אם ישנו דבר מפחיד במיוחד, הוא להבין את הפער שבין הקעקוע שרציתם לראות על גופכם, ובין הקעקוע שאתם רואים על גופכם. לכן, כדאי שקודם תבררו על מקעקעים מומלצים שיוכלו לקלוע לרצונכם.

לא במקרה חיפוש אחר מקעקע מומלץ לוקח זמן, זאת מאחר ואתם רוצים להיות שקטים ובטוחים מעל לכל ספק, כי בחרתם במקעקע המומלץ, המנוסה והאמין ביותר.

בכדי למזער את הסיכוי שתיפלו על מקעקע חאפר, הכירו גם אתם 5 דרכים לזהות את אותם מקעקעים שעדיף מאד שלא תגיעו אליהם לסטודיו:

1.כשלחבר שלכם הוא לקח 100 שקל פחות

כשמדובר על אמינות, מדובר בראש ובראשונה על יחס שווה לכל קהל הלקוחות. אחד הדברים הראשונים שחשוב לכם לבדוק, הוא את המחיר כמובן. כידוע, ללא מעטים אלו שמנסים לתמחר שירותים ב"שיטת מצליח", אך למה שזה יהיה על חשבונכם? חבר שלכם שלח אתכם למקעקע וסיפר לכם מהו ממוצע המחירים של המקעקע? מגיע לכם לקבל את אותו המחיר. המקעקע מציע לכם מחיר גבוה יותר? כעת זה המחיר, מחר הזמינות ומחרתיים התנערות מאחריות. ותרו על המקעקע הזה, וחפשו אחר מקעקע אמין.

2.סטודיו מאולתר בתוך הסלון בבית

מכון קעקועים של מקעקעים מומלצים, צריך להיות מכון מסודר, שעומד בתקנים הנדרשים. אין כל בעיה לקעקע את הקעקוע החדש שלכם אצל מקעקע פרטי – כל עוד הוא עובד בצורה מסודרת, נקייה וסטיירילית. האם הייתם מוכנים לעשות קעקוע בסטודיו מאולתר בתוך סלון המשפחה בבית? כנראה שלא. סביבת עבודה שכזו מעידה המון פעמים גם על שיטות ואופי העבודה.

3.תעודה ממוסד לא מוכר ולא ידוע

Level אחר של מקעקעים חאפרים הוא של אלו העבריינים. זיוף תעודת מקעקע ממוסד לימוד שאינו קיים זו עבריינות לשמה. תכנית המציאות "יצאת צדיק" הוכיחה לקהל הישראלים עד כמה צריך להיזהר מאותם נוכלים לא מוסריים. כשאתם מבקשים מהמקעקע שלכם את תעודת ההסמכה שלו, עשו גוגל על מוסד הלימודים ונסו להבין האם קיים מוסד שכזה, ואם כן – עד כמה הוא מקצועי.

4.כשאתם מזהים את הטון המהוסס

מטבע הדברים, תרצו לשאול את המקעקע שאלות בטלפון. התשובות שתרצו לקבל? את אלו המקצועיות ביותר. נסו להבין דרך הטון של המקעקע האם הוא מבין על מה הוא מדבר, או שאולי התשובות שלו קטועות, מהוססות ואם הוא מגמגם בין תשובה לתשובה.

5."אין המלצות, או שאתה מאמין בי או שלא"

איש מקצוע, ללא כל קשר למקעקע או לא, שלא מציג בפניכם המלצות – הוא לא באמת איש מקצוע. מדובר על הדבר הבסיסי ביותר, ובעת שהמקעקע לא מעוניין לשתף אתכם בהמלצות, הוא ככל הנראה מסתיר מכם משהו.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?