אז נכון שהקעקועים הזכירים ביותר הם אלו הגדולים ביותר שתראו. עם זאת, נדמה כי מרבית האנשים מעדיפים לקעקע דווקא קעקועים קטנים.

רגע לפני שגם אתם מגיעים אל מכון הקעקועים, הכירו גם אתם את חמשת המיתוסים הנפוצים ביותר על קעקועים קטנטנים:

1.קעקוע קטן מיועד לנשים בלבד

ממש לא נכון. ישנם גברים שרוצים לקעקע את גופם, אך הם אינם מעוניינים בקעקוע על כל הגב או לקעקע שרוול על כל היד. קעקועים קטנים המון פעמים "חזקים" יותר מקעקועים קטנים. גם בעולם הקעקועים, האיכות גוברת על הכמות, כך שמה שחשוב בעיקר הוא המסר המגולם בתוך הקעקוע, ולא בהכרח גודלו. גברים ונשים כאחד מביעים את רצונם לא אחת לקעקוע בגודל קטן.

2."אלו קעקועים לפחדנים, נו בחייאת"

מי אמר שקעקוע צריך להיות בהכרח גדול? לא מעט אנשים מעוניינים לשמור על גופם טבעי ככל הניתן, אך בכל זאת להוסיף אלמנט מעניין ומייחד כמו קעקוע. כשמדובר על קעקועים, לא מדובר על מבחן אומץ, אלא שמדובר על דרך אישית לביטוי עצמי. אין כל קשר לפחד, אלא שכל אדם מאופיין ברצונות אחרים ובצורך רגשי אחר שהוא רוצה למלא באמצעות הקעקוע.

3.קעקוע קטן דורש פחות עבודה

זהו כנראה המיתוס הנפוץ ביותר. קעקועים קטנים אמנם דורשים בפחות זמן, אך הם לא דורשים בפחות עבודה. ההכנות לכל קעקוע זהות, והמקעקע שואף להעניק את השירות המקצועי והיסודי ביותר לכל לקוח. בסופו של דבר, דווקא מאחר והקעקוע קטן, הוא דורש ברמות דיוק גבוהות יותר. כל סטייה או אי דיוק מורגשים דווקא בגלל גודלו של הקעקוע, כך שהמון פעמים המקעקעים לקעקועים הקטנים נדרשים להיות מקעקעים מנוסים מאד.

4.ניתן לקעקע קעקוע קטן עם מקעקעים חסרי ניסיון

לא נכון! אין להתפשר על איכות, מקצועיות וניסיון המקעקע. אין כל חשיבות לגודל הקעקוע – מגיע גם לכם להיות מקועקעים על ידי איש מקצוע, ולא על ידי חובבן. גודל הקעקוע כלל לא רלוונטי בעת שמדובר על התוצר האיכותי שאתם רוצים לראות על גופכם. 

5.קעקוע קטן אוטומטית פחות כואב

זה לא מדויק. אמנם מדובר על תהליך קצר יותר, אך כל עוד המקועקע רגיש למגע המחט של המקעקע, אין זה באמת משנה. ובכל זאת, קעקועים קטנים יכולים להסתיים גם בתוך כ-20 דקות בלבד, כך שאם אכן ישנה אי נעימות, היא חולפת מהר יותר. מבחינת עוצמת הכאב, הרי שהיא נותרת זהה.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?