רוב האנשים לא ממהרים להתקעקע מהסיבה הפשוטה שסביר להניח שהקעקוע הזה ילווה אתכם כל החיים ולא מדובר בסתם בגד שניתן לפשוט. איך תהיה בטוחים ?

כבר זמן רב שאתם חושבים ברצינות על האפשרות לקעקע את גופכם. עם זאת, מאחר ומדובר על קעקוע שעתיד להפוך לחלק מכם ומגופכם, אתם לא ממהרים לקעקע רעיון שאתם לא מתחברים אליו במאת האחוזים. היכן תוכלו אתם לקבל השראה ולשאוב רעיונות לקעקוע הבא שלכם?

1.אלבום קעקועים בסטודיו

ראשית, תוכלו להגיע לפגישה עם המקעקע שלכם. מאחר ומדובר על איש מקצוע מנוסה, הוא יוכל לא רק להציע לכם אפשרויות, אלא להבין דרככם איזה קעקוע הוא המתאים לכם ביותר. על בסיס מספר שאלות מנחות, יהיה ניתן לשלול אפשרויות לא רלוונטיות ולהתמקד על רעיונות פוטנציאליים. חנות קעקועים לרוב גם מקושטת בשלל תמונות של קעקועים על הקירות, כך שאתם נכנסים אל היכל השראה אידיאלי!

2.מובילי דעת קהל

דוגמנים, שחקנים, פרזנטורים, זמרים ואנשי תקשורת, משתפים את חייהם כיום ברשתות החברתיות. אם גם אתם רוצים לקבל השראה, תוכלו פשוט להציץ בחשבונות של מובילי דעת הקהל שאתם מתחברים אליהם. שימו לב כי אינכם צריכים להעתיק רעיון אחד לאחד, אלא שכל המטרה היא להיחשף לרעיונות שונים שיכולים לנווט גם אתכם אל האזור הנכון לכם ביותר.

3.קעקועים ברשת

כמו כן, תוכלו לגלוש באתרי הבית של חנויות קעקועים, ולהציץ בדוגמאות שהם משתפים. עד לפני לא מעט שנים, אנשים שהיו מעוניינים לקעקע על גופם, היו צריכים לקבוע פגישה מראש רק על מנת להתרשם מרעיונות. כיום, מרבית האנשים מגיעים עם רעיון ספציפי שהם רוצים לקעקע, כך שכל שנותר למקעקע – הוא פשוט לקעקע. גלשו גם אתם באתרים הרלוונטים, היחשפו לרעיונות ולקטו את אלו הרלוונטים לכם ביותר.

4.חכמים סינים

המון אנשים רוצים לקעקע קעקוע עם משמעות – כך שהקעקוע יהיה על זמני ורלוונטי גם בעוד מספר שנים. לא במקרה אתם רואים המון אנשים עם קעקוע של מילים סיניות. הפילוסופיה הסינית השפיעה רבות על העולם המערבי, ורבים אלו שמוצאים חיבור לאותה פילוסופיה המתחלקת לכמה זרמים. תוכלו גם אתם להתרשם ממשפטים של חכמים סינים קדומים, או אפילו של הוגים מערביים אליהם אתם מתחברים.

5.ולפעמים, אתם ההשראה של עצמכם

ותתפלאו, אך לעתים ההשראה הטובה ביותר היא פשוט אתם! נסו להבין למה אתם באמת מתחברים, תוך שחשוב לנסות ולהבין לעומק את המוטיבציה שלכם לקעקוע החדש. אותו חיפוש עצמי הוא זה שמביא לבסוף רבים לקעקע את שמות הילדים, שמות ההורים, משפט שהוא מוטו בחיים וכן הלאה.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?