בעוד ישנם דברים שכדאי מאד לעשות בחו"ל ברוח החופשה, גם ישנם דברים שמומלץ קצת פחות, כמו להתחדש בקעקוע. יש לכך מספר סיבות חשובות.

כשאתם יוצאים לחופשה קצרה בחו"ל, אתם מרשים לעצמכם לעשות דברים שלא בטוח שהייתם עושים בארץ: לאכול במסעדות יוקרה, לחטוא עם קינוחים מושחתים, לקנות בבוטיקי אופנה גדולים וכן – לעתים גם לעשות קעקוע. מדוע?

1.קעקוע לא עושים בספונטניות

אנשים שבוחרים לעשות קעקוע בחו"ל, עושים זאת לרוב בספונטניות מלאה וברוח החופש המאפיינת את הטיול. קעקוע הוא מסוג הדברים שלא ניתן או כדאי לעשות בספונטניות, אלא ב"מוד" צלול, מחושב ומבוקר יותר. הדבר האחרון שתרצו הוא להגיע לארץ ולהתחרט על הקעקוע שעשיתם. ההמלצה אליכם? אם אתם באמת רוצים לעשות קעקוע, הגיעו אל מכון קעקועים בישראל.

2.פשוט כי אתם לא מכירים את הסטודיו

כשאתם בארץ, אתם יכולים לעשות עבודה מקדימה נרחבת אודות מכון הקעקועים המומלץ ביותר. ובחו"ל? לרוב תיכנסו אל סטודיו הקעקועים הראשון שתראו בדרך. חשוב מאד שהמקעקעים יהיו מקצועיים ומנוסים, שהם יקפידו על הליך בריא וסטיירלי וכי התהליך כולו יתבצע על פי הסטנדרטים המחמירים ביותר. עדיף בהחלט להמתין עם חווית הקעקוע להגעתכם לארץ.

3.לכו תדעו מה מכרו לכם

לא חסרים סיפורים על ישראלים שעשו קעקוע בחו"ל, וכאן החל הסיוט הגדול שלהם: החל מקעקוע שלא נראה כפי שהוא היה אמור להראות ועד התפתחות של דלקות, זיהומים ופצעים בלתי צפויים. מעבר לכך שרמת המקעקעים בארץ גבוהה מאד (וכך הסבירות לאירועים שכאלו נמוכה), הרי שבכל מקרה חירום שלא יהיה – אתם זוכים למענה מיידי ובסטנדרט הגבוה ביותר. אל תהמרו על הבריאות שלכם ועל איכות הקעקוע. 

4.ומה לגבי המעקב לאחר הקעקוע?

וחשוב לזכור דבר נוסף: כל קעקוע שאתם עושים לא מתחיל ונגמר בקעקוע עצמו. חלק מסטנדרט השירות המחמיר הוא גם לתאם אתכם ביקורת. טיולים ממוצעים בחו"ל הינם טיולים של מספר ימים, כאשר בסופם אתם חוזרים לארץ. אם כן, מי יבצע בעבורכם את ביקורת ההמשך אם סטודיו הקעקועים נמצא בחו"ל? השאירו את חווית הקעקוע שלכם לישראל – פשוט כי אין כמו בבית!

5.מגבלת השפה – עד כמה היא קריטית?

בחו"ל, עליכם לתקשר בשפה האנגלית אל מול המקומיים. לא כל המקומיים דוברים אנגלית שוטפת, וגם לא כל התיירים הישראלים יודעים לתקשר את בקשותיהם בצורה בהירה באנגלית. אתם רק יכולים לדמיין לעצמכם איך קצר בתקשורת יכול להסתיים: החל ממחיר גבוה שלא צפיתם ועד הוראות שנותן לכם המקעקע לאחר סיום הקעקוע שלא ממש הבנתם.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?