מרבית האנשים שרוצים לקעקע קעקועים, התנסו לפחות פעם אחת בקעקוע על גופם. גם אתם מוצאים עצמכם נרגשים מעולם הקעקועים ותוהים האם מתאים לכם לעסוק בתחום?

רגע לפני שתחפשו מוסד לימודים מתאים שיכשיר אתכם להיות המקעקעים הבאים, נסו לשאול את עצמכם האם התחום אכן מתאים לכם:

1.אתם בעצמכם אוהבים קעקועים

כפי שאדם שלא אוהב לאכול לא יוכל להיות שף, כך אדם שלא אוהב קעקועים לא יוכל להיות מקעקע. מדובר על תנאי סף שחשוב להבטיח אותו! הדבר הנדיר ביותר שניתן למצוא זה מקעקע שאין עליו אף לא קעקוע אחד. כך, ניתן להבין כי מקעקעים הם אנשים שאוהבים מאד קעקועים, מתחברים לרעיון ומבינים כי בעבודתם הם עוסקים באומנות של ממש.

2.אתם אוהבים לתת שירות

כמקעקעים, עליכם להבין כי תצטרכו להפגין פן שירותי ופן מקצועי. בכל הקשור למקצועיות, הרי שתקבלו את ההכשרה המתאימה ביותר, אותה תסיימו עם ארגז כלים פרקטי. עם זאת, איש לא יכול ללמד אתכם איך להיות בני אדם, ובעיקר – איך להיות בני אדם שירותיים. במידה ואתם לא אנשים שאוהבים אנשים, הרי שסביר ולא תצליחו לשרוד במקצוע הזה.

3.יש לכם סבלנות אדירה

כשמדובר על שירות, מדובר על היכולת שלכם להיות קשובים לבקשות של אנשים, להיות סבלניים ולהרגיע את אלו הלחוצים יותר. בסופו של דבר, מקעקע זה לא רק לאחוז במחט וליישם את הקעקוע, אלא שנדרשת מעטפת שלמה שמלווה את כל התהליך. עליכם להבין זאת כבר עכשיו, ולזכור כי אתם עובדים אל מול בני אדם שאתם עתידים להגשים להם חלום.

4.קעקועים עבורכם? אומנות!

אפשר לומר כיום מבלי להתבייש כי קעקועים הם סוג של אומנות. בשונה מציורים קלאסים שנתלים על קירות הבתים או מוצגים בתערוכות, קעקועים מונצחים על גופו של האדם וכך הם גם מקבלים תוקף. אם גם אתם רואים בקעקועים אומנות לכל דבר ועניין, הרי שאתם בוחנים אפשרות ראויה לתעסוקה בעבורכם. אתם חייבים להיות מחוברים רגשית לרעיון הקעקועים על מנת להיות מקעקעים, זיכרו זאת.

5.אתם מחפשים תחום יצירתי ולא שגרתי

להיות מקעקע זה לעבוד בעבודה מרגשת, יצירתית ולא שגרתית. בכל יום מחדש, תזכו להגשים חלום לאדם שמעוניין להנציח רעיון מסוים על גופו. עבורכם, מדובר על עוד קעקוע. עבור האדם שמקועקע? אתם קוסמים בעבורו! מדובר על תחום מספק, שזוכים בו לפירגון אדיר מצד קהל הלקוחות. אז האם מתאים לכם להיות מקעקעים?

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?