לא מעט אנשים מעידים כי יש להם פחד ממחטים. אותו פחד מייצר המון פעמים הימנעות, כך שאותם אנשים נאלצים לוותר גם על בדיקות דם תקופתיות.

מה קורה בעת שאותם אנשים מעוניינים לעשות קעקוע? לשמחתכם, גם אם אתם סובלים מחרדת מחטים, דעו כי תוכלו לעשות קעקוע – ללא שום בעיה.

בשונה מבדיקות חודרניות באמצעות מחטים, בעת ביצוע הקעקוע המקעקע אינו חודר עם המחט מתחת לעור, אלא שמדוב על מעין "עט" שמציירת את הקעקוע. לפניכם, כמה דברים שיקלו עליכם מאד, רגע לפני שאתם מגיעים אל סטודיו הקעקועים:

קעקוע לא כל כך כואב כמו שרבים נוטים לחשוב

תתפלאו, אך ישנם דברים כואבים יותר מקעקועים. ישנם לא מעט מיתוסים ואגדות אורבניות על קעקועים, תוך שישנם אלו הסבורים כי מדובר על "הדבר הכואב ביותר בעולם". אמנם לא מדובר על מגע שדומה לדגדוג או ליטוף, אך בטח שלא מדובר על הדבר הכואב ביותר שתחושו. לצורך העניין, אם אתם – גברים ונשים, התנסיתם פעם בהסרת שיער באמצעות שעווה, דעו כי היא כואבת בהרבה.

הגיעו עם מלווה קרוב לסטודיו הקעקועים

מה שמקל המון פעמים על אנשים הסובלים מחרדת מחטים, ולא רק עליהם, הוא ליווי של אדם קרוב. למרות שמדובר על חוויה טובה (בכל זאת, אתם מגיעים אל סטודיו הקעקועים מרצונכם החופשי), הרי שנוכחותכם לבד בסטודיו יכולה להיות קצת פחות נעימה. הגיעו עם חבר טוב, בן משפחה או כל מכר אחר שמרגיע אתכם, מעלה חיוך על פניכם ועוטף אתכם באנרגיה טובה. כך, אתם מתמקדים בעיקר בחברה שאיתכם, ופחות במחט.

חשבו על התוצאה הסופית, ולא על הדרך

המון פעמים נדמה כי הדבר החשוב באמת היא הדרך, ולא התוצאה. במקרה זה של קעקועים, מה שחשוב בעיקר הוא הקעקוע, ולא הדרך אל הקעקוע. אם גם אתם חוששים ממחט או מכאב, הטיפ אליכם הוא פשוט לחשוב על התוצר הסופי. עבור רבים, קעקוע הוא הגשמת חלום, ודרך נוספת להביא את עצמם לידי ביטוי. עצמו עיניים, והזכירו לעצמכם כי בתוך כמה דקות הכל יגמר. מה שכן ישאר? הקעקוע שילווה אתכם ויעצים אתכם.

וזיכרו: אתם לא חייבים להסתכל על המחט

סטודיו הקעקועים הוא סטודיו הגדוש בתמונות ובהשראה, כך שאתם יכולים להחליט במה להתמקד. אם מראה המחט מעורר בכם חוסר נוחות, פשוט אל. בנוסף, כל עוד אתם עושים קעקוע קטן, הרי שמדובר גם על עבודה של כמה דקות ועד חצי שעה.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?