בהגיעכם אל חנות אופנה, לא קשה כל כך לבחור פריט לבוש שתרכשו. גם אם הפריט בסופו של דבר לא ימצא חן בעייניכם, תוכלו להשיב אותו בחזרה לחנות או פשוט שלא ללבוש אותו.

בעת שאתם מתחילים לקחת ברצינות את האפשרות לקעקע את גופכם, ברור לכם כשמש כי את הקעקוע יש לעשות רק לאחר שאתם שלמים במאת האחוזים כי מצאתם את הרעיון המושלם בעבורכם.

נשאלת השאלה: כמה זמן באמת לוקח לבחור קעקוע? מדובר על שאלה שאין לה תשובה חד משמעית, אך ניתן לנסות ולהבין כמה זמן אכן נדרש בכדי לבחור את הקעקוע האידיאלי:

טיפ הזהב אליכם: התייעצו עם המקעקע

כשם שישנן נשים שמתייעצות עם מעצבות אופנה או סטייליסטיות באשר לקו הלבוש המחמיא ביותר עבורן, כך גם ישנם אלו שבוחרים להתייעץ עם המקעקע. חשוב להבין כי עבודתו של המקעקע לא מתחילה ונגמרת עם יישום הקעקוע על גופכם, אלא שמדובר על תהליך משמעותי יותר. המקעקע, באמצעות שלל שאלות מנחות, יכול לקדם אתכם אל עבר הבחירה שלכם:

  • האם אתם מעוניינים בקעקוע קטן או גדול

  • האם ישנו אזור בגוף שבו תרצו את הקעקוע

  • האם יש לכם העדפה לרעיון מסוים (בעל חיים, צמח, ציטוט וכן הלאה)

  • מהיכן אתם שואבים את ההשראה שלכם וכן הלאה...

כך, המקעקע של חנות קעקועים מצמצם את האפשרויות השונות, ויכול גם בתוך שעה אחת בלבד לבחור בעבורכם את הקעקוע המתאים לכם ביותר.

מסע עצמי שלכם: כמה זמן נדרש?

ישנם אנשים שמעוניינים לעבור עם עצמם מסע של חיפוש עצמי. מסע שכזה כולל שאיבת רעיונות ממובילי דעת קהל, התרשמות מאלבומי קעקועים באינטרנט ולעתים אפילו יצירת קעקוע לגמרי לבד. מדובר על תהליך ארוך יותר וגם רגשי יותר, שיכול לקחת בין חודש ועד שנה. לרוב, קעקועים שנבחרים בצורה זו גם מקבלים ערך רגשי רב יותר, כאשר המקועקעים מגלים שביעות רצון גבוהה יותר מקעקועים אלו.

טיפ: אל תקעקעו את עצמכם מתוך לחץ

לעתים, ישנו רצון עז להגיע אל סטודיו הקעקועים ולהתחדש בקעקוע חדש – בכל מחיר. ההמלצה אליכם היא לעשות את הצעד רק בעת שאתם שלמים עם הקעקוע הנבחר. כידוע, הקעקוע עתיד להשתלב על גופכם לנצח, ואף להפוך לחלק מכם – ממש כאיבר נוסף. קחו לעצמכם עוד יום, עוד שבוע או עוד חודש – עד שתגבשו את הרעיון הסופי שיונצח על גופכם.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?