לצד קעקועים קטנים או גדולים של פרחים, ציפורים ואותיות סיניות, גם ישנו ז'אנר נוסף של קעקועים: זמרים וזמרות, להקות והרכבים מוסיקלים.

סביר להניח כי גם אתם מכירים לפחות אדם אחד, שבחר לקעקע על גופו את פניו של אמן מפורסם, ציטוט משיר או שם של אלבום. 

קעקוע הוא אמצעי להביע רגש, וזו הסיבה כי אין קעקוע מומלץ יותר או פחות. כל אדם הוא עולם שלם, המאופיין בתכונות ועולם רגשי הייחודים אך ורק לו. גם אתם שואלים את עצמכם האם כדאי לקעקע אמן שאתם מתחברים אליו? כל עוד אתם חשים חיבור רגשי והזדהות, התשובה היא בהחלט כן!

הנצחת תקופה יפה ומלודית

אם אתם שומעים אמן במשך שנה ומרגישים שהוא שינה את חייכם, לא בטוח כי כדאי למהר לקעקע את פניו עליכם. כידוע, הטעם במוסיקה, כמו עוד הרבה דברים אחרים, נוטה להתחלף ולהשתנות במהלך החיים. נסו לחשוב על תקופת הנעורים שלכם – סביר כי האמנים שאהבתם הם לא בדיוק אלו שתמהרו לשמוע כיום. לכן, כשאתם מחליטים לקעקע קעקועים קטנים של זמרים או להקות, כדאי שתעשו זאת רק במידה והם מוגדרים על ידכם כ"קלאסיקה". באמצעות הקעקוע, אתם יכולים להנציח תקופה בחייכם, רגע מיוחד שחוויתם וכיוצא בזה.

חיבור לאג'נדה ולקו האומנותי

המון פעמים מקועקעים אמנים פורצי דרך, כאלו שהם קלאסיקות של ממש וכנראה שידובר עליהם גם בעוד עשור ויותר. אמנים שכאלו הם הביטלס, גאנז אנד רוזס, איימי ויינהאוס, נירוונה ועוד. מדובר על אמנים שהשאירו וממשיכים להשאיר חותם – גם על קהלים צעירים. כידוע, מוסיקה מתחברת לרגשת, והיא מעוררת דברים שדברים אחרים לא. אנשים שמחליטים לקעקע קעקועים בעלי זיקה לאותם אמנים, עושים זאת מאחר והם רואים באותם האמנים הדוברים שלהם.

מוסיקאים שמקעקעים מוסיקאים

כנראה שקבוצת המקעוקעים הגדולה ביותר שמקעקעת אמנים, היא מוסיקאים בעצמם. כפי שאפשר לראות שחקני כדורגל שמקעקעים את מספרם ומעצבות אופנה שמקעקעות את שמותיהם של המעצבים הגדולים, כך גם מוסיקאים. נגנים וזמרים בוחרים להנציח את הערכתם לאמנים מסוימים באמצעות קעקוע. מדובר על מנעד רחב של קעקועים שיכולים להיות קטנים או גדולים, צבעוניים או בשחור לבן. 

קעקוע של זמר או להקה הוא רעיון טוב?

רק אתם יכולים להשיב על השאלה הזאת! מוסיקה מעבירה מסרים, מעוררת רגשות ומשנה חיים של אנשים. אם גם אתם זכיתם לאהוב אמן בצורה שכל כך עוררה בכם השראה, הרי שקעקוע שמעביר בשמכם מסר או מנציח רעיון מסוים, יכול בהחלט להיות רעיון מקורי ויצירתי.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?