עוד הרבה לפני שאתם בוחרים את הקעקוע החדש שלכם, חשוב שתבחרו את חנות הקעקועים המומלצת, המקצועית והאמינה ביותר.

לפניכם, 5 פרמטרים שאסור לעגל בהם פינה! כך, תבחרו את חנות הקעקועים המומלצת ביותר:

1.מהי הכשרת המקעקעים?

מדובר אולי על הדבר החשוב ביותר: המקעקעים. כידוע, לא מכונה ולא רובוט יעשו לכם את הקעקוע, אלא בן אדם – ממש כמוכם. חשוב שמי שיקעקע אתכם יהיה איש מקצוע שעבר את ההכשרות המקצועיות הנרחבות והנדרשות. ישנם קורסים שונים המכשירים מקעקעים, ולפני שאתם צוללים אל שיחה עמוקה יותר מולו, אל תתביישו לשאול האם הוא עבר הכשרות והאם הוא יכול להציג לכם את תעודת ההכשרה.

2.הניסיון של חנות הקעקועים

יש להעניק חשיבות גם לניסיון של המקעקע בעצמו, וגם לוותק של חנות קעקועים. כאמור, ככל שהמקעקע מנוסה יותר – כך טוב יותר. כמו כן, גם הוותק של חנות הקעקועים יכול ללמד אתכם על היציבות שלה, על האמון שקהל הלקוחות נותן בה ומטבע הדברים – חנות ותיקה יותר גם הספיקה לצבור שם ומוניטין. 

3.המלצות ממכרים וחברים

אל חנות הקעקועים אתם רוצים להגיע בביטחון מלא, ועם הידיעה כי בחרתם בחנות המומלצת ביותר. לכן, נסו ללקט המלצות מחברים ומכרים על חנות קעקועים שהם מכירים. המלצות ממקור ראשון הן ההמלצות הטובות והאמינות ביותר שתקבלו, כך שאתם גם חוסכים לעצמכם את כל הטירחה בליקוט המלצות ברחבי הרשת. על מה חשוב לשים דגש? איכות הקעקוע, שירות המקעקעים, זמינות המקעקעים ואיכות "ביקורת" הקעקוע.

4.המחיר המוצע לכם על הקעקוע

ודבר חשוב לא פחות: מחיר הקעקוע. ישנם מכונים יקרים יותר, לצד מכונים המציעים מחירים נגישים יותר. חשוב שתדעו כי אין מתנות חינם, ובעת שאתם מקבלים מחיר זול מדי על הקעקוע, הרי שצריכה להידלק לכם נורה אדומה. למרות הכל: חנות קעקועים מומלצת תהיה כזו שמציעה מחירים המשקפים את "מחירון הקעקועים" המקובל. בעת שדורשים מכם מחיר גבוה מדי, נסו להבין האם אכן ישנה הצדקה למחיר, או שמדובר על שיטת מצליח לגבות אקסטרה מבלי שבאמת ישנה תמורה ראויה.

5.המידע שנמסר לכם בשיחה הראשונה

בשיחה הראשונה שלכם (בטלפון או פנים אל מול פנים), נסו להבין עד כמה המענה שאתם מקבלים מקצועי. נסו להבין דרך התשובות שאתם מקבלים האם אכן מדובר על מקעקע מנוסה. שאלו על אזורים מומלצים לקעקע, מהי תקופת ההחלמה, איזו משחה מומלצת למריחה, האם ניתן להיחשף לשמש (מובן שלא), אילו בגדים כדאי ללבוש על מנת לקדם את ריפוי הפצע וכן הלאה.

חזרה למאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?