קעקועים גדולים או קטנים – מה באמת כדאי?

אנשים המעוניינים לקעקע קעקוע, עושים זאת המון פעמים מתוך הרצון להנציח רעיון מסוים. כך, לא מעט מהקעקועים כוללים ציטוטים משירים, שמות של ילדים או מנטרה מסוימת. לצד הקעקועים הקטנים, גם ישנם קעקועים גדולים שלא באמת ניתן להתעלם מהם.

להמשך קריאה

האם אנשים עם פחד ממחטים יכולים לעשות קעקוע?

לא מעט אנשים מעידים כי יש להם פחד ממחטים. אותו פחד מייצר המון פעמים הימנעות, כך שאותם אנשים נאלצים לוותר גם על בדיקות דם תקופתיות.

להמשך קריאה

איך מתגברים בקלות על חרדת הקעקועים?

אתם רוצים לעשות קעקוע, אך אתם דוחים את הגעתכם לסטודיו הקעקועים כבר יותר מדי זמן. לרוב, כל שאתם צריכים לעשות הוא להקריב בין חצי שעה לשעתיים, והנה לכם: קעקוע!

להמשך קריאה

איך בוחרים את המיקום האידיאלי לקעקוע?

המון אנשים מעידים כי הם "רוצים לעשות קעקוע, אך לא ממש יודעים איפה". ואכן, רבים מתחברים לרעיון של קעקוע ושל הנצחת רעיון סימבולי, אך לא תמיד הם יודעים היכן לשלב אותו על גופם.

להמשך קריאה

יתרונות של קעקוע מקורי שלכם

ישנם מכוני קעקועים ש"מגבילים" אתכם, ומאפשרים לכם לבחור את הקעקוע הבא שלכם אך ורק מתוך מאגר קיים. עם זאת, ישנם מכונים שבהם עובדים אמני קעקועים של ממש, והם מאפשרים לכם ללכת הכי רחוק עם החלום שלכם: לקעקע קעקוע שאתם ציירתם.

להמשך קריאה

בחנו את עצמכם: האם מתאים לכם להיות מקעקעים?

מרבית האנשים שרוצים לקעקע קעקועים, התנסו לפחות פעם אחת בקעקוע על גופם. גם אתם מוצאים עצמכם נרגשים מעולם הקעקועים ותוהים האם מתאים לכם לעסוק בתחום?

להמשך קריאה

מדוע יש להיצמד להוראות המקעקע לאחר הקעקוע?

גם אתם הייתם בטוחים כי ברגע שתצאו מסטודיו הקעקועים כבר תוכלו להשוויץ בקעקוע החדש שלכם? כדאי שתחשבו לרגע שוב. לפרטים נוספים >>

להמשך קריאה

רק כשאתם צלולים: את מי סטודיו הקעקועים לא יקבל?

כל עוד חגגתם את יום ההולדת ה-18 שלכם, הרי שתוכלו להגיע אל סטודיו הקעקועים, להתייעץ עם המקעקע ולעבוד בשיתוף פעולה על הקעקוע הבא שלכם.

להמשך קריאה

עד כמה חשוב לקעקע קעקוע עם משמעות?

כשמדובר על קעקועים, גם השמיים הם לא הגבול. אין באמת סוף למה שאפשר לקעקע, תוך שכיום המגמה היא לקעקע קעקועים יצירתיים ומקוריים, ולא כאלו הנבחרים מתוך קטלוגים קיימים.

להמשך קריאה

מחפשים המלצה על קעקוע? פנו אל חנות הקעקועים

בכל סטודיו קעקועים שתגיעו אליו, כנראה יהיה קטלוג של קעקועים לנשים וגברים שממנו תוכלו לבחור קעקוע או אפילו רק לקבל השראה לתכנון הקעקוע שתרצו.

להמשך קריאה

האם ישנו הבדל בין קעקועים לנשים ולגברים?

בהדרגה, גם נשים החלו לקעקע את גופן בשלל קעקועים, כאשר לרוב היו אלו קעקועים קטנים יותר, צנועים יותר וכאלו שנתפשו (בעייני החברה כמובן) כ"נשיים" יותר.

להמשך קריאה

מדוע רבים מעוניינים בקעקוע במקום שהם לא יכולים לראות?

קעקועים לנשים וגם קעקועים לגברים הם עניין פרטי של כל אחד, ישנם אנשים שמעדיפים לשמור לעצמם את הקעקוע ולכן מקעקעים אותו במקום בלתי נראה לעין.

להמשך קריאה

ממי ניתן לקבל השראה על קעקועים?

רוב האנשים לא ממהרים להתקעקע מהסיבה הפשוטה שסביר להניח שהקעקוע הזה ילווה אתכם כל החיים ולא מדובר בסתם בגד שניתן לפשוט. איך תהיה בטוחים ?

להמשך קריאה

כמה זמן לוקח לבחור קעקוע?

בהגיעכם אל חנות אופנה, לא קשה כל כך לבחור פריט לבוש שתרכשו. גם אם הפריט בסופו של דבר לא ימצא חן בעייניכם, תוכלו להשיב אותו בחזרה לחנות או פשוט שלא ללבוש אותו.

להמשך קריאה

איך בוחרים חנות קעקועים אמינה?

עוד הרבה לפני שאתם בוחרים את הקעקוע החדש שלכם, חשוב שתבחרו את חנות הקעקועים המומלצת, המקצועית והאמינה ביותר.

להמשך קריאה

קעקוע של בני משפחה: קלאסיקה נצחית

המון פעמים המוטיבציה לעשות קעקוע, היא הרצון להנציח אהבה גדולה על גופכם. בני המשפחה שלכם אמנם יודעים כמה אתם אוהבים אותם, אך אתם רוצים להזכיר לעצמכם – בכל יום, עד כמה אתם ברי מזל.

להמשך קריאה

מתי קעקוע אהבה זוגי הוא רעיון לא טוב?

בעוד ישנם אלו שבוחרים לקעקע קעקוע על גופם שהינו תוצר של מסע עצמי-אישי, ישנם אלו שבוחרים לקעקע קעקוע זוגי. לשם כך, עליכם למצוא סטודיו קעקועים מומלץ.

להמשך קריאה

5 דברים שכדאי לבדוק לפני שבוחרים סטודיו קעקועים

עוד לפני שאתם בוחרים בקעקוע שישתלב על גופכם ויהפוך לעוד איבר נוסף, חשוב מאד לבחור במכון קעקועים מומלץ ובמקעקע מנוסה ומקצועי.

להמשך קריאה

מדוע לא כדאי לעשות קעקוע בחו"ל?

בעוד ישנם דברים שכדאי מאד לעשות בחו"ל ברוח החופשה, גם ישנם דברים שמומלץ קצת פחות, כמו להתחדש בקעקוע. יש לכך מספר סיבות חשובות.

להמשך קריאה

5 טכניקות מעולות להפחית סטרס לפני קעקוע

לא מעט אנשים מעידים כי הם רוצים מאד לקעקע את גופם, אך הם חשים סטרס גדול רק עצם המחשבה על מחט ועל הכאב שהם יחושו. אז איך בכל זאת תוכלו להתגבר על הכאב ?

להמשך קריאה

איך תזהו מקעקע לא אמין?

לא בכל יום אתם עושים קעקוע, ובדיוק בגלל זה אתם רוצים לבחור במקעקע מקצועי ואמין – כזה שיבטיח את שביעות רצונכם המלאה.

להמשך קריאה

דווקא בגיל 40 – הקעקוע הראשון

איך קרה וקעקוע על בני 20 נתפש כדבר מגניב, ואילו קעקוע על בני 40 גורם להרמות גבה? אולי תופתעו לגלות, אך ישנם הרבה בני 40 שלפתע מגיעים אל סטודיו קעקועים כדי להתקעקע.

להמשך קריאה

קעקוע בספונטניות – חוויה בלתי נשכחת או טעות?

ישבתם עם חברים והחלטתם יחד ללכת לעשות קעקוע בספונטניות. אם גם אתם חוששים מהתוצאה או מחרטה, כדאי שתקראו את המאמר הבא.

להמשך קריאה

מדוע המון חברה שחוזרים מהטיול הגדול עושים קעקוע?

ישנו אחוז לא מבוטל של מטיילים צעירים, שלאחר חזרתם מהטיול הגדול בוחרים לקעקע את הקעקוע הראשון שלהם. כעת, עליהם למצוא סטודיו קעקועים מקצועי.

להמשך קריאה

5 קעקועים שיכולים להתאים לכל אחד!

רגע לפני שאתם בוחרים קעקוע, כדאי שתתייעצו עם מקעקעים מומלצים לגבי קעקוע שיתאים לכם ויהיה בעל משמעות רבה עבורכם.

להמשך קריאה

5 תכונות של מקעקעים מומלצים

איך תדעו גם אתם כי המקעקע שלכם הוא המומלץ ביותר? ישנן מספר תכונות עיקריות שחשובות מאוד בכל מקעקע.

להמשך קריאה

כך תזהו מקעקעים חאפרים שכדאי להתרחק מהם

אם ישנו דבר מפחיד במיוחד, הוא להבין את הפער שבין הקעקוע שרציתם לראות על גופכם, ובין הקעקוע שאתם רואים על גופכם. לכן, כדאי שקודם תבררו על מקעקעים מומלצים שיוכלו לקלוע לרצונכם.

להמשך קריאה

קעקוע בחול – חוויה מרגשת או טעות נוראית?

גם אתם בדרך לטיול הגדול שלכם? נסיעה טובה! אם גם אתם מתעניינים במכון קעקועים עבור קעקועים גדולים ביעד שאליו אתם נוסעים ? כדאי תחשבו שוב.

להמשך קריאה

אתם ממש לא לבד: קצת על חרדת קעקועים

חרדת קעקועים, בייחוד קעקועים גדולים, מוכרת למקעקעים המנוסים והמומלצים בארץ, אך לשמחתכם – לא מדובר על גזרה משמיים שאתם צריכים לקבל אותה.

להמשך קריאה

אז איך מתגברים על חרדת קעקועים?

בין אם תרצו לקעקע על גופכם קעקועים גדולים או קטנים, ייתכן שתחששו מכך. איך בכל זאת תוכלו להתגבר על הפחדים ?

להמשך קריאה

מדוע רבים מקעקעים זמרים ולהקות?

לצד קעקועים קטנים או גדולים של פרחים, ציפורים ואותיות סיניות, גם ישנו ז'אנר נוסף של קעקועים: זמרים וזמרות, להקות והרכבים מוסיקלים.

להמשך קריאה

המיתוסים הנפוצים ביותר על קעקועים קטנים

אז נכון שהקעקועים הזכירים ביותר הם אלו הגדולים ביותר שתראו. עם זאת, נדמה כי מרבית האנשים מעדיפים לקעקע דווקא קעקועים קטנים.

להמשך קריאה

5 יתרונות בולטים שיש לקעקועים קטנים

כשאנשים מגיעים לסטודיו לקעקועים, ישנו דבר שהם בעיקר מתעכבים עליו והוא על גודל הקעקוע. אז מה עדיף, קעקועים קטנים או קעקועים גדולים ?

להמשך קריאה

מה חשוב שתדעו על קעקועים?

המקומות בהם נעשים קעקועים בגוף הם מגוונים מאוד, חלקם נסתרים וחלקם גלויים לעין. רגע לפני שאת מתקעקעים, מה חשוב שתדעו ? לפרטים המשיכו לקרוא את המאמר

להמשך קריאה

איך תבחרו את צבע הקעקוע שלכם?

אתם בדרככם לעשות את הקעקוע הראשון שלכם ועדיין קיימת בכם ההתלבטות, האם לעשות את הקעקוע בשחור לבן או ללכת על קעקוע צבעוני מלא שמחת חיים.

להמשך קריאה

עדיין מתלבטים איפה לעשות קעקוע? היום כבר לא צריך לחפש

אם אתם כבר מתכננים את הקעקוע הבא שהולך לעטר את הגוף שלכם ורק מחפשים את המקום הנכון ביותר לעשות את זה - הגעתם בדיוק לאן שאתם צריכים.

להמשך קריאה
לכל המאמרים
המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?