אתם רוצים לעשות קעקוע, אך אתם דוחים את הגעתכם לסטודיו הקעקועים כבר יותר מדי זמן. לרוב, כל שאתם צריכים לעשות הוא להקריב בין חצי שעה לשעתיים, והנה לכם: קעקוע!

אם גם אתם חווים סוג מסוים של חרדה (בעקבות חשש מהכאב או פחד ממחטים), דעו כי גם אתם, למרות הכל, תוכלו לעשות קעקועים. לפניכם, כמה טכניקות להקל על החרדה הזמנית שלכם:

1.תרגלו נשימות לפני הגעה אל סטודיו הקעקועים

אחת הדרכים היעילות ביותר להרגיע סימפטומים של חרדה, היא לנשום עמוק ולחשוב מחשבות חיוביות. רוצים לקחת את העניין צעד קדימה? עשו עם עצמכם דמיון מודרך. בתרגול שכזה, דמיינו לעצמכם את התוצר הסופי – הקעקוע שלכם שאתם רוצים לעשות כבר זמן רב. אל תשכחו לרגע כי מדובר על בחירה שאתם עושים – כך שאם בחרתם לעשות זאת, ישנה סיבה טובה.

2.גם קעקוע קטן בא בחשבון

ככל שהקעקוע שתבחרו לקעקע יהיה קטן יותר, כך ידרש עליו פחות עבודה. המשמעות די פשוטה: אם אתם חשים בחוסר נוחות רק מלחשוב על הדרך עד לתוצר הסופי, דעו כי עם קעקוע קטן מדובר על השקעה קטנה מאד זמן. כך, לא תצטרכו לשהות זמן ממושך בסטודיו. על כל פנים, במידה ומדובר על הקעקוע הראשון שלכם, מומלץ להתחיל בקעקוע קטן יחסית, ולא לבחור בקעקוע בומבסטי.

3.בחרו בסטודיו קעקועים מוכר

לעתים, כל מה שאתם צריכים על מנת באמת להירגע הוא לבחור בסטודיו מוכר ובעל מוניטין. כשאתם מפקידים את גופכם (כן, במידה רבה אתם עושים זאת) בסטודיו לא ידוע, הרי שישנם המון סימני שאלה באוויר: זה יכאב לי, מה יהיה, איך יראה הקעקוע, כמה זמן יקח עד שהפצע יחלים וכו'. עם זאת, בעת שאתם מקבלים המלצה על מקעקע ספציפי או על מכון קעקועים מוכר, אתם מגיעים ישירות אל המקום הראוי והטוב ביותר שיבסס בעבורכם את התנאים האידיאלים.

4.זיכרו כי בכל רגע נתון ניתן לעצור

דרך נוספת להירגע היא להזכיר לעצמכם כי בכל רגע, תוכלו לבקש מהמקעקע לעצור. אתם לא עומדים בכאב או שאתם חשים לחוצים? המקעקע קשוב אליכם ומכיל אתכם, וימלא אחר בקשתכם בכל רגע נתון לאורך כל המפגש שלכם.

5.חשבו על התוצאה הסופית

ואין עוד דרך טובה יותר להפחית את הלחץ שלכם מאשר לחשוב על התוצאה הסופית. השהות שלכם בסטודיו הקעקועים היא זמנית. והקעקוע? הוא נצחי!

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?