בעוד ישנם אלו שבוחרים לקעקע קעקוע על גופם שהינו תוצר של מסע עצמי-אישי, ישנם אלו שבוחרים לקעקע קעקוע זוגי. לשם כך, עליכם למצוא סטודיו קעקועים מומלץ.

הקעקועים הזוגיים הפכו ללהיט בשנים האחרונות, כאשר ישנם גם מובילי דעת קהל שקעקעו את אותו הקעקוע ובאותו אזור בגוף עם בני או בנות זוגם. קעקוע שכזה יכול להיות תמונה משותפת, שמות בני הזוג או תאריך ההיכרות.

למרות שמדובר על אקט רומנטי ויפה, המון פעמים נדמה כי צריך לחשוב על הרעיון פעם נוספת רגע לפני שמוציאים אותו לפועל. מתי המקעקע ימליץ לכם שלא לעשות את הקעקוע הזוגי? ישנם שלושה מקרים בולטים שכדאי להיות ערים להם:

1.כשמדובר על רצון חד צדדי

ראשית, בעת שהרצון לקעקוע זוגי הינו רצון של אחד מבני הזוג. לעתים, הרעיון לקעקוע זוגי מרגש ומעורר מאד רק אחד מכם, בעוד הצד השני מאד אדיש לרעיון. בעוד ישנם זוגות שמחליטים לוותר על הרעיון (פשוט מאחר ואחד מהם כלל לא מעוניין בקעקוע זוגי), גם ישנם זוגות שבסופו של דבר כן מגיעים אל סטודיו קעקועים. הסיבה? לחץ רגשי שמופעל על ידי הצד שמעוניין בקעקוע על זה שלא. חשוב לציין כי קעקוע זה לא משהו שניתן או צריך לעשות תחת לחץ, אלא רק מתוך רצון אמיתי.

2.כשמערכת היחסים לא יציבה

כל עוד הזוגיות שלכם טובה ומפרה, אתם לא באמת צריכים קעקוע שיוכיח לכם זאת. המון פעמים, הקעקוע הזוגי מאפיין דווקא זוגות שמערכת היחסים שלהם לא יציבה, כאשר הקעקוע אמור להיות צעד שהם עושים על מנת להבטיח זה לזו דברים. שימו לב: קעקוע אמור לייצג רעיון נצחי, תוך שהוא עתיד לקשט את גופכם לנצח. לכן, במידה ואתם חשים כי אתם נמצאים במערכת יחסים שאינה טובה לכם, תוך שעבורכם הפרטנר אינו הפרטנר הנצחי שלכם, יהיה כדאי לוותר על הרעיון.

3.כשאתם יוצאים בסך הכל חודש יחד

קעקועים זוגיים יכולים להיות נפלאים כל עוד הם נעשים בהסכמה מלאה, ומתוך רצון לעשות יחד משהו זוגי שמחבר ומלכד אתכם. עם זאת, חשוב להבין כי ישנו זמן לגיטימי לעשות דברים מסוימים, כאשר אחד מהם הוא הקעקוע הזוגי. במידה ואתם יוצאים יחד בסך הכל חודש (או תקופה קצרה אחרת), סביר כי עוד מוקדם לכם לעשות יחד קעקוע זוגי המייצג אתכם. עם זאת, רק אתם יודעים מהו טיב המערכת הזוגית שלכם ואם אכן מוקדם מדי לקעקוע שכזה, או שלא.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?