קעקועים לנשים וגם קעקועים לגברים הם עניין פרטי של כל אחד, ישנם אנשים שמעדיפים לשמור לעצמם את הקעקוע ולכן מקעקעים אותו במקום בלתי נראה לעין.

הסתכלו לרגע סביבכם: סביר מאד כי אתם מסתכלים על אנשים שיש להם קעקוע, ואתם אפילו לא יודעים על כך. המוטיבציה של אנשים לקעקע את גופם שונה – ישנם אלו שבוחרים לקעקע אלמנט סימבולי בחייהם, בעוד ישנם אלו שמקעקעים ציור אסתטי מבלי שיש לו כל משמעות רגשית.

לא מעט מהמקועקעים, בוחרים לקעקע את הקעקוע החדש (ואולי זה הראשון שלהם), במקום גלוי. מנגד, ישנם אלו שעבורם הקעקוע הוא אישי יותר, ולכן הם בוחרים לקעקע את הקעקוע במקום סמוי לחלוטין – לעתים כזה שגם הם בעצמם לא יכולים לראות אותו. 

קעקועים בגב העליון או התחתון, או בחלקה האחורי של הרגל

תתפלאו, אך לא כל האנשים שבוחרים לעשות קעקוע, מעוניינים לראות אותו בכל מפגש שלהם עם המראה. קעקועים לנשים ולגברים יכולים להיות חשופים לעייני כל וגם לעייני האדם המקועקע, אך הם גם יכולים שלא. כך לדוגמא, אנשים שבוחרים לקעקע על הרגל האחורית, על הגב העליון או התחתון או מאחורי הצוואר. אותם אנשים מעוניינים להנציח רעיון מסוים, אך לא בהכרח לראות אותו בכל יום מחדש. מדוע?

1.המטרה של הקעקוע: הנצחת רעיון

ראשית, כל עוד אנשים מעוניינים להנציח רעיון (שם של אדום קרוב, תאריך, מנטרה וכן הלאה), הרי שהמוטיבציה שלהם מאד ספציפית: תזכורת בחייהם למה שבאמת חשוב. חשוב לציין זאת מאחר ואנשים שבוחרים לקעקע את גופם בשביל ליהנות מטאץ' אופנתי ועיצובי על גופם, רוצים שהקעקוע יהיה כמה שיותר בולט, נוכח וחשוף. קעקוע סמוי אמנם אינו שקוף כלפי חוץ, אך הוא בעל משמעות רבה, גם בשקט שלו.

2.הקעקוע בשבילם, ולא בשביל אחרים

כמו כן, ישנם אנשים שעבורם הקעקוע הוא דבר אישי מאד. כידוע, ישנם לא מעט מקועקעים שבוחרים להחצין את הקעקוע שלהם כלפי חוץ ואף עושים זאת בגאווה. עם זאת, ישנם רבים שבוחרים לשמור את הקעקוע לעצמם. כמעט תמיד, הקעקועים האלו מגלמים בתוכם סיפור אישי, חוויה או תקופה בחיים שישנה סיבה לקעקע ולהנציח.

3.הם לא רוצים לראות את הקעקוע בכל יום מחדש

אם ישנו חשש שיש לכל אדם שמקעקע על גופו קעקוע, הוא החשש כי בסופו של דבר הקעקוע ימאס עליו. לכן, אותם אנשים בוחרים אמנם לקעקע את עצמם, אך לא לעשות זאת במקום גלוי לעין. כך, אדם שמקעקע על גבו, לא יהיה עסוק דרך קבע בנראות הקעקוע או מיקום הקעקוע.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?