ישנו אחוז לא מבוטל של מטיילים צעירים, שלאחר חזרתם מהטיול הגדול בוחרים לקעקע את הקעקוע הראשון שלהם. כעת, עליהם למצוא סטודיו קעקועים מקצועי.

המסלול של החבר'ה הישראלים קצת שונה מזה של אלו בארצות הברית או באירופה: בגיל 18, לאחר שנחתמות להן בשמחה גדולה 12 שנות לימוד, עולים הצעירים הישראלים על מדי הזית ומתגייסים לצבא ההגנה לישראל. אחרי תקופה נכבדת של התנדבות, גם עולה הצורך לנקות את הראש בטיול שאורך כמה חודשים במדינות אמריקה או במזרח. 

מהי הסיבה שדווקא לאחר טיול גדול כזה, עולה הביקוש של קעקועים מומלצים במכוני הקעקועים?

מסע מעצים, מרגש ובעל משמעות גדולה

ישנם המון חבר'ה צעירים שעבורם תקופת השירות הייתה לא קלה: אופי התפקיד, החופשות המועטות וההתמסרות הטוטאלית למערכת. הטיול הגדול שמגיע לאחר השחרור מהצבא, הוא ההזדמנות של המון צעירים ישראלים לקחת מבט פנימה ולצאת למסע לגילוי עצמי. הטיול הגדול, שיכול לארוך גם כחצי שנה ואף יותר, המון פעמים מייצר את התנאים האידיאלים לשיח פנימי מעצים, להיכרות עם המהות, החשקים והרצונות של כל אדם ועם המסע שכל אחד רוצה לעבור.

התובנות מהמסע הפנימי וגם זה החיצוני, גורמות לרבים לרצות ולקעקע את אותם הרעיונות. כידוע, קעקוע נשאר כמזכרת וגם כתזכורת, כך שעבור אותם חבר'ה צעירים מדובר על הדרך לחתום את הטיול הגדול.

הקעקוע: הדרך להנציח את רגעי הטיול לנצח

כידוע, אחרי הטיול מתחילים החיים האמיתיים שלרוב מתחילים בלימודים האקדמים. אפשר לומר כי אחרי הטיול מתבצעת הנחיתה האמיתית למציאות. אחרי תקופה מרגשת, עולה הרצון להשאיר זכר לנצח מאותם חודשים יפים שהיו רחוקים מהבית, אך קרובים מאד ללב. הנצחת רגעי הטיול בדמות קעקוע יכולה לבוא לידי ביטוי בציטוט של שיר, מנטרה של גורו או בכל ייצוג אחר. 

לתחום את הטיול עם קעקוע בחו"ל? לא באמת כדאי

הרצון להשאיר את הטיול הגדול כחלק בלתי נפרד מנוף השגרה, מובן. עם זאת, כדאי להמתין עם הקעקוע עד לחזרה לארץ. עוד הרבה לפני שחשוב לכם שהקעקוע יראה טוב, חשובה הבריאות שלכם. לכן, כדאי בהחלט להגיע למכון קעקועים ישראלי ששומר על הסטנדרט הגבוה ביותר בכל הקשור לסטייריליות, בריאות וסביבה נאותה לביצוע הקעקוע.

נחתו בשלום, תנו חיבוק למשפחה ולחברים ותאמו פגישה עם מכון הקעקועים שלכם. את ההשראה הגדולה ששאבתם מהטיול הגדול שלכם, תוכלו להנציח על כל אזור בגופכם עם קעקוע שישאר לכם כמזכרת לימים היפים שבדרך.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?