אם אתם כבר מתכננים את הקעקוע הבא שהולך לעטר את הגוף שלכם ורק מחפשים את המקום הנכון ביותר לעשות את זה - הגעתם בדיוק לאן שאתם צריכים.

אנחנו וואלי טאטו - מכון קעקועים מקצועי, ואנחנו גאים מאד לתת את האפשרות לכל תושבי המרכז לעוף עם הדמיון שלהם ולהתחדש עם קעקועים יפים, בשיטות הקעקוע הכי מתקדמות ובמחירים הטובים ביותר באיזור כולו. 

למה כדאי לעשות קעקועים רק אצלנו?

1.מגוון סגנונות

קעקועים קטנים, קעקועים גדולים, טרייבל, קעקועים להסתרה וכיסוי של קעקועים ישנים ובעצם כל מה שתרצו. פשוט בוחרים בסגנון שהכי מתאים לכם ומעניין אתכם ומתקעקעים אצל אחד האמנים המנוסים שלנו שמתמחים בדיוק בתחום הזה. 

2.ייעוץ והכוונה מהרגע הראשון

הרבה מגיעים אלינו עם מגוון קעקועים ולא יודעים בדיוק במה לבחור. אנחנו מקפידים תמיד לייעץ ולא רק דרך הצעה של קעקועים שאנחנו חושבים שיתאימו. חשוב לנו להבין מה עומד מולנו, למה הוא רוצה דווקא את הקעקועים האלו ומה גורם לו בדרך כלל להרגיש הכי טוב. אנחנו גם תמיד שמחים לעזור ולייעץ למי שקצת חושש ועדיין לא מרגיש מוכן להיות עם קעקועים ורק רוצה להבין איך הכל עובד. 

3.נבחרת אמנים מנצחת

אנו עובדים אך ורק עם אמני קעקועים מקצועיים ומנוסים בעלי שם מהארץ ומהעולם. תוכלו להתרשם מהעבודות המורכבות והמיוחדות שנוצרו כאן במכון במהלך השנים ולראות מגוון קעקועים שאף אחד לא יודע לעשות כמונו. 

4.סטריליות וניקיון

קעקועים עושים אך ורק במכון מסודר עם ניסיון. אצלנו ההקפדה על סטריליות מירבית היא השלב הראשון והחשוב ביותר ביצירת קעקועים. אנו עובדים לפי התקן של משרד הבריאות ובהרבה היבטים גם לפי סטנדרטים מחמירים יותר שהצבנו לעצמנו. אתם יכולים להיות להיות רגועים ולהתרכז אך ורק בלהראות לכל עולם קעקועים מדהימים שעשיתם אצלנו. 

לא עושים קעקועים לפני שמתייעצים איתנו

אם אתם עדיין לא יודעים בדיוק איפה אתם הולכים להתקעקע ואפילו אם כבר מצאתם מכון קעקועים שנראה לכם מתאים, נשמח אם תדברו איתנו קודם לכן. 

- נוכל להגיד לכם מתוך ניסיון והיכרות מעמיקה עם עולם הקעקועים אם בחרתם במקעקע טוב ואמין או כדאי לשנות כיוון. 

- אנחנו מקפידים על מחירים נוחים ושפויים על קעקועים ויש סיכוי שנוכל להציע הצעה טובה יותר.

- יש סיכוי ממש טוב שאמן קעקועים אצלנו מתמחה בדיוק בסוגי קעקועים שאתם מחפשים ונוכל לתת לכם עבודה הרבה יותר איכותית ותוצאה שתהיו ממש מרוצים ממנה.  

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?