כשמדובר על קעקועים, גם השמיים הם לא הגבול. אין באמת סוף למה שאפשר לקעקע, תוך שכיום המגמה היא לקעקע קעקועים יצירתיים ומקוריים, ולא כאלו הנבחרים מתוך קטלוגים קיימים.

אחת הדילמות השכיחות ביותר של אלו העתידים לקעקע קעקוע חדש, היא האם לבחור באלמנט ציורי-עיצובי ורנדומלי, או לבחור דווקא בקעקוע בעל משמעות אישית ורגשית.

קעקועים לגברים ולנשים יכולים לכלול אינספור דברים: ציטוטים משירים, אותיות, שמות, מנטרות של חכמים סינים, ציורים ואפילו דמויות. נשאלת השאלה והיא האם אכן כדאי לבחור בהכרח בקעקוע בעל משמעות?

לא חייב להיות סיפור מאחורי כל קעקוע

האמת היא שלא צריך לקחת את הקעקועים קשה כל כך. במרבית המקרים, אנשים המעוניינים בקעקוע חדש, עושים זאת על מנת להתחדש וליהנות מאלמנט מעצב ומקשט חדש על גופם. עם זאת, ישנם אנשים ששנים מתבשלים עם רעיון הקעקוע, זאת מאחר והם מחפשים קעקוע בעל משמעות – כזה שייצג אותם ויהיה על זמני. לא כל קעקוע חייב לגלם בתוכו מימד רגשי, סיפור יוצא דופן או תקופה בחיים. 

הקעקוע כתכשיט על גופכם

כשם שאתם עונדים תכשיטים – גברים ונשים כאחד, כך גם תוכלו "לענוד" קעקוע. מטרת העל של הקעקועים היא להוסיף אלמנט קישוטי ומקורי לגופכם. את הקעקועים ניתן כמובן לקעקע באזורים סמויים או גלויים, זאת בהתאם לציפיות שלכם ולרצונות שלכם. קעקועים יכולים להיות לדוגמא ציפור או פרפר, שמות הילדים, אותיות סיניות המסמלות עבורכם דבר מה, תאריך מיוחד ומשמעותי או כל דבר אחר.

כל קעקוע, ללא יוצא מן הכלל, הופך להיות חלק מכם. כשם שיש לכם קשר רגשי לכל איבר בגופכם – שכן הוא מניע את המכונה המופלאה שנקראת גוף האדם, כך עתיד להיות לכם גם קשר רגשי עם הקעקוע שהופך להיות סוג של איבר. גם במידה ואתם לא בוחרים בקעקוע עם משמעות כביכול, דעו כי בסופו של דבר עצם הנוכחות שלו על גופכם, הוא יקבל משמעות. 

קעקוע עם משמעות – קעקוע על זמני

היתרון הבולט של קעקועים עם משמעות הוא העובדה כי הם על זמניים. אדם שבוחר לקעקע את שמות ילדיו, את המילה "אבא" או "אמא" או מנטרה חזקה ששינתה את חייו, יתחבר לנצח לקעקוע. לכן, המון פעמים המקעקע ישאל אתכם מדוע אתם בוחרים לקעקע את הקעקוע הספציפי. בעת שתעבדו בשיתוף פעולה אל מול המקעקע, תוכלו ליהנות מדרך מפרה ונכונה ביותר עבורכם, כאשר בסופה תוכלו גם להתחדש בקעקוע הנכון לכם ביותר.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?