איך קרה וקעקוע על בני 20 נתפש כדבר מגניב, ואילו קעקוע על בני 40 גורם להרמות גבה? אולי תופתעו לגלות, אך ישנם הרבה בני 40 שלפתע מגיעים אל סטודיו קעקועים כדי להתקעקע.

בעוד ישנם אנשים שעושים את הקעקוע הראשון שלהם עוד לפני הגיוס לצה"ל, ישנם אלו שמחליטים לקעקע את הקעקוע הראשון שלהם לאחר החתונה, הילדים והקריירה המצליחה.

עשו תמיד מה שעושה לכם טוב

לא מעט אנשים מעידים כי הם עושים את מה שמצופה מהם. החברה מכתיבה קודים מסוימים, ולפיהם פועלים המון אנשים. קבלת ההחלטות בחייכם צריכה להיות מבוססת אך ורק על פי השיקולים שלכם. בעת שאתם מעצבים את חייכם על פי מה שמצופה מכם, הרי שאתם מפסידים לא מעט. שנים רבות הקעקועים מותגו כמשהו ששייך לקהל הצעירים בלבד. כך, אנשים בני 40 היו חוששים להצטייר כפתאטים עם רצונם לעשות קעקוע.

חשש נוסף שמלווה רבים, גם בגילאים צעירים יותר, הוא "איך יראה עליי הקעקוע כשאהיה מבוגר?". אל תשכחו כי החיים הם בכאן ועכשיו, ואם תחשבו דרך קבע על מה יהיה בעתיד, הרי שאתם עתידים להפסיד, ולא מעט. קעקועים אינם נחלתם של החבר'ה הצעירים! מטרתם של הקעקועים היא לאפשר לכם להביא את עצמכם לידי ביטוי, להעלות לכם את הביטחון העצמי ולהוסיף לעצמכם עוד אלמנט המזוהה רק אתכם.

הקעקוע שלכם הוא הסיפור שלכם

לא רק שלא מאוחר לעשות קעקוע בגיל 40, אלא שהמון פעמים קעקוע בגיל שכזה אפילו מומלץ יותר. המון חבר'ה צעירים עושים את הקעקוע הראשון שלהם בגיל 18, וכעבור כמה שנים הם מרגישים כי הוא כבר אינו רלוונטי. בגילאים צעירים רואים את העולם בצורה שונה, והחיים מטבעם מאד דינאמים. כך, קעקוע שהיה סופר לגטימי בגיל 18, נראה מעט מגוחך בגיל 25.

בגיל 40 לעומת זאת, אנשים מגיעים אל מכון הקעקועים אחרי שהם כבר עברו דבר או שניים, ואחרי שהם גיבשו לעצמם זהות. אפשר לומר בזהירות כי קעקועים מומלצים לגילאי 40 פשוט מאחר ומגיעים למצב של בגרות, יציבות וחיבור פנימי למה שאתה ומי שאתה. כך, הקעקוע הנבחר הוא קעקוע שמזוהים איתו ומחוברים אליו רגשית.

אף פעם לא מאוחר לעשות קעקוע

למה שהזמן יציב לכם גבולות ויגביל אתכם במה שאתם רוצים לעשות? גבולות הופכים פחות ופחות רלוונטים, ובעולם המודרני כל אדם יכול להביא את עצמו לידי ביטוי כפי שהוא רוצה! לא משנה בני כמה אתם, אלא שמשנה מה שיש לכם לומר! אז איך יראה הקעקוע הראשון שלכם?

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?