בכל סטודיו קעקועים שתגיעו אליו, כנראה יהיה קטלוג של קעקועים לנשים וגברים שממנו תוכלו לבחור קעקוע או אפילו רק לקבל השראה לתכנון הקעקוע שתרצו.

עם הגעתכם אל סטודיו הקעקועים, סביר כי תמצאו את עצמכם בקונפליקט הבא: אתם יודעים כי אתם רוצים להתחדש בקעקוע, אך לא באמת יודעים באיזה קעקוע לבחור. סיטואציה דומה יכולה להיות בצורך שלכם להתחדש בבגדים חדשים, אך מבלי שאתם באמת יודעים להגיד לעצמכם מה אתם צריכים יותר: חולצות קצרות, ג'ינסים, מכנסים מחוייטים או אולי בכלל חולצות מכופתרות.

עם הגעתכם אל הסטודיו, יציג בפניכם המקעקע קטלוגים המחולקים לקעקועים לגברים וגם קעקועים לנשים. כך, תוכלו להיחשף לרעיונות, לקבל השראה ולעשות צעד משמעותי נוסף בדרך לבחירת הקעקוע החדש שלכם.

"אני רוצה קעקוע, אך לא ממש יודע איזה"

תתפלאו או לא, אך אתם לא לבד. המון אנשים מחוברים מאד לרעיון הקעקוע, אך לא תמיד קל להם לקבל החלטה בדבר הקעקוע המתאים להם ביותר. בעוד ישנם אנשים "ספונטנים" יותר שמצליחים לגבש החלטה בתוך כמה ימים ולעתים גם בתוך מספר שעות, ישנם אנשים ששנים מסתובבים בעולם עם התשוקה לקעקוע, אך מבלי שהם עושים דבר. טיפ אליכם? התייעצו עם המקעקע שלכם.

המקעקע יוכל לאתר צורך ולהמליץ לכם

המקעקע שלכם לא רק מיישם את הקעקוע פיסית על גופכם, אלא שהוא מלווה אתכם בכל התהליך. כשתגיעו אל סטודיו הקעקועים, תישבו עם המקעקע לשיחה שלאורכה הוא ילמד להכיר אתכם. בנוסף, הוא ישאל אתכם מספר שאלות מנחות שיאפשרו לו לכוון אתכם אל הקעקוע הנכון לכם ביותר:

  • האם יש לכם העדפה לקעקוע קטן או גדול

  • האם אתם מעדיפים קעקוע באזור גלוי או סמוי

  • האם אתם מחוברים לרעיון או עולם תוכן מסוים

  • האם יש לכם העדפה לציטוט, אות, ציור וכן הלאה

התרשמו מאלבום הקעקועים

אלבומי הקעקועים כוללים בתוכם מאות דוגמאות של קעקועים. חשוב להבין כי גם במידה ולא תמצאו באלבומים אלו את הקעקוע הנבחר שלכם, הרי שהם מעניקים המון השראה. המון פעמים אתם לומדים דרך אלבומי הקעקועים מה אתם רוצים, ובעיקר מה אתם ממש לא רוצים. דעו כי ישנה אפשרות לייצר בעבורכם גם קעקוע מקורי לחלוטין, המבוסס על רעיון שלכם.

קבלו השראה מתמונות ברשת

כיום, בעידן האינטרנט והאינסטגרם קל הרבה יותר לשאוב השראה. תוכלו לחפש לפי האשטגים ספציפים רעיונות לקעקועים, להיחשף לטרנדים חדשים ומגמות עדכניות. הביאו רפרנסים רלוונטים אל הפגישה שלכם עם המקעקע, ויחד תוכלו לגבש את הקונספט הסופי. בפגישה הבאה? הקעקוע כבר יקועקע על גופכם!

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?