מתויירים ולא תמיד יכולים לדעת מי המקעקע, עד כמה הוא מנוסה, האם הוא רכש השכלה מקצועית או "השכלת רחוב", עד כמה המכון סטיירלי וכיוצא בזה. הדבר האחרון שתרצו להתמודד איתו הוא עם בעיות בריאותיות שמקורן במקעקע ובמכון קעקועים לא מומלצים.

2.ספונטניות? לא תמיד מתאימה לקעקועים

בחו"ל, אתם עושים את הקעקוע על גל הספונטניות והחופש. לא שספונטניות היע רעה, אך חשוב לזכור כי בשונה מדברים אחרים שאתם עושים בספונטניות חיננית, הקעקוע עתיד להישאר על גופכם לנצח. המון ישראלים בוחרים לקעקע קעקועים המתקשרים רגשית עם הטיול, אך הם עושים זאת בארץ לאחר שההתרגשות מעט יורדת. טיפ אליכם? חכו לחזרה שלכם, עכלו את הטיול ובחרו את הקעקוע הנכון לכם.

3.מחיר זול מפתה אתכם לקעקוע גדול

כמו כן, המון פעמים המוטיבציה של ישראלים לעשות קעקוע בחו"ל היא המחיר. המחירים לרוב יהיו זולים יותר מהארץ, אך הזול כידוע מתגלה המון פעמים כיקר. מעבר לכך, מאחר והמחיר מאד זול, רבים גם אלו שמתפתים לעשות קעקועים גדולים רק בגלל "מחיר המציאה". וכך, כעבור זמן קצר ישנם אלו המביטים על הקעקוע ושואלים את עצמם "מה חשבתי לעצמי?".

4.מה שמתאים בחופשה, לא תמיד מתאים בארץ

המון פעמים הקעקוע הנבחר בחו"ל, הוא תוצר של השראה רגעית שקיבלתם. האם כדאי לבחור בקעקוע שהינו תוצר של השראה שקיבלתם בטיול? לא תמיד. לעתים, השראה יכולה לחלוף ולהתחלף באחת אחרת, מה שאומר שהיא איננה נצחית. ולכן, זיכרו את הטיפ: חכו לחזרתכם לארץ ועשו את הקעקוע כאן.

5.אתם מוגבלים במהלך הטיול שלכם

ואי אפשר להתעלם מדבר נוסף: קעקוע חדש מצריך מכם תשומת לב וטיפול בו. האם תרצו באמצע הטיול שלכם להתעסק עם תחבושות, מריחת משחות והימנעות מחשיפה לשמש? ככל הנראה, לא. את הקעקוע החדש שלכם עשו בארץ!

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?