ברוכים הבאים אל "וואלי טאטו"! אתם מחפשים חנות קעקועים מומלצת, אמינה ובעיר תל אביב? הגעתם אל המקום הנכון!

התשוקה הגדולה שלנו היא לאנשים ולקעקועים, ולשמחתנו הצלחנו ליצור את השידוך המושלם והשלם בדמות חנות קעקועים – עבורכם ובשבילכם. לא בכל יום אתם עושים קעקוע חדש, ובדיוק בגלל זה חשוב לבחור במכון מנוסה, אמין, מקצועי ומדויק. הקעקוע שעל גופכם ישאר לכם כתזכורת לרגע, לתקופה ולמשהו שרציתם להנציח. 

אנו מתחייבים מולכם על עבודה מקצועית ויסודית, על שירות אדיב ועל מקעקע מנוסה המחזיק בתיק עבודות מרשים. למה שנמשיך לדבר אם נוכל פשוט לתאם פגישת היכרות? אנו מזמינים אתכם לעשות את הצעד אל עבר הקעקוע הבא שלכם! אנו מנוסים בכל הסגנונות, ועושים שימוש במיכשור מתקדם ובסביבה סטיירלית. "וואלי טאטו", חנות קעקועים בתל אביב מחכה לכם! 

"אני רוצה קעקוע, אך לא ממש יודע מה"

הניסיון שלנו בתור מכון קעקועים, לימד אותנו כי המון אנשים רוצים לעשות קעקוע, אך לא כולם יודעים מה הם רוצים לקעקע. איך זה קורה? הקעקוע מתקשר עם מונחים של אופנה, טרנדיות, לייפסטיל, רוח צעירה וחופש. לכן, המון פעמים החיבור הראשוני של אנשים הוא דרך הרעיון של הקעקוע, כאשר הקעקוע הסופי נקבע רק לאחר מכן. בתור סטודיו קעקועים, יש לנו את כל הכלים על מנת לכוון אתכם אל הקעקוע המתאים לכם ביותר. איך נעשה זאת? באמצעות מספר שאלות:

- האם אתם מעוניינים בקעקוע קטן או גדול
- האם אתם מעוניינים בקעקוע של ציטוט, דמות, שם, קעקוע גיאומטרי וכן הלאה
- האם ישנו אזור ספציפי בגוף שבו אתם מעוניינים לקעקע
- רפרנסים: האם יש לכם השראה לקעקוע מסוים

טיפים לקעקוע מוצלח – לגזור ולשמור:

מה עוד תוכלו לבקש יותר מאשר מקעקע מומלץ שמעניק לכם טיפים אודות קעקועים מומלצים? לפניכם, מספר טיפים מעולים שיוכלו להיות לכם רלוונטים גם עם הקעקוע הראשון וגם עם הקעקועים הבאים שלכם:

- ראשית, הכל מתחיל עם חנות קעקועים. בעת שאתם מתפשרים על חנות קעקועים, אתם מתפשרים על איכות הקעקוע שלכם. קל מאד להתפתות לפרסומים על מבצעים ותורים מעכשיו לעכשיו. קיצורי דרך לא יובילו אתכם לשום מקום, מלבד לאכזבה ולקעקוע באיכות ירודה. השקיעו במקעקעים מקצועים ובחנות מקצועית, גם במחיר של השקעה כספית גבוהה יותר.
- הבינו עם עצמכם: מה הקעקוע מסמל עבורכם? בתור חנות קעקועים, אנו ממליצים כל הזמן ללקוחות שלנו לנסות ולהגדיר מהו החיבור הרגשי שיש להם לקעקוע. המטרה היא כמובן לנסות ולהבין האם המשמעות של הקעקוע על זמנית, והאם בעוד כחמש שנים הוא יענה על אותו צורך רגשי.
- על מנת לצמצם אפשרויות ולקדם אתכם אל עבר הבחירה שלכם, נסו לבצע תחימה בין קעקועים צבעוניים לקעקועים בשחור לבן. בסטודיו שלנו, אנו מציעים גם קעקועים לגברים וקעקועים לנשים, קעקועים בכל הצבעים, קעקועים קטנים או גדולים ומכל הסוגים.
- ודבר נוסף: נסו לסנן רעשי רקע באשר להמלצות הניתנות לכם על ידי מכרים וחברים. בסופו של דבר, הקעקוע עתיד להיות על גופכם, ולא על גופו של אף אחד אחר. לכן, לא באמת משנה מה אחרים חושבים, אלא מה אתם מרגישים ביחס לקעקוע החדש שלכם.

הפופולאריות הגדולה של קעקועים בישראל!

גם אתם ככל הנראה זוכרים את הימים בהם הקעקועים היו נחשבים מאד נדירים, וכאלו שהיו מוצעים רק במכונים קטנים שהיו אך ורק בתל אביב. וכיום, תל אביב עדיין שומרת על תואר "בירת הקעקועים", ואפשר ללמוד על הפופולאריות הרבה של קעקועים לנשים וגברים רק על פי מספרם של מכוני קעקועים בישראל. בשנות ה-90 עלה הביקוש לקעקועים, כאשר להקות רוק ומטאל היו השראה להמון חבר'ה צעירים. בשנת 2019, קעקועים כבר אינם נחשבים מחתרתיים או כאלו הפונים לקהל יעד מצומם. ניתן לראות דוגמנים, שחקנים, פוליטקאים, מובילי דעת קהל וגם בעלי מקצועות מכובדים שגופם מקועקע. כיום, יותר מתמיד, הקעקועים לגיטמים ונחשבים לאומנות של ממש.

כמו כן, בעבר קעקועים היו רק נחלתם של התל-אביבים. כיום, ברור כשמש כי קעקועים לא שייכים לגברים או לנשים, לאנשים בסטטוס ספציפי, לבעלי מקצועות מסוימים, לאנשים הדבקים בלייפסטיל מסוים ובטח שאין כל תלות בין עיר המגורים לרצון לקעקע את הגוף. מכון קעקועים כמו המכון שלנו פוגש בכל יום אנשים שונים, בגילאים שונים ועם רצונות שונים. הקעקוע הבא? שלכם!

החשיבות הגדולה של הקעקוע הראשון שלכם

בתור חנות קעקועים, אנו מודעים לכך שהקעקוע הראשון שעושים אנשים הוא הקעקוע המרגש ביותר, הזכיר ביותר ובעל המשמעות הרבה ביותר. קעקוע ראשון מגלם בתוכו טעם של ראשוניות, תום והתרגשות גדולה. אחרי שעושים את הקעקוע הראשון, הקעקועים הבאים כבר קלים יותר – גם קל יותר לבחור אותם וגם נעלם לו ענן אי הודאות המלווה את הקעקוע הראשון. אנו מאמינים כי ישנה חשיבות גדולה לקעקוע הראשון, ובתור חנות קעקועים אנו ממליצים לכם על הדברים הבאים:

- בכדי להוריד מתח, הזכירו לעצמכם כי אתם עושים קעקוע מאחר ואתם רוצים, לא כי אתם צריכים – זוהי הבחירה שלכם
- נסו לבחור בקעקוע עם כמה שיותר משמעות, כך שהוא יוכל להיות רלוונטי גם בעוד כמה שנים
- בססו את הבחירה בעצמכם, אך חבקו בחום המלצות הניתנות על ידי מקעקעים מומלצים
- נסו להבין עם עצמכם האם אתם רוצים קעקועים גדולים ובעלי נוכחות, או דווקא קעקוע קטן וסולידי יותר

המקעקעים הטובים ביותר, במגוון רחב של סגנונות
מחכים לכם ב-Valley Tattoo’s

אז מתי מתקעקעים?

קווים לדמותו של המקעקע המקצועי ביותר

כנראה שגם אתם קיבלתם המלצות לחפש קודם כל חנות קעקועים ורק לאחר מכן קעקועים. כל עוד חנות הקעקועים והמקעקעים יהיו טובים, הרי שאתם יכולים להיות שקטים. בסופו של דבר, מי שעושה לכם את הקעקוע הוא בן אדם ולא מכונה, כך שחשוב שהמקעקע יאופיין ביחסי אנוש טובים, בשירות טוב ובסבלנות מלאה. ישנם לקוחות שמגיעים אלינו לראשונה לקראת הקעקוע הראשון שלהם, והמטרה שלנו היא להעביר כל אחד בחוויה טובה, מעצימה וכזו שתשאיר טעם של עוד. אמרתם חנות קעקועים מומלצת? אמרתם "וואלי טאטו"!

קעקוע קטן או גדול – מה באמת כדאי?

אנו לא יכולים לקבוע בעבורכם מה מתאים לכם יותר – קעקוע קטן או גדול. אתם מביעים משאלה, ואנחנו מגשימים אותה. האחריות שלנו בתור חנות קעקועים היא לשקף בפניכם את כל היתרונות והחסרונות של כל קעקוע, ומהי המשמעות של כל אחד כזה. מה חשוב לדעת על קעקועים גדולים?

- מטבע הדברים, הם בעלי נוכחות גבוהה יותר ומרשימה יותר
- קעקוע גדול דורש ביותר זמן עבודה ולכן גם בהשקעה כספית גבוהה יותר
- תקופת ההחלמה והטיפול בקעקוע גדול, ארוכים יותר

"אני קצת פוחד מקעקוע, חושש שאעצבן אתכם"

הדבר האחרון שאתם צריכים לחשוש ממנו הוא מזה שנתעצבן מכם. אנחנו ב"וואלי טאטו" עושים את מה שאנחנו אוהבים! אנו רואים בעבודה שלנו סוג של מגשימי חלומות, ובכל יום שמגיעים אלינו אל חנות קעקועים לקוחות חדשים, אנו יודעים שבקרוב נוכל לראות חיוכים נוספים המסופקים מהקעקוע החדש. אנו מבינים כי ישנם חששות טבעיים לפני קעקוע, וזה בסדר. מה שהופך אותנו למקעקעים מומלצים היא הגישה השירותית שלנו. אנו מקעקעים אתכם בעדינות, רגישות, סבלנות והקשבה מלאה אליכם – צעד אחר צעד. זיכרו: עוד הרבה לפני הקעקוע, חשוב לבחור מקעקעים.