ישנם מכוני קעקועים ש"מגבילים" אתכם, ומאפשרים לכם לבחור את הקעקוע הבא שלכם אך ורק מתוך מאגר קיים. עם זאת, ישנם מכונים שבהם עובדים אמני קעקועים של ממש, והם מאפשרים לכם ללכת הכי רחוק עם החלום שלכם: לקעקע קעקוע שאתם ציירתם.

ישנם יתרונות ברורים לקעקוע מקורי משלכם, ולפניכם 5 בולטים במיוחד:

1.אומנות – לכל דבר ועניין!

מה ההבדל בין צייר המצייר ציור ובין אמן שבוחר לקעקע את הציור שלו? אין כל הבדל! אנשים המעוניינים לקעקע יצירה שלהם, הם אנשים יצירתיים וכשרוניים שמצליחים להביע רעיונות ומחשבות באומנות. מקעקעים מתלהבים מאד מהרעיון לקעקע קעקועים מקורים, זאת מאחר וזהו ניסיון והתנסות מרגשת גם בעבורם. במידה ואתם מתלבטים בין שני קעקועים שונים – אחד שאתם יצרתם ועוד קעקוע שהוצע לכם במכון הקעקועים, תנו עדיפות לזה שלכם.

2.קעקוע מקורי וייחודי רק לכם

תמיד ישנו החשש כי תראו אדם שמקועקע בקעקוע זהה לשלכם. בעת שמדובר על קעקוע מקורי שלכם, הרי שאין כל סיכוי והוא יקועקע על אדם נוסף. כך, ההנצחה הזו שבחרתם לעשות על גופכם, ייחודית אך ורק לכם ומאפשרת לכם להתגאות ביצירה אישית שלכם המונצחת על גופכם – לנצח.

3.אתם מחוברים לרעיון הקעקוע. בוודאות

המון פעמים ישנם אנשים שרוצים לעשות קעקוע, והם מתחברים יותר לרעיון הקעקוע מאשר לקעקוע בעצמו. כך, יוצא מצב שהם מתלהבים מהקעקוע שלהם לתקופה מאד קצרה, וכעבור זמן מה הם חשים חרטה על הקעקוע. הסיבה? הם לא באמת מחוברים אליו. בעת שמדובר על יצירה שלכם, הרי שאתם בוודאות מחוברים לקעקוע ולמה שהוא מגלם בתוכו.

4.קעקוע שלכם מחבר אתכם בקשר רגשי

לא תמיד כולם מצליחים להתחבר רגשית לקעקוע שלהם. כמו כן, קעקועים שעושים בגיל 20 לא תמיד זוכים להיות רלוונטים גם בגיל 30. במקרה הזה, מאחר ואתם אלו שיצרתם את הקעקוע, הרי שמדובר על חלק בלתי נפרד מכם. זוהי יצירה שיצאה מלבכם, כך שהיא מייצגת תקופה וסטטוס בחיים שתמיד תזכרו ותוצפו בהתרגשות. 

5.לרוב, יהיה זה קעקוע על זמני

קעקועים שהינם פרי יצירתכם, כמעט תמיד יהיו קעקועים על זמניים. לא משנה כלל אם תתחברו לרעיון הקעקוע בעוד 20 שנים, הרי שזהו קעקוע שאתם יצרתם – כך שתמיד תהיו מחוברים אליו, תזדהו איתו ותתרפקו באמצעותו על תקופה מסוימת בחייכם. זאת בשונה מקעקועים שלעתים אתם בוחרים אותם בספונטניות וברוח תקופה מסוימת, וכעבור זמן מה חשים כי הם אינם מייצגים אתכם עוד.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?